Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Moje čerstvá zkušenost s firmou Burimex: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Moje čerstvá zkušenost s firmou Burimex

Poslední aktualizace před 6 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
V obchodě jsem si objednal trakční baterii. Bohužel nevím proč tento obchod baterie na rozdíl od jiných nezasílá, musel jsem zvolit osobní odběr.
Po té jsem byl vyzván, že je zboží připraveno k odběru. Večer jsem se ještě díval na stránky obchodu, jestli mnou zvolený den odběru nemají dovolenou. Ráno jsem odjel směr Bavoryně 230 km. Po příjezdu do firmy jsem zjistil a se mnou i dva další zákazníci, že je prodejna zavřena. Oslovil jsem přítomné pracovníky, jestli by mně baterku mohli prodat. Odpověď mě docela šokovala. Nemůžeme, jelikož nejde proud a jeden pracovník, co má klíče, je v Plzni a druhý buďto doma nebo v Praze. Znovu jsem je upozornil, že mám za sebou cestu z Brna 230 km. Bylo jim to docela jedno a padaly návrhy, abych třeba hodinu počkal, že on se někdo s klíči objeví. Jelikož nemám času nazbyt a při pravděpodobnosti, že se třeba dotyčný, co má klíče, neobjeví, jsem musel odjet s nepořízenou.Opět 230 km. Kdyby tuto baterii prodával jiný obchod, cestu bych rozhodně nevážil a koupil jinde. Dva dny na to jsem vyslal pro baterii syna a tomu se ji podařilo konečně vyzvednout. Tudíž tato baterie nás stála nervy a 920 km cestování. S tak neseriózním jednáním se v dnešní době už asi nelze setkat. Od této firmy jsem před 6 roky koupil karavan a během těchto roků učinil i objednávky doplňků. Po této zkušenosti už od nich nekoupím nikdy nic a rozhodně ji nikomu nedoporučuji.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Nic ve zlem, ale jaka byla motivace jezdit pro baterku takovou dalku, kdyz ji muzes koupit nekde ve svem okoli ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Standa2Standa2Člen
Přidáno před 6 let
Stalo se nám něco podobného. V sobotu, otevírací den a na bráně cedulka, že z technických důvodů uzavřeno. Nemám to tak daleko, tak jsme si udělali výlet na kemp Višňová. Na internetu ani slovo o zavíračce. Příště si raději zavolám..
Standa2
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Nic ve zlem, ale jaka byla motivace jezdit pro baterku takovou dalku, kdyz ji muzes koupit nekde ve svem okoli ?


Taky nic ve zlém, ale myslím že je každého věc co kde kupuje. :-)
Mimochodem tuto baterii prodávají jenom oni a měl jsem tu stejnou šest roků, tak proč nekoupit vyzkoušenou věc. Stačí?
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Šest let je dobrá doba.Která baterie to je?
Hasky
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Napsal jsem ti to do zprávy
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

tuareg napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Nic ve zlem, ale jaka byla motivace jezdit pro baterku takovou dalku, kdyz ji muzes koupit nekde ve svem okoli ?


Taky nic ve zlém, ale myslím že je každého věc co kde kupuje. :-)
Mimochodem tuto baterii prodávají jenom oni a měl jsem tu stejnou šest roků, tak proč nekoupit vyzkoušenou věc. Stačí?

Zdeňku, nevím proč se čertíš? Burimex asi už zákazníky nepotřebuje...ale Pepa se slušně zeptal...Tak proč být na něj jízlivý? A ne na Burimex.Taky by mně zajímalo co je to za zázrak, že to nikdo jiný neprodává, asi jsme ostatní prodejci zaostalý...:D
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Je to stodesítka a rozměry aby se vešla do schránky
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Ale to je obrácené pólování,jestli se nemýlím...To je nutné?
Díky
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 6 let
Tady se musím zastat Burimexu. Minimálně týden dopředu měli na webu oznámení že bude v úterý celý den z technických důvodů zavřeno z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Vím to, že jsem tam chtěl jet něco nakupovat, tak jsem koukal na web.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Já jsem v Burimexu nakupoval několikrát a vždy plná spokojenost. Ale je pravdou, že vždy když tam jedu tak se nejdřív raději telefonicky domluvím. A to to mám z Prahy pár km.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let
Pokud jedu pro něco 230km ( jedna cesta ! ) a nezavolám si tam dopředu..... asi bych si nedovolil na základě toho " firmu nedoporučit " - stát se může cokoli, ani to nemusí i při sebelepší vůli stihnout dát na web.

Výše uvedené bych nebral jako chybu firmy, ale svojí ...

Omlouvám se za upřímnost, prostě to tak vidím.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 6 let
U trakční bych s životností jenom 6 let spokojenej nebyl. Tolik mi vydrží normální startovačka. Nebyla to Varta?
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Zdeňku, je to ona?
https://www.svetk...-+Dynamick
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Ano, přesně ta
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jarous350 napsal:

U trakční bych s životností jenom 6 let spokojenej nebyl. Tolik mi vydrží normální startovačka. Nebyla to Varta?


Spokojenost je diskutabilní.Záleží na tom jak často ji používáš.Pokud jedeš jednou v roce na dovču,tak je to doba krátká a spokojenost není na místě.Pokud jezdíš celoročně tak je to super.
Hasky
krakenkrakenČlen
Přidáno před 6 let
Chápu že jste s ní spokojený, ale než pro ní lítat takových km tak bych si v místě koupil třeba Banner Energy Bull 959 01, 115Ah, mám ji a drží. Jestli tedy nemá opačně kontakty než je potřeba, ale rozměrově je v pohodě.
Každopádně to nesouvisí s Vaší nespokojeností s obchodem.
Upravil kraken dne 04.09.2018 12:11, před 6 let
M
Miroslav Praizler BURIMEXNováček
Přidáno před 6 let
Celá tato nepříjemnost vznikla z důvodu plánované odstávky elektrického proudu v místě naší provozovny. Tato informace byla na stránkách již týden předem a byla tam tudíž jistojistě i večer před Vaším příjezdem, s největší pravděpodobností i v době, kdy jste tvořil Vaši objednávku – nevím tedy, na jaké stránky jste se díval, v každém případě jste evidentně přehlédl velký a červeně zvýrazněný banner.

Mrzí nás, že jste i přes přítomnost oznámení do naší prodejny přijel a odmítl jste pochopit, že v době elektronických tržeb Vám není možné bez elektřiny cokoliv prodat. Věc jako celodenní odstávku elektřiny těžko ovlivníme a přesně z toho důvodu jsme na stránky dlouho dopředu umístili zmiňované oznámení.

Co se týče kritiky zaměstnanců, rád bych Vás informoval, že jste se s žádným pracovníkem našeho e-shopu v úterý 28.8. určitě nesetkal, v ten den zde byli jen pracovníci prodeje karavanů a několik zaměstnanců servisu na dílně. Vzhledem k tomu, že tito kolegové nemají s e-shopem ani s prodejem doplňků nic společného, věnovali se Vám i tak nad rámec jejich povinností.

Náš kolega, který Vám nabídl řešení v podobě kolegy, který by se dostavil za půl hodiny, nikoliv „třeba za hodinu“ jak uvádíte.
Tak ten kolega, který byl na STK v Plzni jsem byl shodou okolností já a mohu Vás ubezpečit, že jsem zde byl do 20 minut. Já jako jediný mám klíče od prodejny e-shopu v nepřítomnosti zaměstnanců. Určitě by jsme našli řešení, ale Vy jste zde po mém příjezdu nebyl.

Závěrem příště doporučujeme kyselinovou trakční baterii objednat tam, kde ji zasílají. My tuto možnost nenabízíme, protože není dopravce, který by tento druh zboží chtěl převážet, a to především kvůli nebezpečí vylití kyseliny při převrácení, což je důvod víc než relevantní.

Miroslav Praizler BURIMEX s.r.o.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Vážený pane,
objednávku jsem od Vás dostal potvrzenou v pátek 24.8.2018, nikde se v ní nehovoří o výluce u Vás ve firmě.
Jenom v ní vyzýváte k odběru objednaného zboží. V tu dobu jste už podle Vás informaci o odstávce elektřiny měli a tímto Vám ještě jednou děkuji že jste nebyli schopni informaci poskytnout.¨
Nikde jsem ve Vašich obchodních podmínkách nenašel že bych se musel před vyzvednutím objednaného zboží dále někde informovat a hlásit.
Přeji Vám hodně spokojených zákazníků.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
A tak stane se . Já jsem jel takhle kdysi 400 km jedna cesta do Německa za obchodem.
Když jsem přejel naše hranice tak mi byl trochu divný ten provoz na dálnici. No že ma-
jí státní svátek jsem zjistil až na místě. :D
A to samý letos v Holandsku v Alsmeeru. Aukce květin. Brzy ráno dle instrukcí vstaneme,
čekáme u v chodu a nic se neděje. No jasně ! Kingsday ! :D Tam ale naštěstí jen zbytečné přenocování
a jen malá zajížďka.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,726,271 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27931 sekund | Průměrně za: 0.27931 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB