Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Velikost grilu Dometic: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Velikost grilu Dometic

Poslední aktualizace před 5 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
jsem těsně před koupí plynového grilu Dometic/Cramer. Vejdou se na dvojplotýnkový typ v praxi dvě kuřata najednou na točení? Nebo musím mít tříplotýnku. Díky za info.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Já zkoušel jenom jedno kuře. Takže nevím. Ale asi bych volil ten větší. Protože když potřebuješ dvě najednou. Ten větší už o moc místa nezabere. ;)
Fun
Smile
J
jirhavČlen
Přidáno před 6 let
Vejdou se dvě,ale musíš je k sobě,(větší jako do sebe) srazit.
M@rkusM@rkusNováček
Přidáno před 6 let
Kuře 1,7kg :-)

http://prntscr.co...
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 6 let
Ten velký gril má zase POŘÁD větší spotřebu plynu - a nebudeš vždycky dělat jen 2 kuřata současně... Chce to přemýšlet, jaké množství porcí budeš dělat nejčastěji. Pro rodinu 2+2 stačí malý, pokud budete grilovat častěji s partou lidí a 1 grilem, tak asi velký....
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
Upravil PetrN dne 03.10.2018 16:29, před 6 let
PetrN Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
malinamalinaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, ... jednoznačně větší. Vše kolem karavanu se snažím dělat na maximální pohodu, proto větší. Naložíš tam čtyři plátky masa nemusíš to tak štosovat na sebe, máš prostor na nějakou topinku, přes mezery uděláš zeleninu pod masem na plechu atd. Navíc to není větší o jednu třetinu, spotřebu a váhu snad řešit nemusíme. U nás je rošt pořád plný.. a to jsem ho koupil bez uvážení náhodou, neměnil bych.... toť můj názor.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Pro obrázek: poměr 2 kuřata / 3-plotna
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let
Na dvou plotýnce jsem dvě kuřata dělal. Když se srazí do sebe vejdou se. Někdy mě, ale větší plocha chybí. Pokud budete grilovat v pěti a víc lidech, volil bych větší.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

TomTP napsal:

Pro obrázek: poměr 2 kuřata / 3-plotna


Ahoj,
ten, koš ve kterém máš uchycená kuřata je součástí grilu ?
Zatím se podle zkušeností přispívajících přikláním k tříplotýnce.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let
Koš na ryby atd , jehla na kuře, motůrek je příslušenství, které musíš dokoupit
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj,
ten, koš ve kterém máš uchycená kuřata je součástí grilu ?


Není. Je k němu jen kousek hadice k plynové lahvi, to je vše.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
jakhadjakhadNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,

koš a motorek je nutné dokoupit, jehla, rošt a miska jsou součástí grilu, také se hodí dokoupit otočný rohový ventil na regulaci plamene, jinak gril topí naplno. Dokupovat lze i další doplňky, například koncovku pro jiný tlak plynu nebo obal atd. Osobně mám tříplotýnku a nedám na ni dopustit. Také je dobré aby šlo o originál Dometic a ne třeba Berger. Dometic má boky ze slitiny, která se teplem a časem používáním nedeformuje jako plechové boky napodobenin.

Jakub

Automatické sloučení 04.10.2018 14:31:
ještě link výrobce: https://goo.gl/kC...
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ten otočný kohout na regulaci plynu nějak nemohu vygůglit. Našel jsem jen kohout s kolečkem na vyp-zap.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
J
jirhavČlen
Přidáno před 6 let
(y) https://www.kobra...ci-ventil/
ještě taky motorek na pohon, ten na baterii nic nevydrží je moc blízko u grilu,na 220 V je v pohodě.Pozor ale na hřídel na 6 mm,on ten na 8 vypadá stejně. ;) Jak píše Jakub plechový boky nebrat,moc do něj fouká,je to samá díra.
Upravil jirhav dne 04.10.2018 18:15, před 6 let
T
TandyČlen
Přidáno před 6 let
Doplnil jsem si plechová dvířka, rychleji to pak peče. Na nožky nafoukat smršťovačku, jinak od hliníku ruky černé jak havíř Šlivka. Mám dvojplotnu. Pro dva až čtyři lidi nám to bohatě postačuje. Je to fajn gril, doporučuji.
Tatifer
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Díky všem za ochotu podělit se o zkušenosti. Jsem rozhodnut. Objednávám tříplotnu originál Cramer.
Motůrek na 230V, regulační kohout, 150cm hadici s rychlospojkou a koš na grilování. Jen ty přední dvířka zřejmě musím vyřešit samodomo, když by měl někdo fotku, abych se měl čeho chytit při výrobě , tak bych byl moc rád za zveřejnění.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let
Nevím jaká je kvalita dnes, ale koupil jsem motůrek 1,5V/220V a vše orig. Cramer. Né vždy jsem připojen na 220V a tak používám na baterii. Funguje už 15let. Tehdy stál přes 700kč. Je fakt, že na tříplotýnku a tři kuřata by dostal zabrat.....
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Jen ty přední dvířka zřejmě musím vyřešit samodomo, když by měl někdo fotku, abych se měl čeho chytit při výrobě , tak bych byl moc rád za zveřejnění.




Ahoj, posílám jeden cizí a jeden vlastní obrázek pro inspiraci :)
Majli Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Majli napsal:

Citovat

Miroslav6 napsal:

Jen ty přední dvířka zřejmě musím vyřešit samodomo, když by měl někdo fotku, abych se měl čeho chytit při výrobě , tak bych byl moc rád za zveřejnění.




Ahoj, posílám jeden cizí a jeden vlastní obrázek pro inspiraci :)


Díky super.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
J
jirhavČlen
Přidáno před 6 let
Projít příspěvky,někdo je zde dělal.Já to vyřešil koupí roztahovacího plechu do trouby a jenom přikládal k držadlu grilu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Tandy, Miroslav6, Fun, jirhav, M@rkus, PetrN, malina, TomTP, _P_H_, jakhad, Majli

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,829,504 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20278 sekund | Průměrně za: 0.20278 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB