Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nová vážnice Rakousko - Mistelbach: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nová vážnice Rakousko - Mistelbach

Poslední aktualizace před 4 roky
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Pegaso 2010 napsal:

já si myslím že je obytná auta budou taky zajímat. Na v Mikulov - Drasenhofen jsou dost často s váhama a právě vyhlíží ob.auta tak proč by je nezajímala ob.auta tam nevím.

Ahoj tato informacia je z fixnich vaznic nie mobilnych vah nieje nikde napisane ze nemozu aj tam vazit na tych fixnich obytne auta ale bolo tato diskusia hlavne o tom ze ked tam svieti ten synbol nakladneho auta ci treba iast sa dat vazit samozrejme ze vazia aj namatkovo na mobilnych vahach .
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
nezlob se maregree, ale už z těch tvých zaručených info mám zamotanou hlavu. Někde na začátku píšeš, že když tam svítí náklaďák a váha, musí tam i obytňáky, že ti to tak řekli. Potom v dalším příspěvku je to jen pro kamióny a náklaďáky, najednou tvoje domněnka, že kdyby svítila jenom váha, tak to není podle zákona.

Navíc tvé toky myšlenek bez interpunkce jsou dost těžce vnímatelné.

Tak co si z toho vybrat?

Pokud se mohu něco domnívat já, pokud svítí náklaďák, je to jen pro náklaďáky, pokud jen váha tak pro všechny. Alespoň logicky mi to pasuje
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

maria napsal:

nezlob se maregree, ale už z těch tvých zaručených info mám zamotanou hlavu. Někde na začátku píšeš, že když tam svítí náklaďák a váha, musí tam i obytňáky, že ti to tak řekli. Potom v dalším příspěvku je to jen pro kamióny a náklaďáky, najednou tvoje domněnka, že kdyby svítila jenom váha, tak to není podle zákona.

Navíc tvé toky myšlenek bez interpunkce jsou dost těžce vnímatelné.

Tak co si z toho vybrat?

Pokud se mohu něco domnívat já, pokud svítí náklaďák, je to jen pro náklaďáky, pokud jen váha tak pro všechny. Alespoň logicky mi to pasuje

no na to som presne cakal ked si to prestudujes tak prve som tvrdil ze je to prevsetkych lebo som volal do asfinagu ale nedalo mi to po tej diskusi co tu bola a akeho debila ste somna spravili tak som sa ram isiel osobne opytat na tu vaznicu a tam so sa dozvedwl to co som napisal na posledy tym padom som si priznal chybu ktoru som tu prezentoval ale asi nevies citat medzy riadky a tak sa netreba vyvisovat nadomnou niesom znali prava a asi ani ti takze idem formou pokus omyl by ma zaujmalo co si ty spravil pre to aby si nieco o tom zistil asi nic lepsie si zaspasovat a pourazat niekoho ineho pekny den
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
uvedl jsem svůj příspěvek "nezlob se". Nikoho neurážím, přiznávám veřejně, že jsem tupý a nevyznám se ve Tvých myšlenkových pochodech. Já pro to neuděl nic, což je ( alespoň se domnívám ) lepší, než tu jménem četníka z Asfinag prezentovat bludy a falešné informace. A že se za ně následně pod tíhou argumentů omluvíš a doplníš je další nesprávnou domnělou informací... mám se rozplakat??
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

maregree napsal:

Zdravim vsetkych tak uz konecne mozem dat vsetko na spravnu mieru dneska som sa osobne zastavil na vaznici a pytal som sa policajta za priehradkou ze ci musime odbocovat ci uz karavany alebo obytne privesi a povedal ze NIE nemusime je to urcene pre kamiony a teda vsetko od kategorie N nad pozadovanu hmotnost ktora svieti na tabuli auta ktore spadaju do kategorie N a neodbocia su snimani kamerou na konci vaznice ktora je samozrejme na dialnici takze nemusite tam odbacat a nechat sa prevazovat prajem pekny den


Ahoj,
několikrát jsem pročetl celé vlákno. Jsem asi úplný debil, ale nepochopil jsem jestli mám na vážení odbočit nebo ne když svítí symbol nákladáku více než 2,8t s mojí soupravou.
tažné vozidlo VW T5 kategorie N1 max váha 3000kg + karavan 1360kg kategorie O2
Prosím o jasnou odpověď ANO nebo NE
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
M
mstrČlen
Přidáno před 5 let
Ano, je to nakladni vuz, co je na tom nejasneho?
Prakticky to ale asi nikdo nepozna, snad jenom podle environmental nalepky.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 5 let
[quote]maregree napsal:

NIE nemusime je to urcene pre kamiony

Asi nechápu. Jsem nově N1 a jsem nad 2,8t, ale nejsem kamion. Vždy jsem byl M1 tak se v tom dost ztrácím.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

[quote]maregree napsal:

NIE nemusime je to urcene pre kamiony

Asi nechápu. Jsem nově N1 a jsem nad 2,8t, ale nejsem kamion. Vždy jsem byl M1 tak se v tom dost ztrácím.

vsetko od kategorie N nad 2.8T to ?znamena ze ak mas kategoriu N1 a mas 2801kg bez privesu tak musis odbocit
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
M
mstrČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

[quote]maregree napsal:

NIE nemusime je to urcene pre kamiony

Asi nechápu. Jsem nově N1 a jsem nad 2,8t, ale nejsem kamion. Vždy jsem byl M1 tak se v tom dost ztrácím.


Bezna ta znacka plati pro nakladaky nad 3.5t (vozy kategori Nx), pokud je dodatkovou tabulkou urcena hmotnost nizsi, vztahuje se i na nakladni auta o hmotnosti nizis, tedy v tomto pripade i na N1, nebot hmotnost je 3t, coz je vice nez 2.8t.

Otazka byla, zda tam musite pokud sviti naklada a vice nez 2.8t a chtel jste jasnou odpoved - ta je ANO, musite tam.

Pokud bude svitit jen symbol nakladaku, tak tam nemusite, v tom pripade je odpoved NE.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 5 let
Díky za trpělivost, už je mě to úplně jasné.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Carlos-zrxCarlos-zrxČlen
Přidáno před 5 let
Ti, co mají obdobný problém jako většina majitelů polo a integrálů...prázný mají skoro 3,5t....řeší to tak, že : "jedu v levým pruhu, tam ti případně žádný policajt nevleze...." nikdy nikomu nic z kamer nepřišlo. Já stavím vestavbu do Ducata Maxi a budu se snažit vejít do limitu...pokud to náhodou nedám, budu to řešit stejně. Mimochodem jsem na rakušáky momentalné vysazený, jel jsem z Alp a na konci dálnice směr ČB kontrolovali dálniční známky, každé auto...protože si známku před nalepením vždy párkrát přiložím na kalhoty, aby se pak lépe sundala ze skla, byla jemně "zašpiněná". Řešením byla pokuta, spodní hranice 240EUR. Měl jsem účet i utržek. Takže to jen info, abyste si na to dávali pozor
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Carlos-zrx napsal:

Ti, co mají obdobný problém jako většina majitelů polo a integrálů...prázný mají skoro 3,5t....řeší to tak, že : "jedu v levým pruhu, tam ti případně žádný policajt nevleze...." nikdy nikomu nic z kamer nepřišlo. Já stavím vestavbu do Ducata Maxi a budu se snažit vejít do limitu...pokud to náhodou nedám, budu to řešit stejně. Mimochodem jsem na rakušáky momentalné vysazený, jel jsem z Alp a na konci dálnice směr ČB kontrolovali dálniční známky, každé auto...protože si známku před nalepením vždy párkrát přiložím na kalhoty, aby se pak lépe sundala ze skla, byla jemně "zašpiněná". Řešením byla pokuta, spodní hranice 240EUR. Měl jsem účet i utržek. Takže to jen info, abyste si na to dávali pozor


Mal si na ustrižku napísané číslo auta ?! Ak nie tak preto pokuta ak hej tak by som sa stažoval ! už dva krát mi z rakuska pokuta prišla speť. Netreba sa ich báť...... pokazených nemcov :(
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
Carlos-zrxCarlos-zrxČlen
Přidáno před 5 let
Utrzek ani ucet je nezajimal, byly tam 3 damy neprijemne a nebyla s nima zadna rec. Pry se to nesmi, abych ji nemohl odlepit a dat nekomu jinemu. Desetidenni znamka, druhy den koncici. Blbky..
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
řešilo se to tu několikrát. Použití nálepky v dalším voze je zneužití. Dokáží snad i z kamer z portálů nad dálnicí zjistit, že známka je poškozená nebo opětovně nalepená.

Je to mmj. důsledek chytračení a prodávání "ještě dva dny platné" nálepky, což se děje i zde a je oblíbené diskuzní téma příznivců a odpůrců zde na fóru.

Když si oplácáš nálepku o oblečení, aby se potom lépe sundávala, patrně ji považují za poškozenou.
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 5 let
Aktuální info, v neděli v cca 10:30 jsem jel po dálnici na Vídeň a dálnice komplet stažena přes vážnici. Průjezd přes váhu, kamera asi na kontrolu známky a policisté co jen koukají. Rychlost 20km/h.
Na konci vážnice na dálnici stáli policisté a brali všechny kdo neodbočil a projel mimo. Tož asi tak.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
G
galasek781Člen
Přidáno před 5 let
Kde ta vážnice přesně je?
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 5 let
48.537854, 16.626456
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
G
galasek781Člen
Přidáno před 5 let
Díky a u Mikulova není žádná?
Důchodci a pes
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

galasek781 napsal:

Díky a u Mikulova není žádná?


O jiné nevím - jel jsem pouze OA. Jen jsem chtěl upozornit, že když je asi malý provoz tak přes vážnici proženou úplně všechny a kasička se vesele plní. Předemnou dvě OA neodbočili a na konci už je kasírovali.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 5 let
Vždy jsem tam ale viděl zákazovou značku 2,8T a uprostřed symbol dodávky to znamená že přes váhu musí pouze kategorie N1 - nákladní vozidla nad 2,8T a nikoliv kategorie M1 osobní obytný. Rádi váží taky přímo na přechodu Mikulov
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,566 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22542 sekund | Průměrně za: 0.22542 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.26MB/2MB