Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nájezdová brzda BPW: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nájezdová brzda BPW

Poslední aktualizace před 6 let
B
berrkyNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím karavanisti. Potřebuji osvětlit jednu věc. Před 3 lety jsme si koupili karavan Weinsberg caraone 420, je to ročník 2015. Podvozek je na BPW. Ted mi to zacalo bouchat od nájezdové brzdy. Při brždění ne, ale při rozjezdu jsou to slušný rány. Koukal jsem na táhla a brzdy. Táhlo k brzdám je hodně povoleny - myslíte, že by to mohlo být tím? To seřídím, ale ještě jsem zkoušel při nezabržděném karavanu zastrčit silou stabilizaror (trubku nájezdovky), což se mi silou podařilo, ale když ji pustím, tak bez odporu vyjede nadoraz a tam samozřejmě bouchne. To mi nejde do hlavy, takto to má být: Má klást odpor jen při zasouvání?
Děkuji za rady.
Weinsberg CaraOne 400LK, 2014
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Zjisti, jestli není špatný tlumič. Je někte v trubce pokud vím.
Fun
Smile
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 6 let
špatný tlumič by bouchnul především při zabrždění a karavan by auto až nakopl. Spíš bych se podíval jestli na konci tažné trubky je v pořádku dorazový pryžový kroužek. Ten tlumí náraz kov na kov právě při rozjezdu.
https://www.vapp....r-45-50-mm
B
berrkyNováček
Přidáno před 6 let
To je asi přesně ono, to mi dává smysl - odesel určite ten dorazový kroužek!!! To by vysvetlilo i to, že je ted konec trubky tak daleko od paky brzdoveho tahla a je tak volné.... Bylo totiž vše ok a že by tak najednou se povolilo... Dekuji za radu, to dává smysl... V nedeli totiz jedeme na dovču a s tím boucháním se mi nechce... Musim to tedy rozebrat - akorat objednat to uz nestihnu - nevíte z čeho kroužek je?

Děkuji za info.
Weinsberg CaraOne 400LK, 2014
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: berrky, Fun, Jana a Petr V

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,249,658 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16298 sekund | Průměrně za: 0.16298 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/4MB