Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Koroze - nekonečný boj: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Koroze - nekonečný boj

Poslední aktualizace před 5 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
Pak tedy chápu, nic ve zlém:q
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let
a co rikate na RODEXOL - LV 00, stabilizátor koroze, 0.5 kg

Více zde: http://www.e-barv...e-0-5-kg1/

Je tam i jedna z reakci, viz cituji: "V minulosti jsem používal výhradně přípravek Chelade od firmy Chemsearch. Docela velký problém byl a stále je, zakoupit tento produkt. Lze to jen přes jejich obchodní zástupce. Navíc lze zakoupit jen 5 l balení. Cenově je tento produkt taktéž hodně vysoko. Proto jsem hledal alternativu a našel Rodexol. Jelikož můžu porovnávat s Chelade, tak se mi Rodexol jeví jako naprosto adekvátní náhrada. Se rzí reaguje podobně jako Chelade, tzn. že postižené místo po zaschnutí zčerná a vytvoří se na něm nepropustný film. Zároveň je dobře přelakovatelný. Distribuce tohoto výrobku je o poznání jednodušší a lze ho jednoduše objednat přes e-shop. Navíc mi vyhovuje menší balení, takže nehrozí problém se zaschnutím ve velkém kanystru (případ Chelade). Cena je příznivá...."
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
copycopyČlen
Přidáno před 10 let
M
MedaČlen
Přidáno před 10 let
Z přípravků uvedených výše jsem zkoušel Sonax, Nigrin a Brunox Epoxy, ale byly to vyhozené peníze. Po natření výsledek sice vypadá dobře, ale jakmile se nechá vystaveno povětrnostním vlivům (stačí jedna zima), koroze se tvoří dál. Když použiju Chelade, tak nátěr po dvou letech vypadá stejně jako po aplikaci:g
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Meda napsal:

Z přípravků uvedených výše jsem zkoušel Sonax, Nigrin a Brunox Epoxy, ale byly to vyhozené peníze. Po natření výsledek sice vypadá dobře, ale jakmile se nechá vystaveno povětrnostním vlivům (stačí jedna zima), koroze se tvoří dál. Když použiju Chelade, tak nátěr po dvou letech vypadá stejně jako po aplikaci:g


premyslim o Rodexolu nebo Faren... zkousel nekdo uz?
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
pbrpbrČlen
Přidáno před 10 let
Rodexolem jsem natiral nejake stare zrezavele bedny a kanystry - pred cca 3 lety. Zatim to vypada fajn, ale nejsou vystaveny povetrnosti a soli jako auto.
Concorde Sport TS
copycopyČlen
Přidáno před 10 let
keby chcel niekto vediet, kolko stoji Chelade, tu su nejake zmluvy z 2013.
http://www.zvtp.s...008054.pdf
http://www.dpb.sk...a/o142.pdf
looserlooserČlen
Přidáno před 10 let
Prosim nepiste mi objednavky na Chelade, organizoval jsem pouze jednu dodavku pred rokem mozna dvema. Nyni uz se v tom nijak neangazuji.
Dekuji za pochopeni.
M
MedaČlen
Přidáno před 10 let
Mám pětilitrový kanystřík CHELADE. Litr si koupil zdejší člen vasek23, zbytek je k dispozici
K
kutil1Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Meda napsal:

Mám pětilitrový kanystřík CHELADE. Litr si koupil zdejší člen vasek23, zbytek je k dispozici

Posílám SZ
pbrpbrČlen
Přidáno před 10 let
Zde zajimavy dlouhodoby test ruznych pripravku (3 odkazy na soubory pdf) http://www.oldtim...schutztest
Concorde Sport TS
M
MedaČlen
Přidáno před 10 let
Ten předchozí test přípravků na dutiny je zajímavý... něco funguje, něco ne.
Zvlášť cena aplikace na 1 auto 1400 - 2000 euro u vítěze testu TimeMax je opravdu "lákavá" :o

Automatické sloučení 01.02.2014 11:52:
Mám pětilitrový kanystřík CHELADE. Litr si koupil zdejší člen vasek23, zbytek je k dispozici.

990 korun za litřík

Automatické sloučení 01.02.2014 11:59:
Ten předchozí test přípravků na dutiny je zajímavý... něco funguje, něco ne.
Zvlášť cena aplikace na 1 auto 1400 - 2000 euro u vítěze testu TimeMax je opravdu "lákavá" :o


Mám pětilitrový kanystřík CHELADE, litřík pro vážného zájemce odleju (990 Kč)

Automatické sloučení 01.02.2014 12:20:
To jsem ten předchozí příspěvek pěkně zmastil :(
Omlouvám se :q
Upravil Meda dne 01.02.2014 12:20, před 10 let
J
JaKČlen
Přidáno před 10 let
Prosím o radu zkušenější: jak ošetřujete korodující spoje karoserie, resp jak provádíte aplikaci? Zde uváděný přípravek Chelade asi hodně pomůže, nicméně jak jej dostat do korodujících spojů které jsou překryty tmelem (např. mezi karoserií a nástavbou, nebo lemy servisních dvířek). Nevíte, má nějakou vzlínavost aby se po odstranění tmelu "vsáknul" do spoje/lemu?
Díky za radu. Honza
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
vsákne se docela hluboko, důležité je velmi dobře vyškrabat starý tmel a dostat se na plech, pak zase dokonale pomalu vytmelit
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
MedaČlen
Přidáno před 10 let
Nabízím poslední litr CHELADE (odlito z 5l kanystru).
Cena 990 Kč. Poštovné uhradím.
Tel. 777 93 77 13

Automatické sloučení 04.09.2014 11:23:
Poslední litřík Chelade prodán.
Upravil Meda dne 04.09.2014 10:23, před 10 let
starletstarletČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Meda napsal:

Mám pětilitrový kanystřík CHELADE. Litr si koupil zdejší člen vasek23, zbytek je k dispozici

Máš ještě ten litřík??
M
MedaČlen
Přidáno před 10 let
Už ne
starletstarletČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím, jestli má někdo zájem o 1 litr Chelade, tak by se našel.
Díky
LT

Automatické sloučení 10.09.2014 19:50:

Citovat

starlet napsal:

Zdravím, jestli má někdo zájem o 1 litr Chelade, tak můžu poslat.
Díky
LT


Automatické sloučení 10.09.2014 19:52:
[quote]starlet napsal:

Zdravím, jestli má někdo zájem o 1 litr Chelade, tak by se našel.
Díky
LT

Automatické sloučení 10.09.2014 20:02:
.
Upravil starlet dne 10.09.2014 19:02, před 10 let
M
MedaČlen
Přidáno před 9 let
Litr CHELADE k dispozici (odlito z 5l kanystru).
Cena 950 Kč včetně poštovného.
Tel. 777 93 77 13

Automatické sloučení 02.02.2015 13:45:
Litr CHELADE k dispozici (odlito z 5l kanystru).
Cena 950 Kč.
Tel. 777 93 77 13
Upravil Meda dne 02.02.2015 13:45, před 9 let
M
MRČlen
Přidáno před 9 let
Mám zájem. SZ
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,665 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20814 sekund | Průměrně za: 0.20814 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.23MB/4MB