Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Přenechám Sarvar od 27.9 do 29.9: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Přenechám Sarvar od 27.9 do 29.9

Poslední aktualizace před 6 let
A
Adria SonicČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj vsem, mam objednané dvě parcely od 27.9 do 29.9 v kempu v Sarvaru. Nemohu bohužel jed, nechce je někdo než je zrušim??? Michal
Upravil Fun dne 26.09.2018 09:24, před 6 let
MildaProMildaProČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cipro4 napsal:

Ahoj vsem, mam objednané dvě parcely od 27.9 do 29.9 v kempu v Sarvaru. Nemohu bohužel jed, nechce je někdo než je zrušim??? Michal


Ahoj, nejsi sám, já taky nemohu jed, bývá mi po něm špatně :)
pilinispilinisČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cipro4 napsal:

Ahoj vsem, mam objednané dvě parcely od 27.9 do 29.9 v kempu v Sarvaru. Nemohu bohužel jed, nechce je někdo než je zrušim??? Michal


Příště sem nic nedávej když se najde někdo a rejpe a to nechci být sprostéj Honza
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
A
Adria SonicČlen
Přidáno před 6 let
Má pravdu, napsal jsem to špatně tak si mě vychutnal. To nic nemění na tom, že příště se na všechny vy... a raději to zrušim.
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 6 let
Ale vždyť je tam smajlík, tak to berte jako vtip.
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

PaMi napsal:

Ale vždyť je tam smajlík, tak to berte jako vtip.


Ach, kde jsou ty časy, kdy tady bývávalo i veselo. To se vždycky najde nějaký moralista a.......
Zaplať pánbůh sprostej zatím ne.
MildaProMildaProČlen
Přidáno před 6 let
Lidi, děláte jak kdyby vám někdo rozšlapal hračky. Přesně tak, smajlík je tam pro nechápavce, co by to brali moc vážně. Nevěřím, že se najde dokonce někdo, koho by to vybičovalo k vulgarismům. Vždyť o nic nejde, tak se zesmějeme a život jde dál
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Ale stejne je ta Cestina zaludna. Kdyz nekam jedu tak s D . A kdyz chci nekam jet tak s T.
Prase aby se v tom vyznalo . A co teprve S a Z nebo Y
a I ...... :)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Adria Sonic, MildaPro, pilinis, PaMi, Mirek a Iva, JiPe Highlanders

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,944,112 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14709 sekund | Průměrně za: 0.14709 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB