Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 pokuta za rýchlosť z Nemecka na Slovensko za 17 dní: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

pokuta za rýchlosť z Nemecka na Slovensko za 17 dní

Poslední aktualizace před 4 roky
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let
Osobná skúsenosť :)
Informačný list v Slovenčine bol doručený z Nemecka na slovenskú adresu firmy, ktorá vlastní vozidlo 17 dní po spáchaní priestupku.
Je priložená moja fotka a fotka EČ vozidla.
Povolená rýchlosť 30 km/h, išiel som 39 km/h.
Pokuta 15 €, stačí uhradiť na priložený účet do 19 dní a je to vybavené.
Rieši to priamo okresný úrad.
tabbitabbiČlen
Přidáno před 6 let
Podobná, ale dražší zkušenost z Rakouska.
Naměřeno 87km/h na 80, pokuta 30€.
Přišlo to za 20 dní a to v tom ještě byly i vánoční svátky.
Pro porovnání pokuta z Prahy za modrou zónu přišla po 4 měsících.
Laika X650R
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 6 let
Z Talianska presne po roku, 73,9 na 70. Pokuta 120 eur.
54!y+45!f+24!u+17!l
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 6 let
Taky mi přišla pokuta z Německa za 14 dní. Na dálnici, kde byla rychlost pro nákladní vozidla 80km/h a osobní 120 km/h jsem jel 103 km/h. Chtějí ale údeje o řidiči a vyjádření k přestupku s tím, že předpokládaná pokuta je 70 EUR a náklady na vymáhání 28EUR.
Jel jsem s celointegrálem (mám jej otypovaný do 3,5t) a oni jej vyhodnotili jako LKW - takže překročení rychlosti o 23 km/h. Poslal jsem jim tedy vyjádření, že vozidlo je v kategorii PKW a přiložil kopii velkého techničáku. Tak jsem zvědav, jak to dopadne.
chodacchodacČlen
Přidáno před 6 let
20 eur za 38 na 30. Prislo do mesice. Pirna :(
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
RobertRobertČlen
Přidáno před 6 let
147€ za 113km v 80tce v D. Po třech týdnech přišel dotaz v češtině (jestli to uznávám) i s fotkama, za další měsíc výměr. Poslání byl docela problém, navíc bezhotovostně za pouhých 270Kč (ČS).
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 6 let
My jsme dneska po 24 dnech dostali pokutu 45 Ěček z Francie. Mimo obec nám změřili 89 při povolených 80 km/hod. Já jsem to přitom věděla z internetu, že od 1. července se ve Francii jezdí mimo obec 80, ale vzpomněla jsem si na to až při "blýsknutí kamery", a tak díkybohu, že nás vyfotili jen jednou......
bestpage.cz/smiles/s8206.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je....
bestpage.cz/smiles/veci140.gif
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Kamarad to mel ted na poste nez se vratil z termalu v Madarsku. Behem tydne. Ve vsi 72 a mel to za "krasnych" 2.700 Kc. Jeli osobakem na hotel.
Vse pekne v cestine.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Jen se divím, kde jsou tradiční národní nářky na ty pitomý policajty, debilní státní šmírovací systém, úřednický hňupy a příběhy o 1000+1 křivdách co se komu za posledních 30 let staly ? :)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
No Tome, vypada to, ze je to na dobre ceste. V cizine uz jsme schopni si svuj prohresek priznat a uvedomele za nej zaplatit. Dej tomu dalsich 30 let a ono se to srovna i na domaci pude.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

No Tome, vypada to, ze je to na dobre ceste. V cizine uz jsme schopni si svuj prohresek priznat a uvedomele za nej zaplatit. Dej tomu dalsich 30 let a ono se to srovna i na domaci pude.


Sorry, ale vidím to jinak. Podívej se na německý bodový systém a na náš zmatlanej systém..... takže já si s radostí na náš národní systém klidně zanadávám. To nemluvím třeba o skutečnosti, že jízda ma červenou je v DE jasně definovaná a jsou jasně daná pravidla jak dlouho musí svítit oranžová v závislosti na povolené rychlosti před semaforem, v jaké vzdálenosti tě vyfotili, atd. atd. atd. Mohl bych pokračovat, ale o tom vlákno není. ...

Né že by člověk na sviňárnu nazápadě nenarazil, jednu takovou mám doma z Kodaně schovanou ( dokonce i dánský policista uznal, že je to hajzlovina ), ale jsou to vyjímky, u nás je to pravidlo.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Vy mě teda děsíte, právě jsme dorazili z Itálie tak teď budu měsíc čekat, co jsem si nadrobil. V Rakousku jsem přejel vážení, poněvadž jsem nepochopil o co jde. Respektive když jsem to pochopil, už byla vážnice za mnou. Tak jsem na sebe dost naštvaný, protože jsem přišel o zážitek. Přetížený jsem nebyl určitě a s velkou rezervou. :)
Fun
Smile
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Tak ja to nepochopil nikdy a diky tomu jsem nebyl nikdy zvazen ;)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Fakt?:|
Fun
Smile
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
my 15.8 večer na dálnici u Mondsee s osobákem 154km/h po odečtu chyby měření, 3.9. doporučený dopis se složenkou na 60E.

Není o čem spekulovat. Když jsem vůl, zaplatím...
PalmosPalmosČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Tak ja to nepochopil nikdy a diky tomu jsem nebyl nikdy zvazen ;)


Chlapci, ja by som bol radsej opatrnejsi s tym vazenim:

Nocny dialnicny prechod z Talianska do Rakuska cez Reschenpass. Tesne za hranicou, na rakuskej strane, zrazu svieti nad obidvomi pruhmi znacka "zakaz vjazdu vozidiel nad 2,8t". Mal som vtedy este iba pozicany obytnak, nejak som vtedy moc netusil o vazeni a hmotnosti obytnakov. Ale intuitivne mi to nedalo a odbocil som na odpocivadlo, kedze v obidvoch pruhoch bol zakaz.

Samozrejme, nebolo to odpocivadlo, ale vaznica. Mal som vtedy pozicanu Laiku, na pumpe v Taliansku som natankoval vodu, naftu, odpadova nadrz tiez plna, lebo som ju v zime nemal kde vyliat, mal som tam tri deti, lyze a tak.. Vysledok? 3800kg a 70,-€ pokuta plus 10,-€ za vykon vazenia (!). To sa este dalo prezit.

Ale! Priviedli tam Poliaka, ktory isiel na Jumperi, tiez 3800 kg. Lenze ten nepochopil znacku a isiel dalej po dialnici cez zakaz. No a na konci "odpocivadla" stali policajti a vracali tychto nestastnikov. Poliak vedel po nemecky len scheisse, tak som mu prekladal. S nim sa moc nemaznali. Zakazali mu jazdu dalej, musel zavolat kolegu z Polska, aby mu prisiel zobrat 300 kg nakladu, co mal navyse. Dalej mu dali pokutu za nerespektovanie zakazovej znacky 500,-€ plus pokutu za pretazenie plus za vykon vazenia. Bolo to o jedenastej v noci, policajti o polnoci koncili a Poliak musel cakat do 8 hod rano na rannu smenu (zadrzali mu doklady) a potom kym pride kolega z Polska pre naklad navyse. A bol to len vodic nejakej firmy, tak nemal ani dost penazi na pokutu.. Napriek tomu, ze mi bol vdacny, ze som to zanho skoro hodinu riesil, tak som sa dost zdokonalil v polskych nadavkach.

Tak JiPe, fun, som rad, ze vase nepochopenie ostalo bez nasledkov, ale pozor, nie vzdy to tak musi byt..

Vela dalsich stastnych km bez vazenia..
Palmos
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Ma zkusenost - diky tomu ze jezdim hodne do Rakouska -nekolikrat do roka, pravidelne z kazdeho vyjezdu mne behem 14 dni dojdou dve az tri pokuty podle toho jak daleko jedu :( snazim se, ale proste nedavam to bez pokut. A to do HR uz pres Rakousko nejezdim vubec a beru to pres Slovensko Madarsko .Ach jo
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tom a Zdena napsal:

Ma zkusenost - diky tomu ze jezdim hodne do Rakouska -nekolikrat do roka, pravidelne z kazdeho vyjezdu mne behem 14 dni dojdou dve az tri pokuty podle toho jak daleko jedu :( snazim se, ale proste nedavam to bez pokut. A to do HR uz pres Rakousko nejezdim vubec a beru to pres Slovensko Madarsko .Ach jo


Tome, to je fakt vážný !!! Pokud si neděláš legraci, měl bys asi raději obsadit sedadlo spolujezdce :D
4.114683,118.628756
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tom a Zdena napsal:

Ma zkusenost - diky tomu ze jezdim hodne do Rakouska -nekolikrat do roka, pravidelne z kazdeho vyjezdu mne behem 14 dni dojdou dve az tri pokuty podle toho jak daleko jedu :( snazim se, ale proste nedavam to bez pokut. A to do HR uz pres Rakousko nejezdim vubec a beru to pres Slovensko Madarsko .Ach jo


Snažím se ?? Co si pod tím mám představit ? Jako že, že vidíš omezení na 100km/h a ty se snažíš jet 100km/h a ono to nejde ?? Tak tě blikne radar a na dalším omezení se zase snažíš a ono nic, jede to furt jak chce...

To jsem fakt ještě neslyšel, fakt dost dobrý :D :D :D

PS. Znám lidi, co si také z každé cesty přivezou pár " obrázků ", akorát jen na férovku říkaji, že na to kašlou, že jim ty peníze za to nestojí .....
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
bambulabambulaČlen
Přidáno před 6 let
Přidám svoji zkušenost z jižní Francie letos: na 80 km jsem jel 86 km/hod., pokuta na 45 Euro přišla za 3 týdny. I v češtině. Možnost platit kartou nebo převodem z účtu na účet. Lepší je to kartou, protože převod je vždy zpoplatněn českou bankou.
Katka a Vlasta
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,634,086 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17675 sekund | Průměrně za: 0.17675 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.3MB/2MB