Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nová vážnice Rakousko - Mistelbach: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nová vážnice Rakousko - Mistelbach

Poslední aktualizace před 4 roky
R
RickČlen
Přidáno před 6 let
Dlouho jsem váhal ale musím reagovat
Na tuto vážnici jsem jel minulý týden a bez problému ( souprava 4,4t)
Ale musím se v této debatě zastat Maregree v názoru ,že každý kdo si kupuje obytku ,která váží prázdná 3,4 t bez doložnosti tak ji pak samozřejmě musí přetížit, pokud ji naplní zbytným i nezbytným vybavením.A pokud někdo vědomě jezdí s přetíženým autem tak vědomě porušuje zákon a musí nést důsledky.A pokud si myslí že ne, tak je buď naivní nebo nezkušený.
Jinak za mě díky Maregree za info. Myslím že není třeba ho dehonestovat on nám chce radou pomoci.
Ale bohužel česká povaha je taková, že si myslíme, že se vším a nad každým lze vy..bat. A jsme chytřejší než ti ostatní a oni nám nemají co radit,my jsme přece nejchytřejší.Ach jooooooo:|
M
mstrČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

HK napsal:

Dlouho jsem váhal ale musím reagovat
Na tuto vážnici jsem jel minulý týden a bez problému ( souprava 4,4t)
Ale musím se v této debatě zastat Maregree v názoru ,že každý kdo si kupuje obytku ,která váží prázdná 3,4 t bez doložnosti tak ji pak samozřejmě musí přetížit, pokud ji naplní zbytným i nezbytným vybavením.A pokud někdo vědomě jezdí s přetíženým autem tak vědomě porušuje zákon a musí nést důsledky.A pokud si myslí že ne, tak je buď naivní nebo nezkušený.
Jinak za mě díky Maregree za info. Myslím že není třeba ho dehonestovat on nám chce radou pomoci.
Ale bohužel česká povaha je taková, že si myslíme, že se vším a nad každým lze vy..bat. A jsme chytřejší než ti ostatní a oni nám nemají co radit,my jsme přece nejchytřejší.Ach jooooooo:|


Jestli jeho rada je, že zákazová značka pro nákladní automobily se vztahuje na všechna vozidla, tak se plete.

Kolem vážnice na A5 jezdím tak dvakrát do měsíce a zatím jsem tam nic jiného, než odklon náklaďáků neviděl. Pozor si je třeba dát jen na omezení rychlosti, je tam i stacionární radar.

Nová obytka s prázdnou 3.4t hmotností se dá prodat jako 3.5t pouze jako jako jednomístná (tedy pouze s řidičem) a to ještě s odřenými ušima a takové auto si nikdo asi vědomě nekoupí a hlavně nezaregistruje. Navíc v minulosti se hmotnost tak vážně nebrala. A možná by to nebyl tak velký problém, pokud by alespoň i pro težší obytné vozy nebylo v určitých zemích povinností mýto - pak by snad i většina lidí zkousla nutnost jiného ŘP.
A že se někdo chce vyhnout "nesení důsledkům" není nic nepřirozeného - to je normální, stejnak nejde o nic jiného než výběr peněz. Tobě by se také nelíbílo, když by jsi měl platit mýto, přitom taháš evidentně větší náklad, než leckterá obytka, která platit musí.
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Dakujem za podporu ono nevazia len na vazniciach pevne vybudovanych ale aj mobilne ked maju akciu na obytne auta a karavany hlavne pocas sezony a co sa tyka tej znacky ja nepisem zakony a niesom ani pravnik a ani dopravny analitik sprostretkoval som vam len informaciu ktoru som dostal od Asfinag plus som pripojil informaciu ktoru som nasiel k tejto znacke a ked si uz tak zoberiete logicky ked je tam dodavka teda nakladne vozidlo tak tam nemusi byt este aj dodatkova tabula hnotnosti takej nizkej lebo nakladne vozidlo same osebe ma urcite viac nez 2.8 T nema to vyznam ale ked si pozorne precitate vyklad znacky tak je tam jasne napisane ze to plati pre vozidla .nie len pre nakladne a obytne ako je bez dodatkovej cedulky mozno ozaj nevedia rosvietit tu vasu znacku B13 tak to riesia takto netusim sprostretkoval som len zistenu informaciu a dostal som od vas pekne podakovanie .

Automatické sloučení 19.09.2018 21:10:

Citovat

mstr napsal:

Citovat

HK napsal:

Dlouho jsem váhal ale musím reagovat
Na tuto vážnici jsem jel minulý týden a bez problému ( souprava 4,4t)
Ale musím se v této debatě zastat Maregree v názoru ,že každý kdo si kupuje obytku ,která váží prázdná 3,4 t bez doložnosti tak ji pak samozřejmě musí přetížit, pokud ji naplní zbytným i nezbytným vybavením.A pokud někdo vědomě jezdí s přetíženým autem tak vědomě porušuje zákon a musí nést důsledky.A pokud si myslí že ne, tak je buď naivní nebo nezkušený.
Jinak za mě díky Maregree za info. Myslím že není třeba ho dehonestovat on nám chce radou pomoci.
Ale bohužel česká povaha je taková, že si myslíme, že se vším a nad každým lze vy..bat. A jsme chytřejší než ti ostatní a oni nám nemají co radit,my jsme přece nejchytřejší.Ach jooooooo:|


Jestli jeho rada je, že zákazová značka pro nákladní automobily se vztahuje na všechna vozidla, tak se plete.

Kolem vážnice na A5 jezdím tak dvakrát do měsíce a zatím jsem tam nic jiného, než odklon náklaďáků neviděl. Pozor si je třeba dát jen na omezení rychlosti, je tam i stacionární radar.

Nová obytka s prázdnou 3.4t hmotností se dá prodat jako 3.5t pouze jako jako jednomístná (tedy pouze s řidičem) a to ještě s odřenými ušima a takové auto si nikdo asi vědomě nekoupí a hlavně nezaregistruje. Navíc v minulosti se hmotnost tak vážně nebrala. A možná by to nebyl tak velký problém, pokud by alespoň i pro težší obytné vozy nebylo v určitých zemích povinností mýto - pak by snad i většina lidí zkousla nutnost jiného ŘP.
A že se někdo chce vyhnout "nesení důsledkům" není nic nepřirozeného - to je normální, stejnak nejde o nic jiného než výběr peněz. Tobě by se také nelíbílo, když by jsi měl platit mýto, přitom taháš evidentně větší náklad, než leckterá obytka, která platit musí.

ps plati sa tu hlavne za to ake su tu cesty a infrastruktura odpocivadla kde radi zadarmo a bezpecne prespavate a kopec ineho preto radi vyberaju peniaze a pouzivaju ich na taketo veci staci sa pozriet kedy prerabaju hlavne useky dialnic a vzdy su vetsinou pred sezonou hotove aby ste nemuseli dlho cestovat a u vas a na sk to robia presne na opak ale to je len minimum preco tu funguje vsetko inak ako v Sk a Cz a bohuzial ze ludia sa nechcu nic nove naucit a vsetko dobre len vyuzit a niak neprispiet k vybudovaniu niecoho lepsieho a aby bolo aj ostatnym lepsie sme narod egoistou a stym som sa stretol x krat ked som pomohol niekomu na dialnici ze nemal lano na tahanie a ja som mu podaroval moje a som na to zabudol doplnit a platil som pokutu za to ze ho nemam presne ako pisem za dobrotu na zebrotu rad som vam chcel nieco poradit a bohuzial neproslo nevadi ako som pisal prajem vsetkym vela stastnych km s pretazenimi obytkami a karavanmi a dakujem ze ste mi otvorili oci ako vas treba vnimat ked budete bezradne stat s otvorenou kapotou v zahranici tak ako vnimate vy mna pekny den
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
Upravil maregree dne 19.09.2018 21:10, před 6 let
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maregree napsal:

Dakujem za podporu ono nevazia len na vazniciach pevne vybudovanych ale aj mobilne ked maju akciu na obytne auta a karavany hlavne pocas sezony a co sa tyka tej znacky ja nepisem zakony a niesom ani pravnik a ani dopravny analitik sprostretkoval som vam len informaciu ktoru som dostal od Asfinag plus som pripojil informaciu ktoru som nasiel k tejto znacke a ked si uz tak zoberiete logicky ked je tam dodavka teda nakladne vozidlo tak tam nemusi byt este aj dodatkova tabula hnotnosti takej nizkej lebo nakladne vozidlo same osebe ma urcite viac nez 2.8 T nema to vyznam ale ked si pozorne precitate vyklad znacky tak je tam jasne napisane ze to plati pre vozidla .nie len pre nakladne a obytne ako je bez dodatkovej cedulky mozno ozaj nevedia rosvietit tu vasu znacku B13 tak to riesia takto netusim sprostretkoval som len zistenu informaciu a dostal som od vas pekne podakovanie .

Automatické sloučení 19.09.2018 21:10:

Citovat

mstr napsal:

Citovat

HK napsal:

Dlouho jsem váhal ale musím reagovat
Na tuto vážnici jsem jel minulý týden a bez problému ( souprava 4,4t)
Ale musím se v této debatě zastat Maregree v názoru ,že každý kdo si kupuje obytku ,která váží prázdná 3,4 t bez doložnosti tak ji pak samozřejmě musí přetížit, pokud ji naplní zbytným i nezbytným vybavením.A pokud někdo vědomě jezdí s přetíženým autem tak vědomě porušuje zákon a musí nést důsledky.A pokud si myslí že ne, tak je buď naivní nebo nezkušený.
Jinak za mě díky Maregree za info. Myslím že není třeba ho dehonestovat on nám chce radou pomoci.
Ale bohužel česká povaha je taková, že si myslíme, že se vším a nad každým lze vy..bat. A jsme chytřejší než ti ostatní a oni nám nemají co radit,my jsme přece nejchytřejší.Ach jooooooo:|


Jestli jeho rada je, že zákazová značka pro nákladní automobily se vztahuje na všechna vozidla, tak se plete.

Kolem vážnice na A5 jezdím tak dvakrát do měsíce a zatím jsem tam nic jiného, než odklon náklaďáků neviděl. Pozor si je třeba dát jen na omezení rychlosti, je tam i stacionární radar.

Nová obytka s prázdnou 3.4t hmotností se dá prodat jako 3.5t pouze jako jako jednomístná (tedy pouze s řidičem) a to ještě s odřenými ušima a takové auto si nikdo asi vědomě nekoupí a hlavně nezaregistruje. Navíc v minulosti se hmotnost tak vážně nebrala. A možná by to nebyl tak velký problém, pokud by alespoň i pro težší obytné vozy nebylo v určitých zemích povinností mýto - pak by snad i většina lidí zkousla nutnost jiného ŘP.
A že se někdo chce vyhnout "nesení důsledkům" není nic nepřirozeného - to je normální, stejnak nejde o nic jiného než výběr peněz. Tobě by se také nelíbílo, když by jsi měl platit mýto, přitom taháš evidentně větší náklad, než leckterá obytka, která platit musí.

ps plati sa tu hlavne za to ake su tu cesty a infrastruktura odpocivadla kde radi zadarmo a bezpecne prespavate a kopec ineho preto radi vyberaju peniaze a pouzivaju ich na taketo veci staci sa pozriet kedy prerabaju hlavne useky dialnic a vzdy su vetsinou pred sezonou hotove aby ste nemuseli dlho cestovat a u vas a na sk to robia presne na opak ale to je len minimum preco tu funguje vsetko inak ako v Sk a Cz a bohuzial ze ludia sa nechcu nic nove naucit a vsetko dobre len vyuzit a niak neprispiet k vybudovaniu niecoho lepsieho a aby bolo aj ostatnym lepsie sme narod egoistou a stym som sa stretol x krat ked som pomohol niekomu na dialnici ze nemal lano na tahanie a ja som mu podaroval moje a som na to zabudol doplnit a platil som pokutu za to ze ho nemam presne ako pisem za dobrotu na zebrotu rad som vam chcel nieco poradit a bohuzial neproslo nevadi ako som pisal prajem vsetkym vela stastnych km s pretazenimi obytkami a karavanmi a dakujem ze ste mi otvorili oci ako vas treba vnimat ked budete bezradne stat s otvorenou kapotou v zahranici tak ako vnimate vy mna pekny den


Prosím tě, co to meleš za nesmysly? Máš nás za blbce? Píšeš bydliště ve Vídni, tak se podívej kdy tam dělali hlavní tah na Graz...
A nejen tam! Vždy v sezóně o prázdninách nebo blízko nich.
Máš vůbec obytku? Mně připadá že máš pouze nastudovanou teorii a v praxi jsi obytkou nebyl...
Ale rád bych se pletl.
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
M
mstrČlen
Přidáno před 6 let
Ale ona je tohle diskuze o vážnici na A5, potažmo o tom, kdy je na ni nutno odbočit dle dopravního značení.

Není to diskuze o opravách dálnic a jejich financování - v Rakousku i tankuji, takže platím spotřebku, DPH i známku do rakouské pokladny. Diskuze není ani o tom, kolik podle tebe může vážit nákladní vozidlo - ostatně vozidlo N1 může mít celkovou hmotnost pod 2t (Dacia Dokker Van). A míchat rakousku značku, český zákon a nesprávný výklad posloupnosti zákazů v zákoně nejde, pak ti z toho vychází zmetek.
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

maregree napsal:

Dakujem za podporu ono nevazia len na vazniciach pevne vybudovanych ale aj mobilne ked maju akciu na obytne auta a karavany hlavne pocas sezony a co sa tyka tej znacky ja nepisem zakony a niesom ani pravnik a ani dopravny analitik sprostretkoval som vam len informaciu ktoru som dostal od Asfinag plus som pripojil informaciu ktoru som nasiel k tejto znacke a ked si uz tak zoberiete logicky ked je tam dodavka teda nakladne vozidlo tak tam nemusi byt este aj dodatkova tabula hnotnosti takej nizkej lebo nakladne vozidlo same osebe ma urcite viac nez 2.8 T nema to vyznam ale ked si pozorne precitate vyklad znacky tak je tam jasne napisane ze to plati pre vozidla .nie len pre nakladne a obytne ako je bez dodatkovej cedulky mozno ozaj nevedia rosvietit tu vasu znacku B13 tak to riesia takto netusim sprostretkoval som len zistenu informaciu a dostal som od vas pekne podakovanie .

Automatické sloučení 19.09.2018 21:10:

Citovat

mstr napsal:

Citovat

HK napsal:

Dlouho jsem váhal ale musím reagovat
Na tuto vážnici jsem jel minulý týden a bez problému ( souprava 4,4t)
Ale musím se v této debatě zastat Maregree v názoru ,že každý kdo si kupuje obytku ,která váží prázdná 3,4 t bez doložnosti tak ji pak samozřejmě musí přetížit, pokud ji naplní zbytným i nezbytným vybavením.A pokud někdo vědomě jezdí s přetíženým autem tak vědomě porušuje zákon a musí nést důsledky.A pokud si myslí že ne, tak je buď naivní nebo nezkušený.
Jinak za mě díky Maregree za info. Myslím že není třeba ho dehonestovat on nám chce radou pomoci.
Ale bohužel česká povaha je taková, že si myslíme, že se vším a nad každým lze vy..bat. A jsme chytřejší než ti ostatní a oni nám nemají co radit,my jsme přece nejchytřejší.Ach jooooooo:|


Jestli jeho rada je, že zákazová značka pro nákladní automobily se vztahuje na všechna vozidla, tak se plete.

Kolem vážnice na A5 jezdím tak dvakrát do měsíce a zatím jsem tam nic jiného, než odklon náklaďáků neviděl. Pozor si je třeba dát jen na omezení rychlosti, je tam i stacionární radar.

Nová obytka s prázdnou 3.4t hmotností se dá prodat jako 3.5t pouze jako jako jednomístná (tedy pouze s řidičem) a to ještě s odřenými ušima a takové auto si nikdo asi vědomě nekoupí a hlavně nezaregistruje. Navíc v minulosti se hmotnost tak vážně nebrala. A možná by to nebyl tak velký problém, pokud by alespoň i pro težší obytné vozy nebylo v určitých zemích povinností mýto - pak by snad i většina lidí zkousla nutnost jiného ŘP.
A že se někdo chce vyhnout "nesení důsledkům" není nic nepřirozeného - to je normální, stejnak nejde o nic jiného než výběr peněz. Tobě by se také nelíbílo, když by jsi měl platit mýto, přitom taháš evidentně větší náklad, než leckterá obytka, která platit musí.

ps plati sa tu hlavne za to ake su tu cesty a infrastruktura odpocivadla kde radi zadarmo a bezpecne prespavate a kopec ineho preto radi vyberaju peniaze a pouzivaju ich na taketo veci staci sa pozriet kedy prerabaju hlavne useky dialnic a vzdy su vetsinou pred sezonou hotove aby ste nemuseli dlho cestovat a u vas a na sk to robia presne na opak ale to je len minimum preco tu funguje vsetko inak ako v Sk a Cz a bohuzial ze ludia sa nechcu nic nove naucit a vsetko dobre len vyuzit a niak neprispiet k vybudovaniu niecoho lepsieho a aby bolo aj ostatnym lepsie sme narod egoistou a stym som sa stretol x krat ked som pomohol niekomu na dialnici ze nemal lano na tahanie a ja som mu podaroval moje a som na to zabudol doplnit a platil som pokutu za to ze ho nemam presne ako pisem za dobrotu na zebrotu rad som vam chcel nieco poradit a bohuzial neproslo nevadi ako som pisal prajem vsetkym vela stastnych km s pretazenimi obytkami a karavanmi a dakujem ze ste mi otvorili oci ako vas treba vnimat ked budete bezradne stat s otvorenou kapotou v zahranici tak ako vnimate vy mna pekny den


Prosím tě, co to meleš za nesmysly? Máš nás za blbce? Píšeš bydliště ve Vídni, tak se podívej kdy tam dělali hlavní tah na Graz...
A nejen tam! Vždy v sezóně o prázdninách nebo blízko nich.
Máš vůbec obytku? Mně připadá že máš pouze nastudovanou teorii a v praxi jsi obytkou nebyl...
Ale rád bych se pletl.

mam karavan prives mam to v popise a niesu to nezmysli hlavni tah cez vieden bol hotovy tesne pred sezonou
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maregree napsal:

ps plati sa tu hlavne za to ake su tu cesty a infrastruktura odpocivadla kde radi zadarmo a bezpecne prespavate a kopec ineho preto radi vyberaju peniaze a pouzivaju ich na taketo veci staci sa pozriet kedy prerabaju hlavne useky dialnic a vzdy su vetsinou pred sezonou hotove aby ste nemuseli dlho cestovat a u vas a na sk to robia presne na opak ale to je len minimum preco tu funguje vsetko inak ako v Sk a Cz a bohuzial ze ludia sa nechcu nic nove naucit a vsetko dobre len vyuzit a niak neprispiet k vybudovaniu niecoho lepsieho a aby bolo aj ostatnym lepsie sme narod egoistou a stym som sa stretol x krat ked som pomohol niekomu na dialnici ze nemal lano na tahanie a ja som mu podaroval moje a som na to zabudol doplnit a platil som pokutu za to ze ho nemam presne ako pisem za dobrotu na zebrotu rad som vam chcel nieco poradit a bohuzial neproslo nevadi ako som pisal prajem vsetkym vela stastnych km s pretazenimi obytkami a karavanmi a dakujem ze ste mi otvorili oci ako vas treba vnimat ked budete bezradne stat s otvorenou kapotou v zahranici tak ako vnimate vy mna pekny den


Tobě už se zamotaly šňůry na prádlo a nevíš jak to rozmotat ? protože to už se dá sotva číst....

Je mě celkem jedno, jak se na mě budeš vnímat až budu stát s otevřenou kapotou v zahraničí, už to mám za sebou a poradil jsem si i bez tebe , přestaň dělat z Rakouska vzor pro všechny - v DE, NL, BE, UK .... se za dálnice taky neplatí a infrastruktura je na stejné nebo lepší úrovni, buzerace s vážením v Rakousku leze na nervy karavanistům v celé Evropě - už jste tím proslulí a tak bych mohl pokračovat.. ale považuji to za ztrátu času.

Takže, než nás zase začneš školit, jak je v AT vše super a my jsme v CZ a SK 100 let za opicema, vezmi si učebnici dějepisu a pořádně si jí pročti, zejména minulé století ( abych byl plně přesný, začni v roce 1889 a čti, čti, čti a čti )

Ostatním se omlouvám za ot, ale žiju tady, mnoho věcí mě vadí, ale z Vídně nás nikdo kritizovat nebude ( naštěstí už 100 let ) .
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Je nás tady skoro 12 tisíc, možná by mohl každý druhý zavolat Asfinag a zeptat se co která značka znamená a kolik má vážit moje auto. Možná by Čechy přestali kontrolovat:-)
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Diskuze k těmto váhám, snad již nemůže nic nového přinést... nebo v Mistelbachu jsou něčím zvláštní ?
1. prostě tam jsou a fungují
2. použité značení není jiné než se používá v A (natož, aby byly v nějakém rozporu se jejich zákony, pravidly...)
3. výklady použitého značení a jejich možnosti, myslím si, že jsou již vyčerpány....

Kdo má obavu ze své váhy, ( OA, karavanu ...) váhu objede nebo riskne, že právě neváží, případně na váhu neodbočí a jede dál ...
Ostatní jednoduše jedou a je jim jedno zda váží nebo neváží...
M
miller brnoNováček
Přidáno před 6 let
Bez obav. Nás zvážili už na hranicí za Mikulovem, zaplatii jsme 420€ a pak už jedete bez problémů. Doufám, že za jeden přestupek platíte jen jednou, jak u nás.
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

miller brno napsal:

Bez obav. Nás zvážili už na hranicí za Mikulovem, zaplatii jsme 420€ a pak už jedete bez problémů. Doufám, že za jeden přestupek platíte jen jednou, jak u nás.

S jistotou mohu potvrdit, ze tomu tak neni. Zaplatit muzes kdykoliv znovu.
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

miller brno napsal:

Bez obav. Nás zvážili už na hranicí za Mikulovem, zaplatii jsme 420€ a pak už jedete bez problémů. Doufám, že za jeden přestupek platíte jen jednou, jak u nás.


Kolik si měl navíc za takovou pálku??
antantČlen
Přidáno před 6 let
Zeptám se čisté teoreticky..máme nadváhu 20Kg v plné palbě..máme lehké mooveo, ale když bych vzal např 50kg navíc myslíte že se řeší hmotnost cca do 100kg ?? Nebo by měla z auta při vážení vystoupit má žena když bych ji vzal elektrokolo a milion krémů ?? Nebo se to řeší nad nějaký limit .. zkrátka nějaká tolerance ?
teamviewer, Dell partner, Hp reseller, Zyxel partner
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

ant napsal:

Zeptám se čisté teoreticky..máme nadváhu 20Kg v plné palbě..máme lehké mooveo, ale když bych vzal např 50kg navíc myslíte že se řeší hmotnost cca do 100kg ?? Nebo by měla z auta při vážení vystoupit má žena když bych ji vzal elektrokolo a milion krémů ?? Nebo se to řeší nad nějaký limit .. zkrátka nějaká tolerance ?

Nejaka tolerance byva obvykla, ale muze byt nulova. Je to jen v rukou obsluhy - smeny.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
maregree: v podstate aj chápem, čo si chcel napísať, aj s tebou do veľkej miery súhlasím. Akurát - a ja som bol taký istý, keď som mal tvoj vek - to nevieš správne podať, alebo teda, primotali sa ti do príspevku veci, ktoré s vážením ako takým nesúvisia. Zrejme v tom spravodlivom rozčúlení.
Za teda neviem, ako tie rakúske váhy fungujú, alebo aké sú pokuty - už sa mi viackrát stalo, že som na rakúskej diaľnici stretol úplne neuveriteľnú súpravu, napr. nedávno skriňové Iveco z Bulharska, za ktorým vodič ťahal tri (áno, tri!!) osobné autá na jednom prívese. A to bol príves taký, že vyzeral ako keby ho zvaril bulhar na dvore. Dve "koľajnice" s priečkami, na tom navarené lyžiny, pod tým tri nápravy a na nich každá pneu iná. Svetlá vzadu boli pripojené k autu káblom a la predlžovačka. No a čerešnička na torte - tie tri nápravy prívesu trčali do strán mimo ložnej plochy, a blatníky? Žiadne. Tak mi povedz, ako sa mohla takáto súprava dostať zrejme z Nemecka na posledné odpočívadlo pred maďarskom /trasa z Viedne do Budapešti. Keď si zoberiem že tri autá x 4 metre je minimálne 12 metrov, k tomu oje a záves - ten príves mal teda dobrých 14 metrov. Ako sa tam dostal?
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Dnešní dovolenou jsme strávili jako každoročně na Balkáně,nejlepší září za posledních XX let. Kempy plné tak na 95%,70% Němců,zbytek Evropa včetně Rusů a najíždělo i spousta Angličanů. Procházel jsem kempy a zjistil jsem,že naše auto patří mezi nejstarší v kempech. Co se týká "parku" tak převládaly integrály (60%),pak poloitegrály a vestavby(30%),zbytek alkovny. Co se týká provedení a velikosti,tak to byly vesměs auta kolem 7 m s garáží. Podle odhadu váhově určitě nad 3500 kg ?? V garážích spousta vybavení a převážně elektrokola nebo skútry. Tak teď si kladu otázku,jak taková auta jezdí po celé Evropě ? Většina jezdí přes to "oblíbené" Rakousko. Jakou známku platí nelze dnes jednoznačně určit,poněvadž i Rakousko má pro letošek elektronickou známku.Pokud někdo měl ještě klasickou tak to byla do 3,5t. Ještě bych doplnil,tak se většinou jednalo o naší věkovou kategorii.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Zdravim vsetkych tak uz konecne mozem dat vsetko na spravnu mieru dneska som sa osobne zastavil na vaznici a pytal som sa policajta za priehradkou ze ci musime odbocovat ci uz karavany alebo obytne privesi a povedal ze NIE nemusime je to urcene pre kamiony a teda vsetko od kategorie N nad pozadovanu hmotnost ktora svieti na tabuli auta ktore spadaju do kategorie N a neodbocia su snimani kamerou na konci vaznice ktora je samozrejme na dialnici takze nemusite tam odbacat a nechat sa prevazovat prajem pekny den
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Maregree: myslíš teraz ale len ked je značka s nákladným autom a hmotnosťou ? Alebo aj ked je tam len hmotnost, tak aj vtedy je to len pre nákladné auta? Dik.
Roman 42, Iveta 40, Marek 10
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Marsala napsal:

Maregree: myslíš teraz ale len ked je značka s nákladným autom a hmotnosťou ? Alebo aj ked je tam len hmotnost, tak aj vtedy je to len pre nákladné auta? Dik.

len ked je tam znacka s nakladnym autom a pod tym uvedena hmotnost zatial som len tak videl ono ja si myslim osobne ze keby tam uviedli len hmotnost tak to neni asi pofla zakona ale do je len moja domienka nakolo je to len dodatkova tabula ta hmotnost ale na to som sa nepytal policajt mi povedal ze je to len pre nakladne vozidla a ze vobec ich nezaujmaju karavany a obytky povedak vsetko kategorie N
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
já si myslím že je obytná auta budou taky zajímat. Na v Mikulov - Drasenhofen jsou dost často s váhama a právě vyhlíží ob.auta tak proč by je nezajímala ob.auta tam nevím.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,924,472 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.33524 sekund | Průměrně za: 0.33524 (0) sekund | Dotazy: 156 | Použitá paměť: 2.55MB/2MB