Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sleva 10 % - Svět karavanů v časopise Camping Cars & Caravans: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sleva 10 % - Svět karavanů v časopise Camping Cars & Caravans

Poslední aktualizace před 6 let
kalivodakkalivodakČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, pokud scháníte nějaký doplněk ke karavanům, využijte akční promo nabídku a slevu 10 % pro nákup na eshopu www.svetkaravanu.cz. Použijte slevový kód CCCPROM10, který je vyobrazen na letáku v časopise Camping Cars & Caravan.

Pro mě byl poukaz jediným přínosem z celého ročního předplatného. Časopis nedoporučuju z důvodu množství reklamy a placeného PR prodejců karavanů a obytných aut, které se projevuje v naprosto nekritických testech, které jsou spíše představením modelů než opravdovým testem.
Tomáš (25 let) a Standa "hundrtka" (25 let, MB 100 La Strada)
kalivodak Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Tome máš pravdu.Kupón asi nevyužiju ale s hodnocením časopisu souhlasìm a podtrhuju.Jsem najivní a pořád čekám na zlepšení a předplácím.Je na našem trhu něco lepšího než stále více reklamní CaC?Otázka do pléna.
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
1) sleva vyzkoušena, odečteno 10 % z ceny s DPH, bez dopravy, takže vše dle letáku a OK

2) s hodnocením časáku moc nesouhlasím
Ty německé testy - rubrika Srovnávací test jsou opravdu důkladné a přijdou mi objektivní. Co mi chybí, dříve tam bývalo bodové hodnocení a srovnání s dříve hodnocenými, asi rok to tam není a je to škoda.
Testujeme v praxi - rubrika na kterou se vždycky těším, psaná subjektivně, ale vzhledem k povaze té rubriky to dává dobrý smysl
Technika - v každém čísle je něco zajímavého
Příslušenství - třeba test stolů v jenom minulém čísle byl fakt detailní a bylo vidět, že ty stoly opravdu testovali, nebyl to PR článek
Čtenáři na cestách - no chtělo by to více autorů, než pana Chválu :)
no a ano, zbytek časáku jsou jen PR články - u některých je to napsané, u některých ne, ale vždycky je článek a na další straně inzerát na to, o čem byl článek

ale neznám jiný časák, který by v ČR vycházel kromě Caravan magazine a v něm není vůbec nic - ten a ten prodejce nám půjčil to a to, jeli jsme tam a tam a měli jsme se fajn roztažené na 4 strany... navíc si půjčují to samé stále dokola :)

takže ve srovnání těchto dvou časáků mám úplně jednoznačného vítěze...
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 6 let
Díky všem za komentáře k časopisu, už se to zde řešilo v minulosti vícekrát a toto vlákno je o něčem jiném, tak se vyjádřím jen krátce, ale vše vnímám a beru vážně. Klidně mi napište jakékoli připomínky do mailu ccc@mise.cz.

Reklama v časopise - je to náš jediný zdroj příjmů, výroba časopisu a zahraniční materiály jsou velice drahé a bez reklamy to nejde. Snažíme se, aby reklama byla alespoň k tématu a pokud možno užitečná. Vždyť i tady na C24 vidím aktuálně deset bannerů na jediné stránce.

Testy - testy, které bereme od našich německých kolegů, jsou vysoce respektované a na jakoukoli kritiku v nich reagují často i samotní výrobci vozidel. Bohužel dnes, kdy se většina vozů vyrábí v rámci několika málo koncernů, technologie, materiály, podvozky i velká část komponentů jsou v dané cenové třídě téměř stejné, se těžko hledají nějaké velké problémy a na trhu dnes není žádná vyloženě špatná značka. Je to stejné jako nerozhodné testy "Je lepší Škoda nebo Hyundai". Snažíme se do testů vybírat zajímavé modely, které reflektují vývoj dané třídy, smyslem není hledat za každou cenu chyby, ale ani dělat značce reklamu. Pokud nějaká negativa byla, vždy jsme je otevřeně napsali a do textu nikdo nezasahuje.

Cestopisy - za každého autora jsme velmi rádi, aktuálně bojujeme s tím, že textů je dostatek, ale málokterý autor nám umí dodat pěkné fotky. Nábor dopisovatelů probíhá neustále :)
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jan Bordovsky napsal:

Díky všem za komentáře k časopisu, už se to zde řešilo v minulosti vícekrát a toto vlákno je o něčem jiném, tak se vyjádřím jen krátce, ale vše vnímám a beru vážně. Klidně mi napište jakékoli připomínky do mailu ccc@mise.cz.

Reklama v časopise - je to náš jediný zdroj příjmů, výroba časopisu a zahraniční materiály jsou velice drahé a bez reklamy to nejde. Snažíme se, aby reklama byla alespoň k tématu a pokud možno užitečná. Vždyť i tady na C24 vidím aktuálně deset bannerů na jediné stránce.

Testy - testy, které bereme od našich německých kolegů, jsou vysoce respektované a na jakoukoli kritiku v nich reagují často i samotní výrobci vozidel. Bohužel dnes, kdy se většina vozů vyrábí v rámci několika málo koncernů, technologie, materiály, podvozky i velká část komponentů jsou v dané cenové třídě téměř stejné, se těžko hledají nějaké velké problémy a na trhu dnes není žádná vyloženě špatná značka. Je to stejné jako nerozhodné testy "Je lepší Škoda nebo Hyundai". Snažíme se do testů vybírat zajímavé modely, které reflektují vývoj dané třídy, smyslem není hledat za každou cenu chyby, ale ani dělat značce reklamu. Pokud nějaká negativa byla, vždy jsme je otevřeně napsali a do textu nikdo nezasahuje.

Cestopisy - za každého autora jsme velmi rádi, aktuálně bojujeme s tím, že textů je dostatek, ale málokterý autor nám umí dodat pěkné fotky. Nábor dopisovatelů probíhá neustále :)

A ještě jeden podnět - ale chápu, že to jde asi směrem k těm hodně drahým článkům - ve straších číslech byly testy ojetin - to byla pecka.
Za mě - ubrat obytné vozy a přidat přívěsné karavany, je to hodně nevyvážené v počtu.
L
lusyČlen
Přidáno před 6 let
Pratele
Nechme Jana Bordovskeho prosim zit. Dela co muze a fakt se snazi a balik z toho urcite nema. Budme radi, ze na tom nasem mini trhu neco existuje. Kazde info dobre.
Odebiram nemecke casopisy a mohl bych ty ceske kritizovat. Musim ric, ze preklady v CCC jsou ale pomerne kvalitni a nenemecky hovorici maji alespon pristup k testum (byt castecne komercnim).
V konkurecnim casopise v podstate povrchne popisuji vypujcene vozy, ale pro prehled to taky neni spatne. Spis mi vadilo, ze tam psali, ze dali plnou plynovou lahev do garaze a jeli do Rakouska ( prevoz lahvi je zakazany). Ale jinak maji docela dobre cestopisy apod.
Takze at si kazdy rozmysli, co bude odebirat, ale hlavne ze je z ceho vybirat.
A pisme cestopisy a posilejme at uz kamkoliv. At jsou casopisy zajimavejsi.
Sam jiz rok dluzim at uz kteremukoliv z obou rozsahly clanek o Toskansku a sypu si popel na hlavu, ze nedrzim prislib.
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

dukecz napsal:
A ještě jeden podnět - ale chápu, že to jde asi směrem k těm hodně drahým článkům - ve straších číslech byly testy ojetin - to byla pecka.
Za mě - ubrat obytné vozy a přidat přívěsné karavany, je to hodně nevyvážené v počtu.


Díky, ojetiny od nového roku zavedeme znovu, chtěl jsem tu rubriku trochu posunout a letos zkoušel objet několik autobazarů, že bychom to dělali v českých podmínkách ale...jak to říct slušně...no, moc se na to bazárníci netvářili, že by jim někdo zkoumal auta...asi tak :D
Na karavany určitě nezanevřeme, ale musíme reagovat na situaci na trhu, kdy obrovskou poptávku zaznamenávají obytné vestavby a prodeje karavanů klesají. Ale stále mají obrovskou skupinu uživatelů, kterou nebudeme opomíjet.
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let
paráda, těším se :)
je to na jinou diskusi, ale je v ČR statistika prodeje karavanů vs. obytné auta? Já jsem listoval letos asi 5 čísly německého CCC (tuším, že je to měsíčník) a tam zase nebylo nic jiného, než karavany, na titulce vždycky, uvnitř v každém čísle detailní test, vestavby téměř vůbec, velké obytné auta přehledy trhu, ale detailní test jsem neviděl...
tím nijak nezpochybňuju, že jsou v ČR oblíbenější vestavby a auta, jen by mi zajímalo, jak velký je rozdíl...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kalivodak, zemanekpetr, dukecz, Jan Bordovsky, lusy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,659,511 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18228 sekund | Průměrně za: 0.18228 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.9MB/2MB