Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prodám LAIKU 710R: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prodám LAIKU 710R

Poslední aktualizace před 5 let
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Taky bych nechtel cekat pul roku cekat. Aut je dost, jen staci prohlížet na netu.
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Pegaso 2010 napsal:

Taky bych nechtel cekat pul roku cekat. Aut je dost, jen staci prohlížet na netu.
Je možné,že aut je dost,já vybírám rok a po objednání se čeká 6-12měsíců.Řekl bych,že dobrých aut je čímdál mín...ale...Ahoj tady je BURZA ,pokec ,nebo co si myslíme je jinde.
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
To asi ano. Taky jsem mel Laiku - Kreos a byl jsem s ni moc spokojeny.
EmilEmilNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj poslal jsem SZ
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Nechápu, jak se nad tím někdo podivuje... Majitel nechce být bez auta a zároveň dává možnost lidem, kteří auto shánějí mít jistotu, že příští rok budou mít auto jake si přejí...
Obytné auta nejsou oktavky, kterých je v inzerci v jeden okamžik několik stovek.... Dobrých ojetych obytnych aut je opravdu málo!
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj pro stellplatz a jiné..Auto je k vidění tento víkend v BUKU -madary,později po tel .dohodě,foto už mám dám to na stránky cca.1.11.jinak auto zatím nikde jinde neinzeruji.Na SZ sporadícky odpovidám(omlouvám se)Nové už mám objednané(pro ty co chtěji auto hned)po objednání do října -dodání květen...tož nekup-to :o
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Emil napsal:

Ahoj poslal jsem SZ
Ahoj,zabezpečení Jablotron montovala autorizovaná firma a zajistuje všechny vstupy do vozidla,včetně garáže,dále hlásí podpětí aku aj...,jsou ve vozidle namontované i prostorové pohyblivé čidla. které pokud je osádka uvnitř jsou odstaveny a vozidlo je zvenku zabezpečené.Na dveřích je namotované mech.zajištění.;)
R
RudyČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj Pepi, kdy se vracíš z Buku? Jeden kamarád by si rád auto prohlédl.
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Rudy napsal:

Ahoj Pepi, kdy se vracíš z Buku? Jeden kamarád by si rád auto prohlédl.
vracím se v úterý, dohodneme termín tel.
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let
Prodáno...
L
LacigaČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj Pepi,
gratuluji ti k prodeji obytňáku. Můj otec vždycky říkal, že motorista má dvakrát radost- když auto koupí a když ho prodá. Přeji ti, aby ti udělala radost koupě nového OA, bohužel už bez zlatého třílítru a s přítomností filtru pevných částic a adblue. Držím palce.(y)(y)(y)
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Laciga napsal:

Ahoj Pepi,
gratuluji ti k prodeji obytňáku. Můj otec vždycky říkal, že motorista má dvakrát radost- když auto koupí a když ho prodá. Přeji ti, aby ti udělala radost koupě nového OA, bohužel už bez zlatého třílítru a s přítomností filtru pevných částic a adblue. Držím palce.(y)(y)(y)
Dík,nejsem z prodeje moc nadšený,navíc termín dodání nového je nejasný-je to hrůza-výběr-dodání..atd..
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj všem..LAIKA 710R znovu na prodej.....REZERVACE ZRUŠENA..:)
MatysekMatysekČlen
Přidáno před 5 let
Přátelé moc se omlouvám Pepimu za blokování auta při prodeji.Jeho Laika je v suprovem stavu prostě paráda.Duvod je ten že jsme se rozhodli ještě nějaký čas počkat a pak jít do nové obytný.Laiku doporučují je opečovavana nádherné auto.Ještě jednou omluva .Matysek
Matýsek ---- Stellplatz Matýsek možnost zaparkování 200 Kč auto + posadka / noc. Připojka bez topeni 60 Kč. Volejte 777800502 Matysek.
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj konečně vkládám svoje foto , https://pepi-laik....cz/laika/ cena k jednání zůstává 970 000 kč , tel: 603 277 708
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Pepi napsal:

Ahoj konečně vkládám svoje foto , https://pepi-laik....cz/laika/ cena k jednání zůstává 970 000 kč , tel: 603 277 708
AKTUALIZACE..;)
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Pepi napsal:

Ahoj konečně vkládám svoje foto , https://pepi-laik....cz/laika/ cena k jednání zůstává 970 000 kč , tel: 603 277 708
AKTUALIZACE..;)
NOV'A STK-EMISE-do roku 2020 BEZ Z'AVAD..:)
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 5 let
poslal jsem SZ
!y !@ !r !d :z
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 5 let
Poslal jsem SZ.
Martin
MatysekMatysekČlen
Přidáno před 5 let
Super obytka a ještě s 3L.Nevahejte
Matýsek ---- Stellplatz Matýsek možnost zaparkování 200 Kč auto + posadka / noc. Připojka bez topeni 60 Kč. Volejte 777800502 Matysek.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,057,740 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27106 sekund | Průměrně za: 0.27106 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB