Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Představení a malý problém s karavanem: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Představení a malý problém s karavanem

Poslední aktualizace před 6 let
K
KajaKlimentNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,

dlouho to tady čtu, chytám rozumy a vstřebávám informace. Teď jsem se rozhodl také zaregistrovat.

Vloni jsme koupili dědečka karavan - cosi malého německého z roku 1986. Vypadá pěkně, je k němu velký předstan a jezdit s ním už se bojím jenom trochu. Jede za mnou a auto nepřečnívá. Bydlí se v něm dobře.

Karavan je skoro bezva. Pár drobností s technickým stavem odpovídá věku. Jen už od počátku má pevně zadělané přední okno - teklo do něj, tak ho minulí majitelé zalepili tak, že nejde otevřít. Nevadilo to až do letošních hiců. K tomu nám zadním oknem začalo téct dovnitř. Provizorně to vyřešila izolepa, ale je potřeba s tím něco provést. Problém je ten, že sám to opravit neumím a v okolí netuším o nikom, kdo by to dělal. Internet najde všechno možné, ale převážně moc daleko. Hledám-li po Vysočině nebo Jihočeském kraji, nabízí mi to firmy ze všech možných míst, jen ne to co bych potřeboval. Je to trochu oříšek. Doufal jsem, by se to dalo vyřešit do další sezony. Kde si servisujete bydlíky?
T
tomas86Člen
Přidáno před 6 let
Co já vim, většina lidí si veterány servisuje sama ;-)
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Blízký servis nevím, ale připrav se na to že oprava může být dražší než kupní cena,
zkus se v tom povrtat sám.
K
KajaKlimentNováček
Přidáno před 6 let
No, už jsem koukal, že ceny nejsou zrovna zábavné. Ono rozebrat to ve výsledku asi zvládnu sám, ale dát dohromady tak, aby to fungovalo, už může být celkem oříšek.
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 6 let
Okna na zakázku vyrábí pan Vavřín z České Třebové - Rybníka.
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
NajkyNajkyČlen
Přidáno před 6 let
Sem jezdím já,je to moc šikovný pán. http://www.carava...
K
KajaKlimentNováček
Přidáno před 6 let
Díky všem za odpovědi. Občas stačí jen popostrčit správným směrem a člověk vidí i věci, které přehlížel.

K vlastnoručním opravám - zvládl bych asi leccos, ale bez zkušeností, alespoň okoukaných se mi to dělá těžko
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: KajaKliment, tomas86, hugo 007, PetrN, Najky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,685,539 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17978 sekund | Průměrně za: 0.17978 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.81MB/2MB