Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prodám LAIKU 710R: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prodám LAIKU 710R

Poslední aktualizace před 5 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let
Prodám LAIKU 710R .2011/motor 3L,Jízda 5,spaní6,,Celková hmotnost 3500,Pohotovostní 3050(váženo),Comfort Paket,zimní výbava,Kompletně vybaveno na léto i zimu,Energetický naprosto samostatný(solár,LIFEPO-4baterie,měnič atd.)Všechny doplnky montované v autorizovaném servisu.Pravidelně každoročně servisováno v PRONTO-CAMPER-F.M.Bohatá výbava,má vše co je potřeba pro spokojené využití v zimě ,v létě. Celoročně garažovaný,jsem první, spokojený majitel..

moje fotky při montáži doplnků viz: https://www.carav...um_id=1256


Foto a přibližná cena viz. ,(vlastní foto zatím nemám)

:www.mobile.de

Odběr možný po vzájemné dohodě kolem března...tel 603 277 708 :)
Upravil Fun dne 06.10.2018 14:20, před 5 let
Pepi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let
Prohlídky,jsou možné od 14.10. asi v pondělí jdu na operaci.dil za pochopení,co bylo dohodnuto po tel.plati.:)
L
LacigaČlen
Přidáno před 5 let
Zdravím,
má vaše nabízené obytné auto namontován držák na jízdní kola? Případně na jaký počet kol. Děkuji.
L
LacigaČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
poslal jsem SZ.
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Laciga napsal:

Zdravím,
má vaše nabízené obytné auto namontován držák na jízdní kola? Případně na jaký počet kol. Děkuji.
Ahoj,držák na kola to nemá,já vozím 2 kola v garáži,3 v držáku thule na závěsném zařízení.:)
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,kolk má najeto km ?
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Ludek Liberec napsal:

Ahoj,kolk má najeto km ?
Ahoj , 126000km,cena k jednání 970 000kč ,SZ,tel. 603 277 708
B
BerunkaNováček
Přidáno před 5 let
Poslala jsem sz.
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 5 let
Poslal jsem sz
UsaciUsaciČlen
Přidáno před 5 let
Poslal jsem zs
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Usaci napsal:

Poslal jsem zs
Na žádost na SZ-doplnuji výbava je: manuální převodovka, 6 rychlostních stupňů, ABS, stabilizace podvozku (ESP), posilovač řízení, klimatizace, , tempomat, denní svícení, litá kola, plní 'EURO V, palubní počítač, navigační systém, indikátor parkování,zadní kamera, nastavitelný volant, hands free, bluetooth, DVD přehrávač, televize 22 satelit, el. přední okna,závěsné zařízení,přední a zadní zastěrky, el. zrcátka, imobilizér, centrál dálkový, centrální zamykání,zabezpečení Jablotron s vyhledaním vozidla, výškově nastavitelná sedadla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, polohovací sedadla, , USB, AUX, paměťová karta,velké 2din autorádio s kamerou, CD přehrávač, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, , klimatizovaná přihrádka, střešní okno, vnitřní teploměr,, pérování vzduch(org. Goltsmit), sprcha,, dvojitá okna,odsávání WC,plnohodnotné okno na WC, přední otočná sedadla, boiler,topení naftové D6,přidavné topení z motoru pro nádstavbu,solar 110w+baterie LIFE-PO4,měnič 1500W + samostatný okruh zásuvek,velká lednička 150l s přidavnými automat.ventilátory.,venkovní připojení sprcha + plyn,nový duo kontrol+ dva plyn filtry+ alu-gas-plnicí láhve,el.spouštěcí lůžko -přední,zimní paket,markýza 4,5 fiama + sluneční clona(nová)ML metoda-konzervace dutin a podvozku, led osvětlení s PIR čidlem-garaž,šatní skříň,120l nafta.. narkotizační alarm ,mechanické jištění všech dveří, ,nové pneu letní + zimní(2018) nová komplet spojk + brzy předek i kotouče+ všechny kapaliny atd....
poznámka
koupeno v CZ,​ 3/2011 první majitel,​ nehavarované,​ najeto cca 120000km
LAIKA 710R
Motor Iveco 160 PS
Fiat Ducato​3L
Euro5
Místa jízda / spaní 5​-5

Celková hmotnost 3,​5t pohotovostní 3050kg(váženo)
Maximální délka 7,​15 m
Maximální šířka 2,​35 m
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 5 let
Zdravím kolik může tahat na tažném zařízení ?
!y !@ !r !d :z
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 5 let
Zdravím, jaký je rozměr garážových dveří?
Děkuji Martin
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj ze zdravotních důvodu jsem nemohl dříve odpovědět na dotazy a nemám ještě vlastní foto. 1)tažné je na 2000/750,dveře do garáže rozměr nevím ,ale skutr tam vejde v pohodě,mám tam i držák na skutra a j.Jinak na splátky ho neprodám(nevolejte)dohoda o ceně možná,při rezervaci velká sleva. Důvod prodeje ,chci novou laiku,už mě tak moc nebaví přelézaní přes manželku,chci podelné postele.tož tak:)
LiberdaciLiberdaciČlen
Přidáno před 5 let
Ten březen ( k dispozici ) je stále aktuální ?
Každá chvíle je ta pravá
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Liberdaci napsal:

Ten březen ( k dispozici ) je stále aktuální ?
Ahoj,zítra se dovím ,kdy bude nové,březen není dogma,dohoda z mé strany je možná,na prodej nespěchám.:)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 5 let
Ale když někdo přijde a vysází love na stůl, tak si to asi může odvézt hned. Je to tak ?
/známí něco takového shánějí, ale když se rozhodnou, chtěli by to hned/
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Ale když někdo přijde a vysází love na stůl, tak si to asi může odvézt hned. Je to tak ?Není musíme se pobavit a najít řešení
/známí něco takového shánějí, ale když se rozhodnou, chtěli by to hned/
Není musíme se pobavit a najít řešení,nebudu tady vypisovat o co mi jde(peníze to nejsou),pokud bude zájem určitě se dohodnem..pepa
pnoepnoeČlen
Přidáno před 5 let
Chapu li spravne prodej v breznu?!.
Uz ted by me to odradilo.Kdyz chci prodat tak hned nebo pokud mam duvod az za 5mesicu tak to prodavam za 5mesicu.
Michal
LMC Breezer 714G Black Edition
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

pnoe napsal:

Chapu li spravne prodej v breznu?!.
Uz ted by me to odradilo.Kdyz chci prodat tak hned nebo pokud mam duvod az za 5mesicu tak to prodavam za 5mesicu.
Michal
Ahoj tady je BURZA ,pokec ,nebo co si myslíme je jinde..:D
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,018,471 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23379 sekund | Průměrně za: 0.23379 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB