Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Koroze - nekonečný boj: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Koroze - nekonečný boj

Poslední aktualizace před 5 let
L
lada12Člen
Přidáno před 12 let
Mi se Transit líbil z důvodu šířky vozu, ale mnoho lidí mě právě kvůli reznutí od toho odrazovalo. Tak jsem nakonec koupil Trafica - plech vypadá rozumně, dutiny jsou ošetřeny voskem, záruka na prorezivění 12let. Čas ukáže, zda-li to byla správná volba, ale neslyšel jsem stížnosti na toto téma. Škoda, že dodávky nevyrábí Honda, na Civicu mám rezavý puntík po 16letech provozu, a to jsem se o kastlu téměř nestaral. Byl bych vděčný, kdyby mi někdo umožnil namočit štětec do té zázračné barvy a tento bod ošetřit.
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

tom74 napsal:

mám dotaz z jiného směru..o)))
spíš jakou dodávku vybrat, která tolik nerezne ? transity reznou hrozně, sprintery jsou taky vorezlý jak liška, VW LT taky, ale co třeba ducato ( to nový nebo model s mřížkou přes chladič)? Iveco daily taky nevídám orezlý
jestli to auto má rez "v genech" tak to nic nerachrání


Mám obytku na Sprinteri má 11 rokov a nie je hrdzavá ani kastla a keď to pri výmene oleja zdvihli tak aj technici sa divili ako dobre to zospodu na ten vek vypadá. Asi som mal šťastie.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
T
tom74Člen
Přidáno před 12 let
trochu štěstí, ale spíš dobré zacházení, garáž nebo střecha, v zimě tolik ježdění taky není a když koupíš novou nebo hodně hodně zánovní, tak se dá, ale 3/4-míče za dodávku se mi dát nechce a když má pak 5-6 zim za sebou, tak je to zrezlý jako "sviňa"
LefikLefikČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

KarMis napsal:

Tak trochu opráším toto vlákno a rád bych se dozvěděl od výše účinkujících jak pochodili s oním super zázrakem. Je to skutečně tak super za ty peníze a jak se vám osvědčil v praxi. Děkuji za objektivní zkušenosti.


U mě dobrý, nic dál nerezne, teda kromě vejfuku :D - ale s tím jsem počítal. :D
( zbyla mi troška, tak jsem udělal test na zkorodované části roury)
:_
Hanka !r Leoš !@ Fido :i
pbrpbrČlen
Přidáno před 12 let
Pokud by se zase delala nejaka objednavka na Chelade, pridal bych se B)
Concorde Sport TS
M
MRČlen
Přidáno před 12 let
Pokud by se zase dělala nějaká objednávka na Chelade, přidal bych se taky.
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
looserlooserČlen
Přidáno před 12 let
Telefon na dodavatele p.Gongola mate v tomto vlakne (strana 2), tak si mu zavolejte.
M
Milik607Člen
Přidáno před 12 let
Máte někdo zkušenost s korozí na ivecu daily 3.0 a nebo vw crafter? někdo říká že u obou aut už po pár měsících vyteká z pod lišt rez a karoserie jako taková taky žádná sláva.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
VW hnije za jízdy. Iveco jsem mněl jen starší, takže o tom až tak nevím.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
navratilpetrnavratilpetrČlen
Přidáno před 11 let
Pokud by se zase dělala nějaká objednávka na Chelade, přidal bych se taky.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 11 let
tak co lidicky, prispevky na tu zazracnou "cekuladu" jsou z roku 2010, take by me moooc zajimaly vysledky oprav po takove dobe. vim ze nic neni vecne a pokud porad autaky mate pochlubte se at ostatni vime.. i ja osobne bych potreboval nejakej ten litrik na meho starika, nerad bych aby me zustal nakonec jen nabytek ve tvaru dodavky :-) kazdopadne jen updatuju odkaz at je naspodu, snad bude fungovat.

http://www.chemse...LADE%0D%0A
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
navratilpetrnavratilpetrČlen
Přidáno před 11 let
Právě že výsledky jsou výborné, po dvouch letech ani náznak koroze na místě ošetřeném tímto prostředkem. Bohužel se nedá koupit balení ale pouze karton (12 kusů).
JanekJanekČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj všem, podobně funguje Halt od Xyntexu, nebo lépe Transformátor koroze od Viamery.
M
MedaČlen
Přidáno před 10 let
Přátelé, pokud máte někdo zájem o litr CHELADE, mohu nabídnout odlití z pětilitrového kanystru.

Cena 990 Kč za 1 litr
Upravil Meda dne 21.11.2013 23:30, před 10 let
J
ju-elČlen
Přidáno před 10 let
Mám záujem.Poslal som sz.
ivoivoČlen
Přidáno před 10 let
Proti korozi jsem použil přípravek Autokor Oil výrábí Detecha. Použil jsem ho teprve letos tak nemohu zatím říct jaký výsledek v boji proti korozi bude. Přípravek je poměrně řítký a dobře zatéká do různých spojů, lemů a do škvír mezi plechy po bodovém svařování. Použití jen asi na dutiny. Koupil jsem dvoukylovku za 280 Kč
M
MedaČlen
Přidáno před 10 let
"Autokor Oil" je přípravek na olejové bázi, který se používá do dutin pro zabránění vytvoření koroze.

"CHELADE" reaguje s korozí již vytvořenou, de facto ji uzavře a zabrání jejímu dalšímu šíření. Proto je "kapku" dražší - nákup litového balení v ČR, podaří-li se sehnat, vyjde na 1800 + DPH !
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
Na classic ho máš za 750,-/litr a to bych si ho i vzal, co ty na to, sladit ceny:_ dokonce i ofiko inzerát, proč nás chceš natáhnout? http://auto.bazos...korozi.php
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
CibiCibiČlen
Přidáno před 10 let
tak inzerát je fuč :(
VW LT 35 maxi
M
MedaČlen
Přidáno před 10 let
pro Med2d:
Cena 750 Kč již není aktuální. 750 Kč bylo za poslední 2 litry (viz náš telefonický rozhovor) z předešlé várky, které jsou bohužel rezervované (jeden pro Vás). Nový kanystr se mi nepodařilo sehnat tak levně. Tolik pro vysvětlení.

pro Cibi:
Inzerát na Bazoši je vystaven nově s aktuální cenou.
Upravil Meda dne 26.11.2013 19:41, před 10 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,069,964 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16124 sekund | Průměrně za: 0.16124 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB