Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kompozitní láhev 10 kg Kralupol: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kompozitní láhev 10 kg Kralupol

Poslední aktualizace před 5 let
O
OteckoČlen
Přidáno před 6 let
Dnes jsem si pronajal kompozitní láhev 10 kg propanu Kralupol. Má někdo zkušenosti, myslím zápory a klady?
ujezdaciujezdaciČlen
Přidáno před 6 let
Používám je už více než rok. Vyměňuji je na pumpách Benzina. Občas se stane, že je nemají. Tak musím popojet k další. Na stránkách Kralupolu je seznam výměnných míst.
Jediná nevýhoda byla na počátku. Láhve nepasují na české koncovky hadic. Pasují na německé.
Aleš+Olga
O
OteckoČlen
Přidáno před 6 let
Děkuji za reakci. Připadají mi strašně lehké, až jsem měl podezření, že jsou prázdné. Ještě jsem je nepřipojil, abych nebyl nemile překvapen. Jsou zapečetěné, tak to bude dobré.
M
miroslavik1Člen
Přidáno před 6 let
Šesť rokov používania bez problému.
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 6 let
Používám a dobre. Jsou opravdu lehké a revize atd. Jdou za Kralupolem.

Automatické sloučení 18.08.2018 17:47:
Používám a dobre. Jsou opravdu lehké a revize atd. Jdou za Kralupolem.
Ixeo 710 i, Fiat
Upravil Jirka Vospalek dne 18.08.2018 16:47, před 6 let
VendysVendysČlen
Přidáno před 5 let
Máte někdo tip kde v Praze se dá bezproblémů vyměnit kompozitní láhev od Kralupolu. Volal jsem na několik benzínek z mapy a všude mají pouze prázdné.
KlikosKlikosČlen
Přidáno před 5 let
Kompletní seznam prodejců s kompozitními láhvemi kralupol - http://www.karava...
Najdi si na mapě nejbližší místo, jsou tam i kontakty.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
jen upřesním, platba na zálohový list 1200kč/5kg a 2400kč/10kg (teda u nás, ale záloha by měla být všude stejná. Cena náplně bude podle prodejce. U nás je 479kč za 10kg)
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
krakenkrakenČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj,
jen upřesním, platba na zálohový list 1200kč/5kg a 2400kč/10kg (teda u nás, ale záloha by měla být všude stejná. Cena náplně bude podle prodejce. U nás je 479kč za 10kg)


Oni mají kompozitku i 5kg ? Jsem to nikde nenašel.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 5 let
Já jí také fyzicky neviděl, ani na fotce. S obsluhou u nás na benzínce jsem zkoumal jejich smlouvu s kralupolem, jelikož paní vůbec nevěděla co je to kompozitní lahev s propanem, přesto že je měla v kleci před prodejnou. Od kralupolu tam měla tiskopisy na zápujční listy na 5kg i 10kg, i ceny náplní. Paní měla v deskách i nalepený ean pro jejich pokladnu na 5kg i 10kg. Ukázala mě i technické listy k prodávanému propanu od kralupolu. Produkt ve smlouvě se jmenuje Kralupol camping topný propan. Potřebuji desetikilovky, tak jsem pětikilovkám nevěnoval vůbec pozornost. Třeba jí někde vypátráš, teda jestli to není paní Colombová.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Já jí také fyzicky neviděl, ani na fotce. S obsluhou u nás na benzínce jsem zkoumal jejich smlouvu s kralupolem, jelikož paní vůbec nevěděla co je to kompozitní lahev s propanem, přesto že je měla v kleci před prodejnou. Od kralupolu tam měla tiskopisy na zápujční listy na 5kg i 10kg, i ceny náplní. Paní měla v deskách i nalepený ean pro jejich pokladnu na 5kg i 10kg. Ukázala mě i technické listy k prodávanému propanu od kralupolu. Produkt ve smlouvě se jmenuje Kralupol camping topný propan. Potřebuji desetikilovky, tak jsem pětikilovkám nevěnoval vůbec pozornost. Třeba jí někde vypátráš, teda jestli to není paní Colombová.


Cestou mám 4 pumpy, kde by je měli mít, u všech se dnes zastavím a dám vědět, protože 5 kg kompozit bych bral hned :) Nezeptal by jsi se mi ve Slaném, zda by je tam paní Colombová fyzicky nenašla? Dojel bych případně tam...
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

dukecz napsal:

Citovat

Miroslav6 napsal:

Já jí také fyzicky neviděl, ani na fotce. S obsluhou u nás na benzínce jsem zkoumal jejich smlouvu s kralupolem, jelikož paní vůbec nevěděla co je to kompozitní lahev s propanem, přesto že je měla v kleci před prodejnou. Od kralupolu tam měla tiskopisy na zápujční listy na 5kg i 10kg, i ceny náplní. Paní měla v deskách i nalepený ean pro jejich pokladnu na 5kg i 10kg. Ukázala mě i technické listy k prodávanému propanu od kralupolu. Produkt ve smlouvě se jmenuje Kralupol camping topný propan. Potřebuji desetikilovky, tak jsem pětikilovkám nevěnoval vůbec pozornost. Třeba jí někde vypátráš, teda jestli to není paní Colombová.


Cestou mám 4 pumpy, kde by je měli mít, u všech se dnes zastavím a dám vědět, protože 5 kg kompozit bych bral hned :) Nezeptal by jsi se mi ve Slaném, zda by je tam paní Colombová fyzicky nenašla? Dojel bych případně tam...


Není to ve Slaném, ale v Třebízi Eurooil tel :735720115 zkus zavolat, včera fyzicky měli 1ks 10kg. 5kg kompozitku jsem v kleci neviděl a to jsem tam lezl s metrem, jestli se mě do karavanu ta 10kg kompozitka vejde.

Automatické sloučení 18.10.2018 04:46:
Tak už jsem to zjistil. 5kg kompozitka od kralupolu neexistuje. Byl jsem uveden v omyl od neproškolené osoby ditributora. Novinka od kralupolu je sice 5kg,ale plechová.
Omlouvám se všem za mystifikaci.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Upravil Miroslav6 dne 18.10.2018 03:46, před 5 let
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Citovat

dukecz napsal:

Citovat

Miroslav6 napsal:

Já jí také fyzicky neviděl, ani na fotce. S obsluhou u nás na benzínce jsem zkoumal jejich smlouvu s kralupolem, jelikož paní vůbec nevěděla co je to kompozitní lahev s propanem, přesto že je měla v kleci před prodejnou. Od kralupolu tam měla tiskopisy na zápujční listy na 5kg i 10kg, i ceny náplní. Paní měla v deskách i nalepený ean pro jejich pokladnu na 5kg i 10kg. Ukázala mě i technické listy k prodávanému propanu od kralupolu. Produkt ve smlouvě se jmenuje Kralupol camping topný propan. Potřebuji desetikilovky, tak jsem pětikilovkám nevěnoval vůbec pozornost. Třeba jí někde vypátráš, teda jestli to není paní Colombová.


Cestou mám 4 pumpy, kde by je měli mít, u všech se dnes zastavím a dám vědět, protože 5 kg kompozit bych bral hned :) Nezeptal by jsi se mi ve Slaném, zda by je tam paní Colombová fyzicky nenašla? Dojel bych případně tam...


Není to ve Slaném, ale v Třebízi Eurooil tel :735720115 zkus zavolat, včera fyzicky měli 1ks 10kg. 5kg kompozitku jsem v kleci neviděl a to jsem tam lezl s metrem, jestli se mě do karavanu ta 10kg kompozitka vejde.

Automatické sloučení 18.10.2018 04:46:
Tak už jsem to zjistil. 5kg kompozitka od kralupolu neexistuje. Byl jsem uveden v omyl od neproškolené osoby ditributora. Novinka od kralupolu je sice 5kg,ale plechová.
Omlouvám se všem za mystifikaci.


Ahoj, díky moc za info - já včera zkusil 1x Euroiol a 2 x Benzinu, kompozitní nikde neměli skladem ani 10 kg, 5 kg neměli zalistovanou, nešla ani objednat.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Otecko, ujezdaci, miroslavik1, Jirka Vospalek, Vendys, Klikos, Miroslav6, kraken, dukecz

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,643 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19708 sekund | Průměrně za: 0.19708 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.06MB/4MB