Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Uchyceni podper markyzy na bok obytky: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Uchyceni podper markyzy na bok obytky

Poslední aktualizace před 6 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Protoze pri kratkodobem rozbaleni markyzy mne nebavi kotvit kurtnami podpery resp. markyzu , mam dotaz.
Je dobre primontovat na bocni stenu obytky, v mem pripade do plechu vestavby, plastove patky pro zasunuti
spodku podper markyzy ? Vim, ze je to vrtani do plechu, ale krome sroubu bych to dal i na lepidlo a osetril to proti korozi. Zajima mne funkcnost, resp.spolehlivost takoveho reseni. Magneticke uchyceni nechci. Diky za nazory a zkusenosti. ;)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
O
onkeLČlen
Přidáno před 6 let
Podle mě je funkce stejná jako když nohy postavíš na zem. Když víc foukne tak jde markýza zakotvená do úchytů na autě přes auto.... nebo neznám fígl?
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 6 let
Dodělaval jsem si to na kazdou obytku / karavan a v podstatě uz nikdy nechytam markyzu do země. Kdyz odchazim od obytky na delsi dobu tak ji max pritahnu k obytce. Jsou rozdilne pro Thule a Fiammu...pro Fiammu plastové bílé nebo hliníkové.
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
Dan LT35Dan LT35Člen
Přidáno před 6 let
A co Multikotva, co mají Krsovic?
Mají to vyfocený i na klasickým obytňáku, tzn. že to asi bude podtlakový.
https://www.krs.c...#qtab=desc
VW LT 35 KRS Active Line
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Domontovával jsem na obě obytky a za mne dobrý. Pokud nestojîm pár dnů v kempu, kotvím obvykle markýzu právě do těch bočních úchytů. Ostatně do asfaltu na parkingu kotvit jaksi nelze. Jedinou nevýhodou je, že při zakotvené markýze neotevŕu dveře na víc než 90 stupňů.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj JiPe,
velmi praktické to je, pokud Ti nevadí zavrtat si do kastle, není podle mě co řešit.
;)
4.114683,118.628756
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Díky. A ještě mi pánové jde o jednu věc. Při poryvu větru podpěry pořádně drží ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 6 let
Zdar na vestavbě to mám a funguje to. Od Fiami je tam gumová podložka ( mezi plech a držák), tak bych to nelepil, ale z vlastní zkušenosti bych z druhé strany plechu přilepil pevnou min. 100x100 mm destičku (dle možnosti i větší) třeba z překližky a prošroubovat. Pevnostně si myslím, že alespoň u Fiami dříve povolí teleskopické nohy.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Taky jsem váhal vrtat ,ale teď už používám jen ukotvení markýzy k autu.Když je trochu vítr tak přidám šňůry.Ale je to tak pro dvě židle a stolík.Pokud vás jezdì víc tak pod ní bude asi málo místa.Pro nás dva to stačí.Když prší fajn rychlovka.Za mě ,namontovat.
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
taky to používáme na krátkodobější stání. Je to fajn, že se dá eventuálně i popojet ( na klíny, mimo kaluž, atd ) Nevšiml jsem si, že by mi to nějak omezovalo otevření dveří.

Jelikož to drží jen v plechu a nechtělo se mi z druhé strany rozebírat tapecírung, dal jsem tam lisovací matice. Nějaká velká podložka se tam stejně nevejde. Mám to hned u prolisu, kde je to nejpevnější.

Pokud více foukne, nejsem si jist, jestli nepovolí dříve kotvení celé markýzy než ty botičky. I když ta M6 na každé patce a v plechu.....
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maria napsal:

Nevšiml jsem si, že by mi to nějak omezovalo otevření dveří......

To omeení je u mne dáno tím, že podpěra markýzy prochází těsně kolem dveří. Dveře tím pádem otevřu pouze na doraz k této podpěře. U jiného auta to bude vycházet jinak.
Plastové držáky drží i ve větru. Dle mého udrží stejně jako kolíky do země přikotbené podpěry (bez kurty). Při silnějším větru nebo když od auta odcházím, markýzu svinu.
KlikosKlikosČlen
Přidáno před 6 let
Taky jsem se hodně rozhodoval, jestli vrtat do auta nebo ne, ale jelikož jezdíme cca 95% na divoko, tak bylo uchycení markýzy na bok auta nutností. Markýzu jsme dostali k autu zdarma, jinak bych ji nekupoval, používáme ji jen občas a na vcelku krátké chvíle. Markýza je Thule a dostal jsem k ní plastové bílé úchytky. Funguje to dobře, montáž i demontáž je velice rychlá. Přikládám i fotku, kam jsem umístil úchytky na kastli auta.
Klikos Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Ano Klikos.Pro nás divočáky ,a já balím markýzu každý večer jako všechno ostatní,cik cik a je to.Šňůry dávám aby mě plachta neplácala o konstrukci ,né proto že bych nevěřil uchycení do kastle.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Tak jo. Dvakrat dve dirky a uz se tesim.
Diky vsem. :)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JiPe Highlanders, onkeL, karlosVW, Dan LT35, Rudy, sipadan, Pirat z Ruzyne, zemanekpetr, maria, Klikos

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,181 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21562 sekund | Průměrně za: 0.21562 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.03MB/2MB