Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Delší šrouby kol na Boxera Maxi: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Delší šrouby kol na Boxera Maxi

Poslední aktualizace před 6 let
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, nemáte prosím někdo typ kde sehnat prodloužené šrouby M16x1.5 na DUC/JUMP/BOX s roztečí 5x130?
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Kvuli podlozkam ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 6 let
Ano Jipe, z minulého auta jsem na ně zvyklý. Znatelně zvyšovaly stabilitu auta. Podložky mi z jakostního duralu udělá protislužbou kamarád z kovodílny. Šrouby bych ale přece jenom chtěl fabrické. Předem díky za případné info Jipe.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, taky mám na Ducatu. Protože je to přeci jen těžší auto, šel jsem cestou
podložek, které se kolovými šrouby přišroubují na náboj kola a do podložek se
pak přišroubují kola. Podložky mají osazení na středovou díru disku.
Přijde mi to vzhledem k váze fortelnější.
Pokud zvolíš stejný systém, nebudeš potřebovat delší šrouby.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 6 let
A jak vypadají ty podložky? Mají štefty s maticemi, nebo to je šroub šroub? A o kolik si to rozšířil? I když v nějakém Tvém příspěvku jsem četl, že máš auto zvednuté, Bez zvednutí je reálné 250mm? Díky!
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 6 let
Pokud jeste nemas kola, tak muzes koupit Alu disky s nizsim ET. Original Fiat 16’ disky maji ET 68, zatezovy alu Rial Transporter maji ET 50 = 1,8 cm rozsireni na kazdem kole bez nutnosti podlozek.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

camperboy napsal:

A jak vypadají ty podložky? Mají štefty s maticemi, nebo to je šroub šroub? A o kolik si to rozšířil? I když v nějakém Tvém příspěvku jsem četl, že máš auto zvednuté, Bez zvednutí je reálné 250mm? Díky!



Podlozky drzi na naboji kolove srouby. V podlozkach jsou zavity do kterych se pri montazi kola sroubuji dalsi kolove srouby. Ja mam vsude podlozky 30 mm. Jestli bude 25 mm bez zvednuti prochazet je potreba zmerit. Tezko rici.

.

Automatické sloučení 17.09.2018 15:48:
:
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Upravil JiPe Highlanders dne 17.09.2018 14:48, před 6 let
JiPe Highlanders Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Tomas007Tomas007Člen
Přidáno před 6 let
Také bych se přikláněl k diskům s menším ET, nebo podložky, které zmiňuje kolega. Mám někde doma dlouhé šrouby na osobáky s podložkama a při té délce jim moc nevěřím.
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

MirekJP napsal:

Pokud jeste nemas kola, tak muzes koupit Alu disky s nizsim ET. Original Fiat 16’ disky maji ET 68, zatezovy alu Rial Transporter maji ET 50 = 1,8 cm rozsireni na kazdem kole bez nutnosti podlozek.


Popravdě, s velmi negativními zkušenostmi na STK poslední dobou, se mi zdají podložky a předpisová kola vhodnější. Kdo má letní hliníky s nižší ET a sadu zimních kol tak před STK přezuje, ale já obul univerzály a nemám na co přezout. Ty podložky s kolovými šrouby jsou super, už zahřívám ebay :)

Automatické sloučení 18.09.2018 10:52:
:|

Citovat

camperboy napsal:

Citovat

MirekJP napsal:

Pokud jeste nemas kola, tak muzes koupit Alu disky s nizsim ET. Original Fiat 16’ disky maji ET 68, zatezovy alu Rial Transporter maji ET 50 = 1,8 cm rozsireni na kazdem kole bez nutnosti podlozek.


Popravdě, s velmi negativními zkušenostmi na STK poslední dobou, se mi zdají podložky a předpisová kola vhodnější. Kdo má letní hliníky s nižší ET a sadu zimních kol tak před STK přezuje, ale já obul univerzály a nemám na co přezout. Ty podložky s kolovými šrouby jsou super, už zahřívám ebay :)


:| Uff, sada Eibach za 340 Éček, to je hodně.
Upravil camperboy dne 18.09.2018 09:52, před 6 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Já je kupoval tady: https://www.hanse...485-Ducato
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 6 let

Citovat


Popravdě, s velmi negativními zkušenostmi na STK poslední dobou, se mi zdají podložky a předpisová kola vhodnější. Kdo má letní hliníky s nižší ET a sadu zimních kol tak před STK přezuje, ale já obul univerzály a nemám na co přezout.

K tem diskum Rial Transporter dostanes na elektrony.cz zdarma typovy list s kterym tento rozmer disku s ET 50 zapisou do velkeho TP, takze STK neni problem.

Umi i samotny typovy list za 1000 Kc, pokud by jsi sehnal bazarova kola jako ja.
Dan LT35Dan LT35Člen
Přidáno před 6 let
Já kupoval nové Rial Transporter u elektrony.cz a dostal jsem i sadu šroubů přímo na moje auto. Není to teda Ducato, ale VW LT, ale rozteč máme stejnou ;)
Takže by se přes ně ty šrouby samotný daly koupit snad taky, poptej se.
A taky jsem kupoval šrouby (ale 14ky, teda) na www.kolovesrouby.cz, tak zkusit mrknout tam, popř. pohledat jiný shopy, jsou toho mraky.
Jinak z průchozích podložek u takhle těžkýho auta bych měl asi trochu strach. Poněvadž ty šrouby budou docela dlouhý a bál bych se , aby se nestřihly.
To raději jak radí JiPe Highlanders ty šroubovací se závitama.
K tomu mám dotaz: pokud to má německý TUV, tak u nás to asi nic moc neznamená, co? Jak se na to tváří na STK?
VW LT 35 KRS Active Line
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: camperboy, JiPe Highlanders, MirekJP, Tomas007, Dan LT35

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,858 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22032 sekund | Průměrně za: 0.22032 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 1.97MB/2MB