Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 přihlášení vozidla - Ford Transit 1993, označení Riviera: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

přihlášení vozidla - Ford Transit 1993, označení Riviera

Poslední aktualizace před 5 let
S
sarikČlen
Přidáno před 6 let
Dobrý den,

potřeboval bych poradit s následujícím problémem.

Koupil jsem karavan s německými papíry, celý jsem ho kompletně předělat a teď mám problém s přihlášením v Čechách. Absolvovat jsem STK, které proběhlo hladce, nebyly zjištěny žádné závady, pouze v údajích chybí informace:
- nějvětší technicky přípustná/ povolená hmotnsot přípojného vozidla (kg) brzděného / nebrzděného
- spotřeba paliva (1/100km)

Žádal jsem už i Ford Servis o doplnění údajů, ale bohužel mi přišla zpráva "u tohoto vozidla bohužel neevidujeme požadované informace v databázi".

Setkal jste se někdo se stejným problém, či nemáte doporučení jak mohu postupovat, abych mohl karavan přihlásit?
Eventuálně, jestli někdo nemáte někdo stejný typ karavanu, kde bych si tyto údaje mohl okopírovat - klidně i za finanční odměnu. Jedná se o obytný automobil Ford Transit 1993, označení Riviera, motor: 2496 cm3, 59kW, typ 4DA

Předem všem mockrát děkuji za rady.
B
bob7373Člen
Přidáno před 6 let
Obytné auto není karavan, předpokládám, že máte obtku
Z mých zkušeností
1/ Je třeba operovat s WIN
2/ Ford ty údaje nemusí mít, do TP je zapisuje výrobce obytky (měl jsem podobný problém u Ducata)
3/ U nás bych zkusil kontaktovat zastoupení výrobce OA, popř. importéra, který by měl umět toto zjistit, minimálně spotřebu, samozřejmě za peníze.
Nicméně pokud je na autě štítek u koule, což být musí, tam by to mělo být.
Nebo se vydat do Němec.
S
sarikČlen
Přidáno před 6 let
Ano, je to to obytné auto,stačilo by mě někde sehnat ůdaj o spotřebě, a do kolony váha přívěsu, klidně napsat konstrukce to neumožnuje, stejně bych přívěs nepotřeboval. Původní majitel v německu tam měl závěsné zařízení ale bohužel to někdo odmontoval
co se týče spotřeby tak ted jsem našel v kolonce - přihlášení obytného auta r1999- tam píše ,, Kaktus´´ že spotřeby se u obytných aut do tech. průkazu nevyplnují (nemusí) -je to pravda?, případně že ano tak jak to doložit, respektive zjistit kdo by vydal takový doklad.
A dokonce včera večer jsem mluvil z jedním známým kupoval nové auto ted nevím zdali renaulta nebo citroena- osobní a tam v tech. průkazu spotřeba uvedená není, podotýkám kupoval nové auto zde v české republice, a měl s tím problémy nebot podniká a potřeboval to na odpisy

Automatické sloučení 27.09.2018 01:45:
Již je to vyřešeno a přihlášeno, stačí mít štěstí a natrefit na rozumného člověka
co se týče váhy přívesu tak tam napsal nejde namontovat a spotřeba není nutná
Upravil sarik dne 27.09.2018 00:45, před 6 let
CyrdaCyrdaNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, přesně tenhle typ auta mám. Můžu tedy poskytnout z velkého techničáku kopii těchto informací pokud to bude k něčemu.
B
bob7373Člen
Přidáno před 6 let
Zbavovat se koule je pro případ dalšího prodeje nesmysl, auto dost ztrácí na hodnotě. Asi bych to tam namontoval. U nás bych takhle postupovat nemohl, jsou tu dost přísní a chtějí na všechno papír, pokud Ti to vyplní podle kopie jiných dokladů, je to fajn.
S
sarikČlen
Přidáno před 5 let
Cyrdo děkuji , ale už to mám otypované jak už jsem psal, jsem rád že to takhle dopadlo protože jsem dost kolem toho lítal,
a co se týče závěsného zařízení, tak to nepotřebuji, a co jsem se ted díval tak to má namontované málo obytnáků já osobně bych to nepotřeboval, na co nákladní vlek tahat nebudu a karavan také ne
jinak -bobe 7373 tady jsou také na všechno přísní a bez vyplněné kolonky to neotypují, prostě měl jsem velké štěstí že jsem zrovna byl ve správné době na místě a tak jsem to hned využil, třeba druhý den by měl špatnou náladu a nešlo by to
Co jsem slyšel tak bylo dost lidí co neměly něco v kolonce a neotypovaly to a tak jsem radši když je to na papírech i za cenu že není zapsané kolik můžu tahat ale je možné kdyby bylo potřeba že by to šlo možná doplnit

Automatické sloučení 02.10.2018 07:17:

Citovat

sarik napsal:

Cyrdo děkuji , ale už to mám otypované jak už jsem psal, jsem rád že to takhle dopadlo protože jsem dost kolem toho lítal,
a co se týče závěsného zařízení, tak to nepotřebuji, a co jsem se ted díval tak to má namontované málo obytnáků já osobně bych to nepotřeboval, na co nákladní vlek tahat nebudu a karavan také ne
jinak -bobe 7373 tady jsou také na všechno přísní a bez vyplněné kolonky to neotypují, prostě měl jsem velké štěstí že jsem zrovna byl ve správné době na místě a tak jsem to hned využil, třeba druhý den by měl špatnou náladu a nešlo by to
Co jsem slyšel tak bylo dost lidí co neměly něco v kolonce a neotypovaly to a tak jsem radši když je to na papírech i za cenu že není zapsané kolik můžu tahat ale je možné kdyby bylo potřeba že by to šlo možná doplnit

Ps. stějně si myslím že by byl asi problém to vybavit tažným zařízením, protože by muselo být uchycení již někde od zadní nápravy (aspon u tohoto typu) a to by se určitě nesehnalo a pochybuji že někde v servisu by to udělali
Upravil sarik dne 02.10.2018 06:17, před 5 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sarik, bob7373, Cyrda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,652 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17544 sekund | Průměrně za: 0.17544 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB