Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Máte někdo s něčím podobným zkušenost?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Máte někdo s něčím podobným zkušenost?

Poslední aktualizace před 5 let
T
TteviNováček
Přidáno před 6 let
http://www.i-baza...id-562759/

Prosím víte něko něco o takovýchto nabídkách? Jsou to auta v německu bez SPZ. Ale ty ceny? je to vůbec možné? na e-maily odpovídají že ceny opravdu sedí, nabízejí kolikrát i dopravu do ČR na odtahu. V čem je tedy háček?
Kdyby někdo o tom něco věděl, budeme rádi. Díky
plhaplhaČlen
Přidáno před 6 let
Myslím, že soudný člověk v tom musí cítit podvod. Viděl bych to na nějakou tu zálohu předem a pak zmizení,jak pára nad hrncem. Ty ceny jsou většinou nesmysl.
T
TteviNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

plha napsal:

Myslím, že soudný člověk v tom musí cítit podvod. Viděl bych to na nějakou tu zálohu předem a pak zmizení,jak pára nad hrncem. Ty ceny jsou většinou nesmysl.


Samozřejmě cítím že je to nějaké zvláštní, ale slyšeli jsme od známého že takhle někde v zahraničí koupil "za pusu" nějakou zvedací plošinu. Tady jsou například i stránky http://www.cdm-pa... To by přece už (kór v Německu) někdo řešil.

Proto se samozřejmě ptám, jestli je nějaká zkušenost :-)
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 6 let
psal jsem na auto pan inzeroval že je na ČR číslech nakonec řekl že autem odjel mimo čr a již se nebude vracet a pošle ho kurýrem a zálohu žádnou nechce potom se ozvala fiktivní společnost že auto stojí na dvoře jejich firmi a je potřeba poslat zálohu pro řidiče který auto poveze na to jsem napsal že nemám zájem a jen chodili výhružné mejli že to předají Interpolu celkově jsem to ukončil tím že jsem vše předal policii v ČR bylo po komunikaci toto vše bylo tak 10 roku zpět potom jsem dohledal spousty různých for kde popisují kšefty se stavebníma stroji a podobně určitě podvrh stačí jim napsat že tam mate rodinu a oni se na auto osobně přijedou podívat ...ukončí všechnu komunikaci
T
TteviNováček
Přidáno před 6 let
Kdybychom to chtěli řešit, tak bychom tam určitě jeli nejprve osobně... Uplně naslepo bychom to nenechali posílat. Ale právě proto se tu ptám, jestli má vůbec cenu se tím zabývat ...děkuji za Vaši zkušenost
Ten CDM PARK, mi i to emailu psal, že si auto buď sami přepravíme od nich, nebo jejich přepr.firmou. Ale přímo poslali adresu a dobu kdy tam jsou a kdy můžeme osobně přijet. Ještě to chceme předat známému v německu, ať pozjišťuje co to je zač a podrobnosti.
Upravil Ttevi dne 20.09.2018 15:14, před 6 let
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Ttevi napsal:

http://www.i-baza...id-562759/

Prosím víte něko něco o takovýchto nabídkách? Jsou to auta v německu bez SPZ. Ale ty ceny? je to vůbec možné? na e-maily odpovídají že ceny opravdu sedí, nabízejí kolikrát i dopravu do ČR na odtahu. V čem je tedy háček?
Kdyby někdo o tom něco věděl, budeme rádi. Díky


Tak mu pošli zálohu a budeš v obraze , možná se ti zadaří a nebo budeš mít dobrou zkušenost a draze zaplacenou , šmejdu je všude dost jsem v tomto velký pesimista abych naletěl na ohranou písen blbovi .
Žijeme jen jednou.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Ttevi napsal:

Kdybychom to chtěli řešit, tak bychom tam určitě jeli nejprve osobně... Uplně naslepo bychom to nenechali posílat. Ale právě proto se tu ptám, jestli má vůbec cenu se tím zabývat ...děkuji za Vaši zkušenost


Ježišmarjá !!!

Web je anonymní (i v registru), na té adrese žádný bazar není, není tam telefon, firma nenexistuje .... tak si tam zkus objednat auto za třetinu až čtvrtinu ceny :D

P.S. V Německu je povinností a to i E-bay uvádět všechny firemní údaje. Zkus najít jediný na tomto webu.
4.114683,118.628756
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
všetky inzeráty som im nahlásil na stránke ako falošné. S takými cenami by im v Nemecku utrhli ruky. Načo by to predávali niekam do ČR.
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let
to je vtipný :)))))))))))))))
http://inzerat.i-...puff-3800/
strojový překlad, když zkusíš najít originál toho inzerátu, tak to auto stojí na hranici států Iowa a Nebraska, dokonce přeložen včetně jiných jednotek :)) Délka 24.00, Výška 11.00 - asi v palcích?
Když se podíváš pořádně, tak na tom Meďouru vzadu je americká SZP, navíc tohle se v EU vůbec neprodává,
Cena: 200 150,- Kč
Cena v USA: 79 999 USD :)))))))))))))
T
TteviNováček
Přidáno před 6 let
Děkuji. Podle dańového čísla 07932497 nám to teda nějakou společnost CDM našlo. Ale zkusili jsme schválně napsat že máme peníze a chceme si osobně přijet s vlastním odtahem :-D tak uvidíme odpověď
D
DoldyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Ttevi napsal:

Děkuji. Podle dańového čísla 07932497 nám to teda nějakou společnost CDM našlo. Ale zkusili jsme schválně napsat že máme peníze a chceme si osobně přijet s vlastním odtahem :-D tak uvidíme odpověď


...bože bože... snad už jen nivní češi na tohle mužou skočit :-D
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 5 let
Myslím, že už jsem to tady někde psal. Tyto nabídky kolují na netu už tak patnáct let. Podvodníci někdy i heknou celý autobazar. Inzerát většinou vydrží jen den dva a pak zmizí.
Občas jsem si ze zábavy s prodejcem psal. Naposledy nabízel auto prodejce, který údajně pracoval ve Španělsku a nyní je v Británii. Jak známo ve Británii jezdí na špatné straně, tak proto auto prodává. Nechá mi ho přivézt před dům a já se pak rozhodnu, jestli koupím. Nic za to nechce, pouze vratnou jistinu 2000 Euro. Po několika mailech jsem z něho dostal. kde auto stojí. Samozřejmě někde u Chiclana de la Frontera. Schválně daleko, abych tam neměl chuť jet. Napsal jsem, že kousek odtud bydlí můj kamarád a ten tam zajede a podívá se. Už se neozval. Zvláštní je, že už jsem několikrát četl, jak se někdo napálil. Asi jim to pořád vychází.
copycopyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

dukecz napsal:

to je vtipný :)))))))))))))))
http://inzerat.i-...puff-3800/
strojový překlad, když zkusíš najít originál toho inzerátu, tak to auto stojí na hranici států Iowa a Nebraska, dokonce přeložen včetně jiných jednotek :)) Délka 24.00, Výška 11.00 - asi v palcích?
Když se podíváš pořádně, tak na tom Meďouru vzadu je americká SZP, navíc tohle se v EU vůbec neprodává,
Cena: 200 150,- Kč
Cena v USA: 79 999 USD :)))))))))))))


Lesní řeka Solera 24S ... má zadní královna lůžko ... V centrální oblasti je velká skluzavka, která obsahuje jídelnu. Kuchařský prostor je v tomto trenéři bohatý .. Dvoukřídlová chladnička, zdvižená dřevěná lednička, plné rozšiřující vodítka pro zásuvkové kuličkové ložisko ..


sakra, asi mu idem poslať zálohu
copycopyČlen
Přidáno před 5 let
a čo je toto? bývalá sanitka? alebo rozvážkové auto z DHL?

http://inzerat.i-...eot-boxer/

www.i-bazar.cz/pictures/pics/obytny-automobil-peugeot-boxer-2621841.jpg
copycopyČlen
Přidáno před 5 let
sakra chlapii.. veď nahlasujte tie falošné inzeráty. 1000x pozreté, a nenahlásené?
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
T
TteviNováček
Přidáno před 5 let
Jak rikate. Po odpovedi ze mame nachystane penize a prosime o adresu uz se nikdo neozval
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 5 let
tak to je mazec - můj karavan je na prodej v Polsku, fotky stažené ze stránek :)))

ESET mi nedovolí stránku otevřít a nechci si dělat výjimku a riskovat, co tam chytnu, takže netuším, za kolik ho nabízí :))))))
dukecz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ttevi, plha, atlantic, Laky, sipadan, copy, dukecz, Doldy, Sapuki

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,620 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26506 sekund | Průměrně za: 0.26506 (0) sekund | Dotazy: 124 | Použitá paměť: 2.15MB/4MB