Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kde koupit ACSI mimosezónní kartu?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kde koupit ACSI mimosezónní kartu?

Poslední aktualizace před 4 roky
JanaJancaJanaJancaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, rozhodli jsme se pořídit si ACSI kartu. Ale z Nizozemí prý přijde za 5 - 10 pracovních dní. Na dovolenou bychom rádi vyrazili příští týden. Je možné ji někde sehnat rychleji?
Díky
Jana
Upravil Fun dne 02.10.2019 16:27, před 5 let
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Třeba Kobras - Praha, Černý most, Chlumecká směr centrum.
sonyboysonyboyČlen
Přidáno před 6 let
Hykro Praha
K
karlicČlen
Přidáno před 6 let
Procestovali jsme letos Holandsko a upozorňuji, že ani v jednom jediném případě nešla karta použít na slevu, čili jsem ji sháněl a platil zbytečně. Ptal jsem se v kempech co a jak a oni mi potvrdili, že v hlavní sezónu se prostě sleva nikde neposkytuje. Takže zbytečná snaha a zbytečně vyhozené peníze, pokud se necestuje mimo sezonu tj. většinou 10. až 5. měsíc.
pnoepnoeČlen
Přidáno před 6 let
Pošli požadavek na email zuzka@camp.cz
odesílají obratem.

Jinak ACSI je převážně pro mimo sezónní kemping a je hojně rozšířená. V hlavní sezónu lze uplatnit jak kde a to max.do 15.7 a pak poslední týden v srpnu.
Úspora je znatelná.
Michal
LMC Breezer 714G Black Edition
JanaJancaJanaJancaNováček
Přidáno před 6 let
Díky, koupili jsme u Hykro. Dnes byla expedována, zítra snad dorazí. V námi vybraném kempu lze použít od 1. 9., takže pro nás ideální :)
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

karlic napsal:

Procestovali jsme letos Holandsko a upozorňuji, že ani v jednom jediném případě nešla karta použít na slevu, čili jsem ji sháněl a platil zbytečně. Ptal jsem se v kempech co a jak a oni mi potvrdili, že v hlavní sezónu se prostě sleva nikde neposkytuje. Takže zbytečná snaha a zbytečně vyhozené peníze, pokud se necestuje mimo sezonu tj. většinou 10. až 5. měsíc.




Všude to je napsané, že to platí mimo sezonu. U každého kempu je i datum, od kdy do kdy je akceptovatelná. Je třeba si přečíst všechny informace, než si něco objednám/koupim.
Já kartu využívám 10 let a jsem max spokojen. Vždy se mi zaplatí do dvou dnů.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Ro-Mi napsal:

Citovat

karlic napsal:

Procestovali jsme letos Holandsko a upozorňuji, že ani v jednom jediném případě nešla karta použít na slevu, čili jsem ji sháněl a platil zbytečně. Ptal jsem se v kempech co a jak a oni mi potvrdili, že v hlavní sezónu se prostě sleva nikde neposkytuje. Takže zbytečná snaha a zbytečně vyhozené peníze, pokud se necestuje mimo sezonu tj. většinou 10. až 5. měsíc.


Souhlas, jezdíme hlavně červen - a září - nejsou plné kempy a ceny poloviční - vyzkoušeno -Korsika, Sardinie, Řecko - ceny jsou většinou na recepci a sedí dle cen na kartě - 11-19 |€. Cena atlasu s kartou 440 kč - 20 € ušetřím z jednu noc Petr

Všude to je napsané, že to platí mimo sezonu. U každého kempu je i datum, od kdy do kdy je akceptovatelná. Je třeba si přečíst všechny informace, než si něco objednám/koupim.
Já kartu využívám 10 let a jsem max spokojen. Vždy se mi zaplatí do dvou dnů.
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 5 let
Na 2020 ještě není, až bude tak třeba tady

https://www.campi...card-acsi/
G
galasek781Člen
Přidáno před 5 let
Dobrý den ,kde bych mohl koupit kartu ASCI na rok 2020
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let
G
galasek781Člen
Přidáno před 5 let
Ta karta se nedá koupit bez toho katalogu?
GardaGardaČlen
Přidáno před 5 let
Určitě ne. Proč to ale řešíš? Při návštěvě některých kempů se ti to vrátí po jedné noci. Obvykle nejdéle po pěti nocích.
I
IvounČlen
Přidáno před 4 roky
Zdravím,
díval jsem se na stránky zde: https://www.campi...card-acsi/

Nějak nerozumím rozdílu mezi 2 a 4. položkou. Je tam něco o nějakým předplatným, teda jestli tomu dobře rozumím. Moc moudrý z toho nejsem. Nemá někdo zkušenost ? Díky...
H
hugo 007Člen
Přidáno před 4 roky
U položky 4 musíš platit min. dva roky, smlouvu musíš vypovědět když už nechceš, jinak ti jí budou
posílat furt, další sleva je pro členy.
Položka 2 je na rok 2020
M
MarianMČlen
Přidáno před 4 roky
Ahoj,je ten atlas v češtině?
I
IvounČlen
Přidáno před 4 roky
Není.
L
LaganČlen
Přidáno před 4 roky
Ode dneška je možno katalog ACSI zakoupit zde : https://www.carav...lezsko.cz/
Pozor, při osobním odběru není možno platit kartou, jen hotově.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Garda, Chlapi_sobe, Fun, galasek781, Lagan, Ivoun, MarianM, hugo 007, JanaJanca, Tomik Kralu, sonyboy, karlic, pnoe, Ro-Mi, Petr Z

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,100,374 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26002 sekund | Průměrně za: 0.26002 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB