Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Lednička Thetford málo chladi: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Lednička Thetford málo chladi

Poslední aktualizace před 6 let
F
FunThomassNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
prosím o rady ohledně ledničky v obytňáku. Mám ledničky thetford a její výkon kolísá. Je schopna chladit na -10 v mrazáku a 6 st v lednici ale jak mile se naplní nebo je jen maličko mimo rovinu jdou teploty nahoru. Mrazák kolem -2 a lednička 12 st. Instaloval jsem dvojici větráčků do mřížky a pomohlo to jen částečně. U staré lednice Elektrolux mi namrzalo žebrování v prostoru ledničky a v pohodě zvládla mrazit i chladit. U této je žebrování pouze chladné. Navíc je to stejné u všech zdrojů. Máte s tím někdo zkušenost a případně radu jak řešit?

Díky :)
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Nenapsal jsi asi to nejdůležitější.Je to starý nebo nový typ?Jaký?
Hasky
F
FunThomassNováček
Přidáno před 6 let
Omluva je to lednice z roku 2008, nízká s manuálním přepínáním a LCD displejem.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Pokud je to stejné u všech médií,tak asi umřela,a nebo je náchylná na rovinu.To ale musíš posoudit ty sám,zda to tak dělala od začátku a nebo až nyní.Fundovaně odpoví P.Doskočil.
Hasky
Upravil hasky dne 19.08.2018 19:18, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: FunThomass, hasky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,014,499 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15807 sekund | Průměrně za: 0.15807 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB