Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vybrždění v Chorvatsku: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vybrždění v Chorvatsku

Poslední aktualizace před 6 let
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Někteří lidé si to nenechají vysvětlit vůbec nic, mají potřebu trestat ostatní na silnici a vůbec nepochopí že největší zlo jsou oni. Vždy si říkám že je měli mlátit odmala doma, já už je nezměním:o
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 6 let
[/quote]Jo a to je ono tady nejde o to že jel někdo rychle ale to že jsi mu tam asi vjel aniž bys vzal na zřetel že mel přednost ve svém pruhu . A ti co tady píšou jaky to je grázl vidí jenom tebe jako mučedníka.Nechci tebe obvinovat je mi to jedno co se ti stalo nebyl jsem tam ale jak znám naše české řidiče a hlavně tady ty výletníky co fičí 100 doraz jelikož už to víc nedá, tam prostě vjedou a říkají si však fičí jak prase ad si počká a přibrzdí na přiměřenou rychlost.Co kdyby to ten frajer za tebou to rozsypal
co bys dělal co by jsi říkal .Bohužel tak jak tě on vybrzdil tak asi jsi udělal to samé jemu ze jsi ho omezil jinak si to neumím vysvětlit,bohužel u nás to tohle ještě nikdo neřeší.v Německu se všichni nebo většina dívá i za sebe[/quote]

A vtom je ten problém našich silnic.
Každý někdy udělá chybu. Třeba tím, že neodhadne jak to fičí ten v rychlém pruhu a omezí ho. Není ale možné to nějakým způsobem vracet. Bohužel to, že ospravedlňuješ vybrždění, naznačuje že zastáváš názor oko za oko, zub za zub. Proto že je více lidí s takovým názorem, vypadá to na našich silnicích tak jak to vypadá. Asi by jsi se měl zamyslet.
Zdraví
Corálek
T
Tom HČlen
Přidáno před 6 let
TO [/quote] V tu chvíli jsem nepřejížděl z pravého do levéhu pruhu !!!!! A rozhodně bych tam nevjel , když vidím že jede výrazně rychlejší vůz než já !!!!!! V levém pruhu jsem jel v době, když na mě z dálky blikal a já jel rychlosti 120 km/hod. protože jsem předjížděl kamion, a to rozhodně netrvalo dlouho, ten mohl jet cca 90 - 100 km. Teď to vypadá , že vlastně já za to můžu....... já jsem se mu včas neuhnul.......... to snad nemyslíš vážně !!!! Tak jak píšeš "co ten chudák frajer" co jel za mnou. Dovedeš si vůbec představit, jak mě asi bylo, když mne ve 120 km. rychlosti vybrzdil na hodně malém úseku až na 0 km ? Měl jsem co dělat, abych se do něho netrefil. Zažil jsi to někdy ? Já poprvé a měl jsem v gaťách naděláno, tak ze mě nedělej nějakého vysírku co má komplex z toho že ho předjelo BMW.
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
K tomu odbocovani to bude asi na me.
Ona stal predemnou padla zelena nic se nedelo. Pote kdyz se uraciˇ odbocit ja za nim. On rovnou do levYho ja zase do pravyho. A po cca 2-3 metrech se jal jet bez blinkru bez rozhlidnuti do pravyvyho. Ja zateoubil aby me nenabral v mrtvym bode. Predpokladam ze jsem tam byl a uz se mohl podelat. Co si to dovoluji. Misto toho aby byl rad ze me nenabral a nemel tak zbytecny problemy. Protoze to by je mel. Neb to bylo v aktualni situaci nahrane. Ale vsecko si neschovavam kdyz se nic nestalo.

Proste misto priznani chYby a mavnuti rukou sorry. Se vnem projevila agrese. Bohuzel nesvar dnesni doby. Ja nic to ten druhej.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
T
thomash1Člen
Přidáno před 6 let
Jo a to je ono tady nejde o to že jel někdo rychle ale to že jsi mu tam asi vjel aniž bys vzal na zřetel že mel přednost ve svém pruhu . A ti co tady píšou jaky to je grázl vidí jenom tebe jako mučedníka.Nechci tebe obvinovat je mi to jedno co se ti stalo nebyl jsem tam ale jak znám naše české řidiče a hlavně tady ty výletníky co fičí 100 doraz jelikož už to víc nedá, tam prostě vjedou a říkají si však fičí jak prase ad si počká a přibrzdí na přiměřenou rychlost.Co kdyby to ten frajer za tebou to rozsypal
co bys dělal co by jsi říkal .Bohužel tak jak tě on vybrzdil tak asi jsi udělal to samé jemu ze jsi ho omezil jinak si to neumím vysvětlit,bohužel u nás to tohle ještě nikdo neřeší.v Německu se všichni nebo většina dívá i za sebe[/quote]

A vtom je ten problém našich silnic.
Každý někdy udělá chybu. Třeba tím, že neodhadne jak to fičí ten v rychlém pruhu a omezí ho. Není ale možné to nějakým způsobem vracet. Bohužel to, že ospravedlňuješ vybrždění, naznačuje že zastáváš názor oko za oko, zub za zub. Proto že je více lidí s takovým názorem, vypadá to na našich silnicích tak jak to vypadá. Asi by jsi se měl zamyslet.
Zdraví
Corálek[/quote]
To je přesně ono vy jste rozhodli když tady obhajuji to ze nekoho omezili tak ze jsem simpatizant vybrzdovaní tak to vsihni třidite je to problem nasi spolecnosti zastanes se situace a je z tebe rasista mučedník je opěvován nemužeš při vjiždění do leveho pruhu nemužeš omezit ani ohrozi§ 12
§ 12Jízda v jízdních pruzích (5) Přejíždět z jednoho jízdního pruhu do druhého smí řidič jen tehdy, neohrozí-li a neomezí-li řidiče jedoucího v jízdním pruhu, do kterého přejíždí; přitom musí dávat znamení o změně směru jízdy. (…)
Hymer BMC I 600
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Ten kdo takovýmto způsobem vybrzdí je potencionální vrah a je uplně jedno co tomu předcházelo,takový debil nemá za volantem co dělat.

Na mě několikrát z dálky blikal nejaký blb,protože jsem jel v rychlém pruhu za kamionem,který zrovna předjížděl kamion,který měl asi o dvě palety nákladu méně.mino jiné předjíždění kamionů,které trvá 10minut je taky zajímavá disciplína.Tak nevím co jsem měl v tu chvíli dělat.Možná odletět....
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 6 let
To je přesně ono vy jste rozhodli když tady obhajuji to ze nekoho omezili tak ze jsem simpatizant vybrzdovaní tak to vsihni třidite je to problem nasi spolecnosti zastanes se situace a je z tebe rasista mučedník je opěvován nemužeš při vjiždění do leveho pruhu nemužeš omezit ani ohrozi§ 12
§ 12Jízda v jízdních pruzích (5) Přejíždět z jednoho jízdního pruhu do druhého smí řidič jen tehdy, neohrozí-li a neomezí-li řidiče jedoucího v jízdním pruhu, do kterého přejíždí; přitom musí dávat znamení o změně směru jízdy.

Pokusím se ti to vysvětlit ještě jednou. Ale už opravdu naposled. Napsal jsem že každý někdy udělá blbost. Když někdo udělá blbost tak asi nebude mučedník. A pokud tu blbost udělá, může ho (na silnici) potrestat policajt. Ty můžeš jen zatnout zuby a nadávat. Nějaký vracení přestupku prostě nepřipadá v úvahu.
Zdraví
Coralek
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Vybrždění je doslova hnus a zcela jednoznačně jde o život.
Myslím si, že ten kdo to udělá nezvládá své emoce nebo je psychicky nemocný.
A co s tím, když už k tomu dojde?
Ideální řešení je kamera v autě, ale v návaznosti na možnost (opora v zákoně)zaslání záznamu na policii a tvrdé tresty pro toho kdo vybrzdil. Co myslím tím tvrdý trest ? Minimálně zákaz řízení na xx měsíců a při opakování zabavení vozidla a ŘP.
Ale to vše je v demokracii nereálné, takže vybržďovači budou i nadále ....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Tom H, Valteracci, mb, TomTP, thomash1, Hroch, hugo 007, DDT, JiPe Highlanders, Doskocil, Fun, Laky, Coralek, bleriot11, hymer662

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,700,823 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15958 sekund | Průměrně za: 0.15958 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB