Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Odkouření lednice Dometic RM 5410: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Odkouření lednice Dometic RM 5410

Poslední aktualizace před 6 let
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Prosím o radu - nemohu dát k této lednici komínek hned ven za stěnu dodávky kvůli posuvným šoupacím dveřím a musím ho tedy dostat až na místo, kde dveře končí a již nevrazí do mřížky.

Mohu použít toto prodloužení - https://www.karav...-za-1-metr

a tento komínek - https://www.kobra...e-dometic/

?

Původně to měl udělat člověk, co mi vyráběl kuchyňskou linku, ale z časových důvodů to není dodělané.

Pak mě ještě překvapilo, že rozvody plynu v kuchyňské lince (ke sporáku, k ledničce) jsou v oranžových hadicích pro plyn a ne v kovové trubičce. Je na to i revize, ale vrtá mi to hlavou. Jak to má být? Přestava, že co každý rok musím rozebrat kuchyň, abych zkontroloval, zda jsou hadice v pořádku, se mi moc nezamlouvá.

Ještě mi tam chybí i mřížka pro chlazení lednice, jak velká je potřeba? Dělá se i odkouření pro tuto lednici společně s nasáváním studeného vzduchu? Lednice je kus pod oknem a mezi šoupačkami a karoserií je cca 2cm. Výše uvedené odkouření se tam nevejde, ale jiná mřížka, pokud by obsahovala utopený komínek ano.

Projížděl jsem eshopy, ale kromě uvedeného komínku nevím, jak ten zbytek vypadá.

Děkuji za konzultaci, radu.
VW LT 35 maxi
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Mam velke obavy ze ti bude lednice zhasinat. Kdysi jsem resil podobnou vec. U obytek je to zalozene na tom ze se vlastne vytvori za tema zaluziema prostor kde je i sani i vyfuk. Je tam pro oba vyrovnany tlak vzduchu pri vetru.
Kdysi jsem mel sani i vyfuk sice na stejne strane auta ale vyvody byly samostatne. Zhasinalo to velmi spolehlive i pri malem vetru. Videl bych to udelat za lednici neco jako kastlik na zadni strane lednice a ten teprve odvetravat. Pak by se tlaky vetru neprojevovaly. No uvidim kdo to vyvrati :D
Miloš
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Myslíš jako udělat kastlik, kam půjde komínek a zároveň nasávání a přes to dát mřížku?
VW LT 35 maxi
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 6 let
Hmm, rozvod by asi měl bejt ocelovou trubkou. A u Hobbyka mám vývod komínku pod horní mřížkou ( ven nekouká nic )akorát je tam kus plechu přes celou šířku...... taková jako by stříška od lednice k horní hraně otvoru pro mřížku.
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cibi napsal:

Myslíš jako udělat kastlik, kam půjde komínek a zároveň nasávání a přes to dát mřížku?


Ano presne tak.
Miloš
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 6 let
Mřížky musej být určitě dvě aby vzduch proudil zespodu nahoru . Foto horní.
Michalll Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Jak pise Michalll. Za temi mrizkami je vlastne prostor oddeleny od obytneho.
Miloš
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Díky za rady, ano, původní komínek nejspíš nepoužiji a přijdou tam mřížky. Už to mám domluvené s K. Prokopem, byl jsem u něj.
VW LT 35 maxi
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Bezva Karel je jistota.
Miloš
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Cibi, Garda, Michalll

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,963,408 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16467 sekund | Průměrně za: 0.16467 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.9MB/4MB