Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Podlahové topení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Podlahové topení

Poslední aktualizace před 6 let
S
sohyČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny ve spolek.
Koupili jsme karavan Hobby (la vita 2011) vybavený podlahovým topením po zapnutí se rozsvítí kontrolka na ovládacím panelu, ve skříni v elektru něco sepne, ale podlaha nehřeje prosím o radu má-li někdo podobnou skušenost čím by to mohlo být nebo odkaz na servis.
Děkuji Šohajek
krakenkrakenČlen
Přidáno před 6 let
Nehřeje vůbec ? Nečekejte že bude nějak horká.
Změřil bych zda jde proud z trafa do podlahy. Pokud ano bude někde přerušená topná folie. Navrhovaná oprava byla výměna "podlahy" v továrně.
S
sohyČlen
Přidáno před 6 let
Horká ne, ale čekal bych zvýšení teploty aspoň trochu nemůže tam být nějaký termostat který to spouští až od určité teploty? skoušel jsem to v noci ale stejně bylo +15

Automatické sloučení 01.09.2018 11:44:

Citovat

sohy napsal:

Horká ne, ale čekal bych zvýšení teploty aspoň trochu nemůže tam být nějaký termostat který to spouští až od určité teploty? skoušel jsem to v noci ale stejně bylo +15


Tak co nikdo nemá Hobíka s podlahovkou?
Upravil sohy dne 01.09.2018 11:44, před 6 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Troufám si říci,pokud to někdo nezbastlil samo doma,že tam termostat bude.Něčím se musí teplota prostoru dát nastavit.
Hasky
M
Mamut62Člen
Přidáno před 6 let
Zdravím,
určitě tam nějaký termostat bude - vzhledem k ochraně proti přetopení či požáru. Možná ne prostorový, některé topné kabely, mají termostat na konci svého vedení. Ale to jsou jenom dohady - chtělo by to vidět a změřit odběr atd atd.
S
sohyČlen
Přidáno před 6 let
Je to originál z výroby jinak bych se neptal dodělávané je každé jiné.
krakenkrakenČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem Burstnera. Ta podlaha se jen zavlažila.
Prostorový termostat tam nebyl, nebo jsem tam nic takového nenašel.
Byl to úplně jednoduchý okruh. Vypínačem se zapnulo trafo, které pustilo tuším 24V (nepamatuji si přesně) do podlahy. Asi se to regulovalo jen odporem.
Jak jsem psal, našel bych kabely vstupu do podlahy a změřil, jestli tam něco jde.
S
sohyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

kraken napsal:

Měl jsem Burstnera. Ta podlaha se jen zavlažila.
Prostorový termostat tam nebyl, nebo jsem tam nic takového nenašel.
Byl to úplně jednoduchý okruh. Vypínačem se zapnulo trafo, které pustilo tuším 24V (nepamatuji si přesně) do podlahy. Asi se to regulovalo jen odporem.
Jak jsem psal, našel bych kabely vstupu do podlahy a změřil, jestli tam něco jde.


Díky chystám se na to jen jsem chtěl vědět kolik to asi topí s ohledem na ty horka, na starém karavanu jsem mněl dodělávanou podlahovku a ta hřála i přes koberce.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sohy, kraken, hasky, Mamut62

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,371,609 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15372 sekund | Průměrně za: 0.15372 (0) sekund | Dotazy: 85 | Použitá paměť: 1.89MB/2MB