Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rimor XGo: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rimor XGo

Poslední aktualizace před 6 let
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 6 let
Mám ten samý problém jako kolega dole ale s autem . Chceme obytku a vyrojilo se mnoho inzerátů na Rimory .Ať už ojeté a z půjčoven nebo od soukromníků . Poměr ceny , roku výroby a najetých km bývá lákavý . Vím že je to trochu low end ale přesto ...
Myslím že dokud těsní nástavba , ostatní je pro kutila řešitelné .
Jsou tu majitelé Rimorů a poradí , nebo odradí ? Jsou vhodné i na zimu ?
Díky za názory .
S
spinoČlen
Přidáno před 6 let
Rimora jsem měl a úplně v pohodě. Pouze na začátku jsem musel pořešit pár technických nedomyšleností typu odpadní trubka z kuchyňky vyvedena pod auto a pak zase zpět do auta, čili v zimě okamžité zamrznutí a nepoužitelnost. Od té doby jen běžné provozní věci. Používali jsme pak celoročně bez problémů. Myslím, že se důraz na značku trochu přeceňuje a v téhle kategorii jsou si auta dost podobná.
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 6 let
Díky za reakci . Moc lidí asi Rimora nemá ..o;) Třeba budeme dva ...))
S
spinoČlen
Přidáno před 6 let
Nějaké reference najdeš ještě tady https://www.caravan24.cz/forum/viewth...ost_231119
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, my mame Rimora a spokojenost. Jediné zavady jsou sem tam nedotazeny sroubek, nebo dost casto pouzity kratky sroubek, takže treba panty u skrinek se zacly povolovat. Proste na dvou zavitech se to neudrzeli. Dal jsem delsi a vse v pohodě.

Automatické sloučení 14.09.2018 17:57:
Jinak vsechno ostatni v pohode. Cena přijatelná
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
Upravil Ro-Mi dne 14.09.2018 16:57, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Roberto, spino, Ro-Mi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,334 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15865 sekund | Průměrně za: 0.15865 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB