Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Možná jeden z naších řád, doufám že spíše ne: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Možná jeden z naších řád, doufám že spíše ne

Poslední aktualizace před 6 let
FernandoFernandoČlen
Přidáno před 6 let
Trávime dovolenou v Řecku a v současné době se nacházíme na místě o kterém zde bylo již psáno - Platania Beach 3 km jižně od Sarti kde je možnost volného stání. Stojí zde několik obytných aut všechny seřazeny do řady a volného místa je tu ještě pro několik. Za 10 dnů co zde stojíme každý kdo sem přijel se řádil jak do míst mezi obytná auta až do dnešního dne.Ještě bych předeslal že se zde za tu dobu vyměnila spousta obytek z Holandska , Francie, Bulharska ale i s označením CZ ale dnešního dne sem přijel 1 také " kolega " s obytňákem s označením CZ a postavil se téměř až na pláž před všechny vozy. V uvedeném místě kam se postavil stávají os. auta místních a rekreantů z okolí a v tomto místě jsou lehátka a slunečníky, tyto patří kousek vzdálené taverně odkud dováží různé nápoje a občerstvení. Proto jsem uvedeného " kolegu" na toto upozornil, aby nedělal problémy všem ostatním co zde stojíme a nemuseli jsme toto místo opustit nakonec všichni.Bylo mi sděleno že zde jezdí již 15 let a že tady takto vždy stál a nikdy nebyl žádný problém. Asi jeden z takové skupiny kteří si myslí a nedají se přesvědčit jak to asi má být a pak třeba až koncem roku obdrží předvolání k řešení problémů s takovýmto stáním. Nebudu to více již rozvádět , ale už samo o sobě takovéto postavení je bezohlednost vůči ostatním kteří zde dodržují uvedené stání. Obytné auto ,byl to polointegral mělo SPZ 3S8 46-87 třeba už jste se někdo s tímto provokatérem v Řecku a nebo jinde potkali..?:(
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Ano,je třeba osobní odvahy dnes někoho upozornit, že by měl být ohleduplný.Sám jsem se chtěl jednou v Řecku(vyhledáváme samotu ,né vždy to jde) postavit do řady obytek u moře.Posádka, v řadě poslední, na můj dotaz zda můźu postavit obytku vedle nich mě sdělila,že tam jezdì .místnì parkovat při rybařenì.Zůstal jsem parkovat na svém původním místě a večer koukal jak místní rybaří.Chovám se v zahraničí ,ale samozřejmně i u nás, tam kde přijedu, jako na návštěvě.Vyplácì se mi to.Bezohlední (diplomatycký výraz)jsou v každém národě,já teď zažil němce v termálu ,ale to už je zase jiná story.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fernando, zemanekpetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,685,128 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17210 sekund | Průměrně za: 0.1721 (0) sekund | Dotazy: 50 | Použitá paměť: 1.61MB/2MB