Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 náklonoměr: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

náklonoměr

Poslední aktualizace před 6 let
P
petr a pajaČlen
Přidáno před 6 let
Dobrý den,při letošní dovolené jsem narazil na problémeček pro který má jistě někdo z Vás nějaké šikovné řešení.Při stání na divoko letos v Řecku jsem nechtěl používat klíny, abych zbytečně nebudil dojem kempujícího karavanisty a snažil se vždy najet tak nějak abych stál rovně a lednice fungovala jak má.Nevíte jestli existuje nějaké šikovné řešení/náklonoměr pro of-roady se mě moc nelíbí/ jak z řidičova místa/bez asistence manželky nebo někoho jiného,kdo nakukuje na maličkou vodováhu/najet co nejrovněji?,myslím něco šikovného co by mohlo být na palubce nebo v dohledu řidiče a hned by člověk věděl jak a kam ještě třeba popojet???
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
mám na palubovce nalepenou malou vodováhu odkaz - http://www.campi-...i-vodovaha
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
No to je jasný! Tohle + hlasový modul aby to na tebe česky mluvilo :-)
https://www.instr...ble-Level/
:)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
U sedačky řidiče na zemi jsem měl takovou libelu. A bylo to v pohodě. Jen před montáží bylo třeba vyrovnat auto dle podlahy obytného prostoru a poté doladit usazení libely.
Potom jsou ještě takové kříže s dvěma válcovými libelami.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Franta REZAC Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
mám to červený (viz předchozí příspěvek ) na podlaze vedle šoupaček. Vycházím z předpokladu, že vše je rovnoběžně s podlahou. Když mám pocit, že spím hlavou dolů, mám v telefonu jednu z tisíce aplikací vodováha.
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 6 let
Samozřejmě možností je řada ... mám jak křížové libely, tak malou vodováhu (libelu:) ), mám i apku přímo na bydlíky https://play.google.com/store/apps/de...p;hl=en_US , ale nic z toho pravidelně nepoužívám ... prostě to beru odhadem a případně trošku dorovnám měchy ... použitá metoda: ŽAVES (ŽAdné VElké Sraní) :):)
Ivan, Hanka a psice
S
SaVČlen
Přidáno před 6 let
Tak metoda ŽAVES je úplně nejvíc. To si musíme zapamatovat. Také ji používáme. Bereme to odhadem. Oko není...
Dva pozemštané milující samotu u lesa, jezera, moře, oceánu a vodopádů. Lidi milujeme taky, ale hlavně je pozorovat z dálky Smile. Tam, kde je sluníčko, tam jsme i my.
sunny gang
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
Jelikož také většinou stojíme na divoko, rovnáme to od oka, a pro sichr žena pustí vodu do dřezu a když teče tam kam má je to OK. Jinak ještě pocuknu nebo podložíme šutrákem...
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 6 let
v prvním autě jsem měl landmetter s podsvícením -sqvělá věc,nebylo potřeba vylézat ani navigátora.vůbec nevím kde se dá koupit.
rubicirubiciČlen
Přidáno před 6 let
Tu malou vodováhu si chceme pořídit celých 10 let, co alkovnu máme....
Už ale asi zůstaneme u náhradní metody - ping-pongový míček položený doprostřed jídelního stolu. Jen to chce mít spolupracijící posádku vzadu (děti), což už máme málokdy. Za ty roky jsme už také přešli částečně na ŽAVES.
Rubíci (K+M+V+M) + Rolík (LMC)
F
ferdasanČlen
Přidáno před 6 let
Když už jste to odlehčili na metodu žaves,tak je ještě jedna podobná Vůžas.(vůbec žádný …..Hlavně aby to chladilo.
M
milan a helenaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Používám landmetter.Bezvadná věcička.Má i podsvícení,takže je vidět i za tmy.Koupeno v "D".
dablikhasicdablikhasicČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

milan a helena napsal:

Ahoj.Používám landmetter.Bezvadná věcička.Má i podsvícení,takže je vidět i za tmy.Koupeno v "D".


neměl bys prosím nějaký odkaz? dekuji
T
Tom-77Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
stačí do Googlu napsat "náklonoměr" a už můžeš vybírat. Jeden z nich také v autě máme a funguje bezvadně.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,671,798 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16058 sekund | Průměrně za: 0.16058 (0) sekund | Dotazy: 113 | Použitá paměť: 2.1MB/2MB