Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Akce s člunem Chorvatsko: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Akce s člunem Chorvatsko

Poslední aktualizace před 6 let
K
kutil1Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, máme člun pro 4 osoby, vyzkoušeno v pěti na moři. Motor Yamaha 70 , přední nádrž 80 l, zadní 20 l. Spotřeba cca 42 l na 100 km. Má to sonar. Nouzově mohou 2 přespat v člunu po lůžkové úpravě a zaplachtování. To je nouzovka, může být cítit palivo.
Pro nás 2 je to ohraná deska, ale mne jako chlapa láká akce projet pobřeží Chorvatska na jih v partě a střídání posádek, ale v mé přítomnosti na palubě. To kvůli škrtnutí šroubu o dno atd. Plavba po etapách a přespání v kempech. Mám zkušenost, že dopoledne je na moři olej, odpoledne to ukotvit. Mohu člun táhnout obytkou. U Octávky mám závěs, ale kvůli hmotnosti 750 kg nebrzděný to nejde legislativně, ale technicky ano. U osobního MB závěs nemám. Jsme v důchodu a já jako chlap mohu vyjet kdykoliv, dokud bude ještě teplo. Láká někoho taková akce? Muselo by se koupit pojištění v Allianz a viněta na místě. Manželka by se člunu nejradši zbavila, pro mne by to byla jakási labutí píseň.

Automatické sloučení 02.10.2018 15:16:
Ahoj, tak jednání v rámci soukromých zpráv nevedlo k cíli, tak jsme vyrazili k Rudému moři, samozřejmě bez člunu. Letos už Chorvatsko ne.
Jen do tzv. pokecu.
Dal jsem inzerát na prodej a už se mi ozvali ti, kteří reagují na nabídky koupě levných aut. Tedy to zkouší i na ty, co prodávají a ne kupují. Ozval se "americký voják ", bla, bla, který by investoval.. atd.

Pokud budu mít člun i v r. 2019, tak nabídka společného provozování bude platit, třeba i v okruhu středního Jadranu.

Automatické sloučení 02.10.2018 15:17:
Ahoj, tak jednání v rámci soukromých zpráv nevedlo k cíli, tak jsme vyrazili k Rudému moři, samozřejmě bez člunu. Letos už Chorvatsko ne.
Jen do tzv. pokecu.
Dal jsem inzerát na prodej a už se mi ozvali ti, kteří reagují na nabídky koupě levných aut. Tedy to zkouší i na ty, co prodávají a ne kupují. Ozval se "americký voják ", bla, bla, který by investoval.. atd.

Pokud budu mít člun i v r. 2019, tak nabídka společného provozování bude platit, třeba i v okruhu středního Jadranu.

Sloučené 16. červenec 2019 16:45:
Člun již prodán, tedy je tento link neaktuální.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kutil1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,692,235 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12891 sekund | Průměrně za: 0.12891 (0) sekund | Dotazy: 46 | Použitá paměť: 1.62MB/2MB