!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Partner Caravan24

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Říjen 2018 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Nejnovější galerie

TOPlist
Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 34

· Členové on-line: 3
Martasik, Roba, fun

· Registrovaní členové: 11,907
· Nejnovější člen: Adrian

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

PeJa
07.10.2018 18:46
Chtěli bychom tímto poděkovat LÁĎOVI za báječný sraz v Kostelci, všechno bylo super včetně i jídla a snad i pro nás objednat tam nahoře to krásné počasí. Díky Láďo,, zdraví Pepa a Jarka

jarda a danka
07.10.2018 17:44
Prodám našeho mazlíka fiat ducato1.9TD registrace 5/200 s alkovnou spaní pro 5 jízda 4, najeto 108500 cena 295000 tel.702878818

serbik54
30.09.2018 19:28
Poděbrady, prosím, která žena odložila svoji bundu a nechala ji v kempu na lavičce má ji uloženou v restauraci k vyzvednutí.

r73
29.09.2018 23:56
Zdravim, prosím o radu, kde se dá na konci října lyžovat v Rakousku a parkovat hned u sjezdovky. Díky

bydlikemevropou
26.08.2018 11:42
SVIJANSKÝ ÚJEZD Pivobraní ----- Všem, kdo má zájem.... vložili jsme fotky ze srazu na https://jedemeevro
pou.rajce.idnes.cz
/Svijany_2018/ Bobeška a Zdenda

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Vytisknout diskuzi
Delší šrouby kol na Boxera Maxi
Zdravím, nemáte prosím někdo typ kde sehnat prodloužené šrouby M16x1.5 na DUC/JUMP/BOX s roztečí 5x130?

Upravit
Kvuli podlozkam ?
Jitka a Pepa, vestavba MLB 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)

Upravit
Ano Jipe, z minulého auta jsem na ně zvyklý. Znatelně zvyšovaly stabilitu auta. Podložky mi z jakostního duralu udělá protislužbou kamarád z kovodílny. Šrouby bych ale přece jenom chtěl fabrické. Předem díky za případné info Jipe.

Upravit
Ahoj, taky mám na Ducatu. Protože je to přeci jen těžší auto, šel jsem cestou
podložek, které se kolovými šrouby přišroubují na náboj kola a do podložek se
pak přišroubují kola. Podložky mají osazení na středovou díru disku.
Přijde mi to vzhledem k váze fortelnější.
Pokud zvolíš stejný systém, nebudeš potřebovat delší šrouby.

Upravit
A jak vypadají ty podložky? Mají štefty s maticemi, nebo to je šroub šroub? A o kolik si to rozšířil? I když v nějakém Tvém příspěvku jsem četl, že máš auto zvednuté, Bez zvednutí je reálné 250mm? Díky!

Upravit
Pokud jeste nemas kola, tak muzes koupit Alu disky s nizsim ET. Original Fiat 16’ disky maji ET 68, zatezovy alu Rial Transporter maji ET 50 = 1,8 cm rozsireni na kazdem kole bez nutnosti podlozek.

Upravit
camperboy napsal:

A jak vypadají ty podložky? Mají štefty s maticemi, nebo to je šroub šroub? A o kolik si to rozšířil? I když v nějakém Tvém příspěvku jsem četl, že máš auto zvednuté, Bez zvednutí je reálné 250mm? Díky!

Podlozky drzi na naboji kolove srouby. V podlozkach jsou zavity do kterych se pri montazi kola sroubuji dalsi kolove srouby. Ja mam vsude podlozky 30 mm. Jestli bude 25 mm bez zvednuti prochazet je potreba zmerit. Tezko rici.

.

Automatické sloučení 17.09.2018 15:48:
:
JiPe Highlanders přiloženo následujícíobrázek:
spv005fd_k_01_ml.jpg

Upravil/a JiPe Highlanders dne 17.09.2018 15:48

Upravit
Také bych se přikláněl k diskům s menším ET, nebo podložky, které zmiňuje kolega. Mám někde doma dlouhé šrouby na osobáky s podložkama a při té délce jim moc nevěřím.

Upravit
MirekJP napsal:

Pokud jeste nemas kola, tak muzes koupit Alu disky s nizsim ET. Original Fiat 16’ disky maji ET 68, zatezovy alu Rial Transporter maji ET 50 = 1,8 cm rozsireni na kazdem kole bez nutnosti podlozek.

Popravdě, s velmi negativními zkušenostmi na STK poslední dobou, se mi zdají podložky a předpisová kola vhodnější. Kdo má letní hliníky s nižší ET a sadu zimních kol tak před STK přezuje, ale já obul univerzály a nemám na co přezout. Ty podložky s kolovými šrouby jsou super, už zahřívám ebay Smile

Automatické sloučení 18.09.2018 10:52:
Frown
camperboy napsal:

MirekJP napsal:

Popravdě, s velmi negativními zkušenostmi na STK poslední dobou, se mi zdají podložky a předpisová kola vhodnější. Kdo má letní hliníky s nižší ET a sadu zimních kol tak před STK přezuje, ale já obul univerzály a nemám na co přezout. Ty podložky s kolovými šrouby jsou super, už zahřívám ebay Smile

Frown Uff, sada Eibach za 340 Éček, to je hodně.
Upravil/a camperboy dne 18.09.2018 10:52

Upravit
Já je kupoval tady: https://www.hanse...485-Ducato

Upravit

Popravdě, s velmi negativními zkušenostmi na STK poslední dobou, se mi zdají podložky a předpisová kola vhodnější. Kdo má letní hliníky s nižší ET a sadu zimních kol tak před STK přezuje, ale já obul univerzály a nemám na co přezout.

K tem diskum Rial Transporter dostanes na elektrony.cz zdarma typovy list s kterym tento rozmer disku s ET 50 zapisou do velkeho TP, takze STK neni problem.

Umi i samotny typovy list za 1000 Kc, pokud by jsi sehnal bazarova kola jako ja.

Upravit
Já kupoval nové Rial Transporter u elektrony.cz a dostal jsem i sadu šroubů přímo na moje auto. Není to teda Ducato, ale VW LT, ale rozteč máme stejnou Wink
Takže by se přes ně ty šrouby samotný daly koupit snad taky, poptej se.
A taky jsem kupoval šrouby (ale 14ky, teda) na www.kolovesrouby.cz, tak zkusit mrknout tam, popř. pohledat jiný shopy, jsou toho mraky.
Jinak z průchozích podložek u takhle těžkýho auta bych měl asi trochu strach. Poněvadž ty šrouby budou docela dlouhý a bál bych se , aby se nestřihly.
To raději jak radí JiPe Highlanders ty šroubovací se závitama.
K tomu mám dotaz: pokud to má německý TUV, tak u nás to asi nic moc neznamená, co? Jak se na to tváří na STK?
LT 35 MAXI

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.54 sekund
177,390,641 návštěv