Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 piezo zapalování topení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

piezo zapalování topení

Poslední aktualizace před 5 let
pokos21pokos21Nováček
Přidáno před 6 let
Nevím, zda je tu vlákno, které se zabývá zapalováním topení, řeším nefungující bateriové zapalování topení, s největší pravděpodobností je pokažené, nové stojí cca 2 500,- Kč, přemýšlím o náhradě za tlačítkové zapalování. Máte někdo zkušenosti o takovém řešení? Dík David
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let
Nahradil jsem nefunkční bat. zapalování tímto https://www.tme.eu/cz/details/w09-2a/...n/miflex/# . Pět let funguje bez problému za 120kč (y)
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
pokos21pokos21Nováček
Přidáno před 6 let
Dík moc, zajímavé řešení. To je na 12V? Jak jsi to zapojil? Můžeš to podrobně popsat? Dík za odpověď, David
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let
Napsal jsem SZ.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
DyndasDyndasČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, taky by mě zajímalo jak to funguje. Můžu poprosit o info?
Bürstner AMARA 4722 R.v. 1998

http://www.kite-r...ytne-vozy/
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Dyndas napsal:

Ahoj, taky by mě zajímalo jak to funguje. Můžu poprosit o info?


Ahoj, místo původní krabičky od Trumy jsem zapojil nový MIFLEX W09-2A. Je to dobře značený, jak zapojit.
Lze koupit variantu na 1,5V. Já zvolil variantu 12V, abych nemusel řešit tužkové baterie. Není to automat, použil jsem tlačítkový spínač a namontoval ho na plastovou záslepku v topení. 12V jsem přivedl přes pojistku od orig. trafa karavanu. V karavanu akumulátor nemám, natáhl jsem si silnější 4mm kabel od aku z auta. Pokud jsem připojen na 220V, získám 12V díky trafu. Jinak z auta.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
S
sarikČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, také řeším nefunční Trumu, jednak nedává jiskru a když odpojím celou tuto krabičku a multimetrem propojím ty dva drátky co jdou do topení na ten ovladač tak jsou stále sepnuté. Měl jsem v úmyslu tam dát piezo zapalovač co je např na plynové karmě, ale tohle vidím lepší řešení
Prosím tě tato krabička má stejné 3 vývody? Rozumím tomu tak že ty dva vývody co jdou na ten ovladač, tak místo toho jsi zapojil tlačítko, dale jsi to asi uzemnil mínus pol s topením a ten třetí vývod jsi napojil na ten vodič co jde na to jak to jiskří. Je to tak nebo máš to zapojené jinak

Ted jsem jěště přečetl jiné vlákno a tam píšou že ten kontakt v tom ovladači je sepnutý do té doby než naskočí plamínek a začne to hřát, Je to tak správně?

Automatické sloučení 25.10.2018 07:57:
Tak už je to opravené. Pohrál jsem si s tou krabičkou a zjistil jsem že baterie měly špatný kontakt, tak jsem odlomil od obalu baterií ten jazýček co má dotlačovat tento držák a místo toho jsem tam nacpal kousek hadice tak aby to tlačilo na ty kontakty, dále jsem odpojil ty dva drátky co jdou na ten ovladač a dal tam tlačítko a jěště jsem mínus pol od baterií ukostřil s topením a hned na první pokus to běželo
Upravil sarik dne 25.10.2018 07:57, před 6 let
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

pokos21 napsal:

Nevím, zda je tu vlákno, které se zabývá zapalováním topení, řeším nefungující bateriové zapalování topení, s největší pravděpodobností je pokažené, nové stojí cca 2 500,- Kč, přemýšlím o náhradě za tlačítkové zapalování. Máte někdo zkušenosti o takovém řešení? Dík David

Originál sice stojí 2500 , ale umí automaticky zapalovat při zhasnutí topení třeba větrem, což je docela důležitý
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pokos21, _P_H_, Dyndas, sarik, Michalll

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,366,436 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16770 sekund | Průměrně za: 0.1677 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.9MB/4MB