Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stání pro obytnák v brně???: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stání pro obytnák v brně???

Poslední aktualizace před 6 měsíců
M
mamhladNováček
Přidáno před 13 let
Tak to už jsme 3. Začínám pátrat. S.
liborvoliborvoČlen
Přidáno před 13 let
Dá se říct 4...mám dvě auta !t
pbrpbrČlen
Přidáno před 12 let
Taky bych mel zajem o neco v Brne nebo okoli. Diky za tipy :_
Concorde Sport TS
S
smarinNováček
Přidáno před 12 let
Já bych se tyky rád přidal, rád bych měl karavan v brně při ruce
Díky za typy martin
Martin a Mirka+Bára(6) a Véna(2), astra 380+C-MAX
A
adamBČlen
Přidáno před 12 let
I já hledám. Teď mám sice auto pod střechou, ale jenom do března. Postupuji k čím dál menším autům, moc místa nezaberu :)
daluksdaluksČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj Brňáci, pokud vím tak je v Bohunicích za špitálem oplocené hlídané parkoviště. Vedle byl autobazar. Jináč je to fakt bída, co jsem sehnal bylo mimo Brno a nebo už obsazený. Ideální by bylo zastřešené stání s připojením na síť kvůli kondici akumulátorů.
A
adamBČlen
Přidáno před 12 let
Ještě je venkovní parkoviště na Vinohradech.
Z
zdehaČlen
Přidáno před 12 let
Ahojky všem. Sdílím vaše potřeby zajistit své obytňáky, resp. karavany.. Dělám průzkum, důležitý pro své/vaše rozhodování zda a proč za tím jít dál - rozpracovat.
Možnosti by byly: jednak krytého stání v budově pro cca 10-15 aut, zatím se tam krčí jedna moje obytka. Zčásti pod střechou jsou krytá stání další – aspoň 5?, a v areálu venku nekrytě hned vedle, se vejde snad cca 10 dalších. Objekt je nepoužíván, jen mnou, je zaplocený, s fest bránou, mám to pod dohledem stále /i tam parkuji..dobíjím, vyhnal jsem kuny a j.. a vůbec/.
POZOR. místo – Blansko! – příjezd super, dojedeš osobákem, odjedeš mazlem, event. na trati ČD s malou vycházkou…. Pár metrů odtud je autoservis, kam se vejdu i dospělá auta, jde domlouvat… Uvažuji, že cca 5 zájemců by mne akcelerovalo k dalšímu kroku.
ScorpionScorpionČlen
Přidáno před 12 let
Místo ke stání obytky - Rousínov.
Ahojte, mám oplocený pozemek v Rousínově. Na Googlu je to Čechyně 167. Možno parkování obytek, připojení na elektriku možné. Hlídané kamerou. Areál mého autoservisu, v patře bydlím. Cena 500,-Kč za měsíc. Scorpion.
Upravil Scorpion dne 03.02.2012 22:42, před 12 let
Scorpion Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
A
adamBČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

zdeha napsal:

Ahojky všem. Sdílím vaše potřeby zajistit své obytňáky, resp. karavany.. Dělám průzkum, důležitý pro své/vaše rozhodování zda a proč za tím jít dál - rozpracovat.
Možnosti by byly: jednak krytého stání v budově pro cca 10-15 aut, zatím se tam krčí jedna moje obytka. Zčásti pod střechou jsou krytá stání další – aspoň 5?, a v areálu venku nekrytě hned vedle, se vejde snad cca 10 dalších. Objekt je nepoužíván, jen mnou, je zaplocený, s fest bránou, mám to pod dohledem stále /i tam parkuji..dobíjím, vyhnal jsem kuny a j.. a vůbec/.
POZOR. místo – Blansko! – příjezd super, dojedeš osobákem, odjedeš mazlem, event. na trati ČD s malou vycházkou…. Pár metrů odtud je autoservis, kam se vejdu i dospělá auta, jde domlouvat… Uvažuji, že cca 5 zájemců by mne akcelerovalo k dalšímu kroku.


A jaká by byla cena ? V budově.
Z
zdehaČlen
Přidáno před 12 let
Parking Blansko: předčasná je zatím otázka na cenu, zatím je to ve stadiu úvahy o pomoci druhým v nepoužívaném areálu, kde vlastníci mají zcela jiný zámysl do budoucna. Proto až podle zájmu bych s nimi o tom jednal.
P
Petr a PetraČlen
Přidáno před 12 let
Zdravíme všechny majitele obytek v Brně.
nabízíme nekryté parkovací stání v Brně Židenicích(St.Osada) u vlakového nádraží.
Stojí nám tam už naše obytka a dva karavany. Možnost připojení k el. proudu a dopuštění vody do nádrže, přip.umytí bydlíku.
V případě zájmu prohlídky a domluvy volejte toto tel číslo: 737 241 593

Automatické sloučení 16.02.2012 15:38:
aktualizuji, nabídka stále trvá.
Upravil Petr a Petra dne 16.02.2012 16:38, před 12 let
A
adamBČlen
Přidáno před 11 let
Zdravím, vše jako před rokem nebo něco nového ?
I
IvounČlen
Přidáno před 6 let
Nějaká aktuální nabídka by se nenašla ?
Weinsberg CaraOne 420
HAF22HAF22Člen
Přidáno před 5 let
Také hledám něco od jara do podzimu. Nemusí to mít elektřinu. Hlavne ať je to za plotem. Brno i blízké okolí.
Pössl Summit 600 Plus, Standa, Lenka, Filípek
Upravil HAF22 dne 19.10.2019 08:59, před 5 let
F
ferdasanČlen
Přidáno před 5 let
Co Sokolnice? Nic není volné?.
PATRIKaMISAPATRIKaMISAČlen
Přidáno před 4 roky
Ahoj, víte někdo o nějakém stání pod střechou? Díky
Fiat Ducato 2.8idTD Knaus traveller
Jan NovacekJan NovacekNováček
Přidáno před 7 měsíců
Ahoj, hledám parkování dodávky v Brně, popř. na jih od Brna. Oplocené, nemusí být pod střechou, i když by to byla výhoda.
tronictronicČlen
Přidáno před 7 měsíců
Od Října 2023 máme našeho syna na studiích v Brně. Nevíte někdo o dlouhodobém stání pro karavan (6 m ) s el. přípojkou?
G
go-goNováček
Přidáno před 6 měsíců
Loni jsem stál s karavanem v Jundrově.Je to oplocený areál ,pod kamerami.Není voda ani el.Cena 750,-Kč měsíčně. Je to v areálu bývalého zahradnictví. Sídlí tam i další firmy.Přesnou adresu nevím.Poblíž je velká prodejna vozů OPEL.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,696,338 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22340 sekund | Průměrně za: 0.2234 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.33MB/4MB