Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Palivový filtr na r.v. 2016 fiat ducato 2.3lit: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Palivový filtr na r.v. 2016 fiat ducato 2.3lit

Poslední aktualizace před 6 let
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Nemáte někdo info kde se dá koupit palivový filtr na ročník 2016 a výše obsah 2.3litr - stejný v náhradě ?Originál stejný je jen u MANU ale také okolo 1500kč jako nový plecháč.
Koupil jsem omylem tento.
Z Alfy Rome vrchní část je stejná i obal jen spodní odkalovací otvor má větší otvor a jiný závit stoupání . Nevleze tam tyčinka sondy celá ,tak do polovic délky . Cena je poloviční než u originálu

Nedalo mi to : udělal jsem redukci samo domo a vyšlo to , jen to vyzkouším v provozu . Mít tak soustruh tak je to OK - rychlejší , tedkom nebudu nucen mít jen jeden typ filtru "za tuto cenu " , u starších ročníku se měnila jen vložka ale za 300.kč ale i tak u nákladního mám jednou tak velký "IVECO "- do 500kč tak mi to hlava nebere PROČ ta cena 1500kč

Nebudu podporovat předražené ceny dodavatelů.
Žijeme jen jednou.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
A stoji to za ty starosti ??? :(
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
To nejsou starost ty ti nastanou jinde kde natankuješ nějaké splašky nebo ti v zimě ztuhne parafín a budeš čekat než ti ho dodají do příštiho dne pokud nevozíš náhradní , objel jsem 4. prodejce a na skladě nebyl ani originál snad ve fiatu ale tam je ještě za víc kč.

Zítra jdu k mému prodejci údajně našel náhradu za 1000kč tak jsem zvědav zda bude spodní část pasovat . Jinak beru ten shodný s ALFOU ,počkáme ty ceny se časem srovnají . Za těch 500kč mám 3litry převodového oleje 75W90 syntetika grátis vše je vyměněno i motorový SELENIA 5W30 . Redukce 2hod práce a může se vždy hodit.
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 04.10.2018 20:50, před 6 let
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Hermane, ty zase perlíš !(y):) Jestli máš předvolební guláš v hlavě...potěš pánbůh! :D
Jdi radši na pivo..:o
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Miloši : neplet sem tu politiku nejsme v sekci POKEC , ale v jiné viz nahoře jedná se o zlaté ruce ne ukecanou hubu :D nic ve zlým ty si taky rád přiložíš polínko .Asi to někoho štve že nemá tu redukci - víš kolik by zato bylo piva? :D
Žijeme jen jednou.
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Kdyby jenom polínko...:D
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Tak už ho mám od Kleber výrobce je D za 1000kč i s DPH stejný jako originál nebo MAN ,no i tak je to dost po slevě, dík mému obchodníkovi za trpělivost a ochotu to hledat .
Žijeme jen jednou.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Tak to je bomba (y) To je doufam i s vymenou.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Tak to je bomba (y) To je doufam i s vymenou.


Co blázníš do servisu s tím najezdím nemám jistotu že co na účtují také udělají . Jen co nezvládnu nebo nemám na to vybavení .
Žijeme jen jednou.
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Herman napsal:

Tak už ho mám od Kleber výrobce je D za 1000kč i s DPH stejný jako originál nebo MAN ,no i tak je to dost po slevě, dík mému obchodníkovi za trpělivost a ochotu to hledat .


To je super! A kolik jsi s tím strávil času a najel km? Ale pravdu!
(y)
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Miloši cestou z práce jezdím okolo něj denně a těm ostatním vozím zboží . Sklady mají plné kravin ale zrovna toto jen na objednávku 1-2,dny.ALMA má zase nejlevnější oleje 5W30 .SELENIA originál do fiatu Ital

Mimo téma zrovna hlásili že Paroubek a Ráth jsou z kola ven .Ti mají odvahu a drzost ,asi neumí dělat nic jiného ani rukama , hlava se už projevila na léčbu k CHocholouškovi .:D
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 06.10.2018 18:45, před 6 let
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Dobrá,dobrá předsedo....:D
Politiky necháme, dokud jsem v klidu. Ten blb z Hostivice ani jinak dopadnout nemohl.(o druhým ani nemluvě...)
Měj se.!
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Tyjo Hermane, tak to jsem mel vedet driv. Ja platim za origo filtr ve Fiatu 1500 s vymenou. Mohl jsem usetrit 500, ruce mi mohly vonet naftou a v Rakousku jsem mel 5 piv gratis.
Ted asi zacnu resit i tu dopravu, protoze kdyz si to odvezu osobne tak usetrim a nikdo mne "neokrade" .
Dej jeste nejaky typ. (y)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Pro ty méně zkušené a odvážné ,pokud hledáte nalévací otvor do převodovky je to ten plastový kryt nahoře - odvzdušnění . Dále si už musí poradit každý sám .

Otázka pro odborníka : U nových vozů 016 a výše" fiat " jak se dá vytáhnout spojkový váleček , je schovaný v odlitku spojky . Tak že asi převodovka ven ? Nebo se pletu: u starého typu nebyl problém jej nvyndat .
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Laky, JiPe Highlanders, mb

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,064,569 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18482 sekund | Průměrně za: 0.18482 (0) sekund | Dotazy: 108 | Použitá paměť: 2.03MB/2MB