Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stání pro obytnák v brně???: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stání pro obytnák v brně???

Poslední aktualizace před 6 měsíců
P
petr a pajaČlen
Přidáno před 14 let
Dobrý den,
mám dotaz jestli někdo z Vás nemá možnost nějakého stání v Brně,směr ,maloměřice,židenice,střed atd.,hledáme něco kde by mohlo autíčko klidně nocovat.
díky petr a pája:c
A
adamBČlen
Přidáno před 14 let
Zdravím, sice nenabízím a připojím se k dotazu. Sice mám garážování, ale poněkud z ruky. Pokud by bylo něco zajímavého, měl bych taky zájem. Díky
mIcmIcČlen
Přidáno před 14 let
Tak už jsme tři, to by se mělo něco najít. Rád se podělím o náklady. Michal
liborvoliborvoČlen
Přidáno před 14 let
čtyři:)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 14 let
Že by 5?
Jo - je nás pět!!t
ViktorViktorČlen
Přidáno před 14 let
tak tedy 6. - jen bych lokalitu rozšířil o kr.pole
.....kurňa to úž je pomalu na založení nějakého spolku:):):)
viktor
A
adamBČlen
Přidáno před 14 let
Zájemců dost, ale nabídka žádná :(
liborvoliborvoČlen
Přidáno před 14 let
spolek smutných brńáků, co nemaj kde parkovat :o
to už by se pomalu vyplatilo koupit pozemek!h
Upravil liborvo dne 31.03.2010 11:37, před 14 let
A
adamBČlen
Přidáno před 14 let
Co pronajmout nějakou nevytápěnou halu ? Kdyby byla cena třeba 500 Kč/m2/rok, tak by to mohlo být do 1000 Kč/měsíc za jedno místo. Je to málo, hodně nebo tak akorát ?
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

adamB napsal:
Co pronajmout nějakou nevytápěnou halu ? Kdyby byla cena třeba 500 Kč/m2/rok, tak by to mohlo být do 1000 Kč/měsíc za jedno místo. Je to málo, hodně nebo tak akorát ?


Sice "nésu Brňák" ale ze Slavkova to nemám tak daleko. Když jsem cca před 3-4 měsíci sháněl i v Brně nějaké parkování pro bydlíka zjistil jsem , že 500Kč/m2/rok je poměrně běžná cena, spíše nižší. Nižší cenu za solidní objekt jsem neobjevil.
Teď parkuju v uzamykatelné garáži-hale ve hlídaném areálu JITONA Rousínov, cena 1080 Kč měsíc vč. DPH. Pro Vás brňáky je to z ruky to je jasné, píšu to jen kvůli porovnání té ceny.
A
adamBČlen
Přidáno před 14 let
Aktualizuji.
Že by fakt nic ?
mIcmIcČlen
Přidáno před 13 let
Hop, tentokrát aspoň na karavan??
midlummidlumČlen
Přidáno před 13 let
Pokud by vám vyhovovaly Rajhradice,kamarád tam má veliké prostory.Sám je nadšený bydlíkář,myslím,že je tam možnost i tankování.Na zimu budoval i krytá stání.Je to i s vrátnicí a závorou,o bezpečnost tedy bude jistě postaráno.Má dokonce i tady někde nabídku,zkusím to najít a dám odkaz.
mIcmIcČlen
Přidáno před 13 let
Díkec za reakci, je to tohle:
http://www.carava...post_56524

už jsem kamarádovi napsal.
M.
midlummidlumČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

mIc napsal:
Díkec za reakci, je to tohle:
http://www.carava...post_56524

už jsem kamarádovi napsal.
M.

Ano,to je přesně ono.:g
midlummidlumČlen
Přidáno před 13 let
Už jsem mu vzkázal.!)
Upravil midlum dne 08.04.2011 19:26, před 13 let
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj kamarádi, tak jak píše můj dobrý kamarád midlum(ahoj Jendo) tak mám možnost stání jak pod střechou tak ve volném prostoru v uzavřeném areálu firmy. Je možnost v místě parkování v týdnu: autoservis(i na nákladní auta), pneuservis, nafta a prodej propanu a propan-butanu, ruční myčka na kamiony, objekt je pod stálým kamerovým dohledem a v noci je přítomen strážný. Připravuji to na zimu ale pokud by byla nutnost tak bych máknul a připravil to dřív.
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
Upravil Martin a Lenka dne 08.04.2011 20:14, před 13 let
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 13 let
I v Maloměřicích bych našel sice nezastřešený ale zaplocený pozemek(také se tam prodává propan a propan-butan) chce to vše vidět.
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
M
mamhladNováček
Přidáno před 13 let
Hoja, řeším podobné téma. Můj otec aktuálně bude končit s nájmem v areálu za Obi v Bystrci (u ZOO). Je tam veklá hala, vybavená jako středisko pro zahradnické služby, se zamikatelnými garážemi prostorem třeba pro uskladnení pneumatik atd. Určitě by se dalo ustájit více aut a v případě podělení se o nájem bych do toho šel také. Pokud by se někdo přihlásil, tak já začnu slídit po podrobnostech.
S.
liborvoliborvoČlen
Přidáno před 13 let
já se hlásím...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,698,790 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24602 sekund | Průměrně za: 0.24602 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB