Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plánujete výjezd na divoko???: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plánujete výjezd na divoko???

Poslední aktualizace před 6 let
bazenovavodabazenovavodaČlen
Přidáno před 6 let
Jde mi o to zda si doma vyberete konkrétní místo na přespání a v jaké aplikaci, nebo vyjedete a cestou si vybíráte?

díky Martin
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
Ve spaní nadivoko spatřuji kouzlo v tom, že nevím kde to bude
Tak že když jedeme, děláme nocleh na cestě kde se nám to zamlouvá.
A pokud jedu někam na konkrétní místo, dělám si doma přípravu na Google satelitní mapě a street view a pokud najdu vyhovující plac jak na parkování, tak na spaní, uložím si souřadnice.
P
paveldČlen
Přidáno před 6 let
To plánování je přece parádní, sedíš u PC otevřených pět oken a koukáš střídavě na Mapy.cz a Googlemap,ukládáš si souřadnice do Tomtoma a představuješ si, jak to bude parádní, až se "tady" budeš ráno probouzet... Vychází mi to tak pade na pade, ale neodrazuje mne to.
paveld Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
RomanKRomanKČlen
Přidáno před 6 let
V Čechách neřešíme (spíme u hradů, zámků, Lidlů a pod.) v zahraničí nám perfektně slouží aplikace Park4night, případně volíme podobná místa jako v Čechách (hrady, archeologická naleziště, apod.). Jinak souhlas s předchozími příspěvky.
Roman 38, Martina 39, Šimon 11, Tomáš 8, Mikuláš 5
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Když nadivoko. Tak nadivoko. Bez Gůglů, Seznamů a jiných radilů. Ano, plánuji cestu jako takovou. Ale zastávky a místa na noc vždy náhodou.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
W
WronciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj my jezdíme na divoko odjakživa a zatím bez problémů přeci všude jsou jen lidé. Misto hledáme jak dojedeme na místo a když už nic nevidíme tak potom hrady, sportoviště a nebo oblíbeny Lidl. Ranní pečivo je super. Letos jsme pro cestovali Polsko, Německo -Rujánu a bez problémů. [img][img][/img][/img]
Každá cesta má začátek i cíl. Já mám rád jen ty začátky.
KlikosKlikosČlen
Přidáno před 6 let
V Česku jednoznačně mapy.cz, jejich auta s kamerou byla snad všude - dobrá a klidná parkoviště jsou i u hřbitovů, tady je fakt většinou klid... Pozor na jižní Moravu - třeba v Mutěnicích je super parkoviště u hřbitova, ale je tam i kostel = spali jsme tam na neděli a to byl ráno mazec lidí, svážejí to tam dokonce autobusem...
K
karmenČlen
Přidáno před 6 let
to Klikos: v neděli se chodí do kostela snad i pod Radhoštěm...
jinak k tématu - na kempování na divoko je asi nejhezčí, že je to vždycky jiné, takže někdy to chce propracovat do detailu a jindy jet za nosem a nechat se překvapit (ne vždy se to také podaří)...někdy plán zbytečně svazuje, jindy se bez něho najíždějí "hluché a slepé" kilometry
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bazenovavoda, Tivat, paveld, RomanK, Franta REZAC, Wronci, Klikos, karmen

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,719,780 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14378 sekund | Průměrně za: 0.14378 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 1.92MB/2MB