Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zlepšováky na uložení věcí: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zlepšováky na uložení věcí

Poslední aktualizace před 6 let
P
PrettorianČlen
Přidáno před 6 let
Jelikož jsem v tomto oboru nový a máme nové auto, přemýšlíme, jak všechno efektivně uložit, aby nám to nelítalo, neodíralo se atd.
Sbírám zkušenosti od ostatních camperů, co vidím po kempech. Už jsem viděl různé látkové orgnaizéry na zadních dveřích garáže, různé háčky v garáži apod. Zase nevím, kam můžu co vrtat, jaké používat šrouby atd.

Obecně nyní bojujeme s tím, jak uložit stůl a židle tak, aby k tomu byl snadný přístup, nemusel jsem to furt balit do prostěradel proti poškrábání, kam třeba v žimě dát lyže, abych neměl plnou garáž vody, jak uložit elektrické kabely, hadici (ze které pak vždy ještě kape voda). Chci nakoupit IKEA plastové boxy různé velikosti a elektrické kabely a hadice naskládat třeba do toho.

Ale rád si poslechnu vaše tipy, ať se poučím z chyb ostatních a ne z vlastních :))) ty jsou nejdražší.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Prettorian

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,022,608 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13994 sekund | Průměrně za: 0.13994 (0) sekund | Dotazy: 51 | Použitá paměť: 1.64MB/2MB