Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Uklid ....: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Uklid ....

Poslední aktualizace před 6 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Mozna je moje myslenka totalni kravina, a pak to prosim nereste.
Casto, kdyz nekam, at je to kdekoliv, prijedu, tak v mem malem okoli posbiram vsechny ty plasty , sklo, papir a podobny odpad do pytle a donesu do sberne nadoby ap. Mam na mysli volne stani, ale ani kempy, kde se plati nejsou vylouceny.
Co je k tomu potreba ? Maximalne pytlik a rukavice a 15 min casu. Pro ty co jezdi s detmi to bude i vhodna forma zabavy a jiste i vychovy . Nejsem zadny grinpiz, jen tak mne napadlo, ze kdyz nas bude vic, bude to mit nejaky alespon malicky efekt.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 6 let
Myslím si, že tohle dělá hodně lidí. Já tedy nechodím cíleně vysbírávat nějaký prostor, ale když uvidím někde se povalovat nepořádek, tak to zvednu a hodím do nejbližšího odpaďáku. Protože, přiznejme si to, klidně může vítr sfouknout nějaký nepořádek i z tvého stolu a ani si toho nevšimneš.
KlikosKlikosČlen
Přidáno před 6 let
Bohužel tento přístup se mě jeví v Česku jako dost ojedinělý. Problém lidí je, že se neřídí motem, co si dovezu (donesu), tak si odvezu (odnesu). Kolem parkovišť v přírodě je pohozeno kde co. Hodně jezdíme na divoko po ČR a taktéž, když vidím odpad na parkovišti nebo plácku někde "na konci světa", tak se to v rámci možnosti snažím sezbírat. Hodně jezdíme na kole po turistických trasách a nejvíce mě dokáže "vytočit", když například na nádherné louce nad Prachaticemi u místního menhíru naleznete ohniště a u něho 3 plné igelitové tašky "bordelu" z opékání, poházené plastové flašky, atd... Škoda, že ten les neumí ty lidi nějak ztrestat... Ještě se to místní obyvatelé budou asi dlouho učit = co si přinesu, to si odnesu...
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
pochvala, tak by to mělo vypadat. Pokud nás bude většin, bude všude pěkně budeme se cítit dobře. A pokud si po sobě každý odveze co si přivezl, nebudeme muset nic sbírat.
Je třeba se nad tím zamyslet... A nemusí to být ani odpadky, kde kdo neuklidí výkaly po svých psech... Chování některých lidí je strašné a pokud se lidé nezačnou chovat normálně, můžeme jen čekat přibývající zákazy, tak jak je tomu např. u rybolovu...

Nestyďte se uklidit místo, kde chcete kempovat nebo jste kempovali, je to slušnost.

Když odněkud odjedu, nikdo nepozná, že jsem tam byl. Jsem na to pyšný, buďte taky...
D
DochtorČlen
Přidáno před 6 let
Mě hodně vadí pohozené papírové kapesníčky kolem turistických cest. Dělají to hlavně takové ty slečínky a třeba Krkonoše jsou toho plné. Někdy si připadám jako na procházce toaletou.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Úklid nejbližšìho okolí po příjezdu je pro nás už běžné i proto, že nechceme sedět na smetišti a také proto ,až když odjedeme, ať to nevypadá že jsme tam nechali bordel.Teď na Sicílii jsem musel koupit hrábě,rukavice na to nestačili.Ano k umělohmotným obalům nastupuje další humus -kapesníky.Tak tu žijem.
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Pro nás také běžné, co si přivezu, to si odvezu a ruka nám neupadne, když něco zvedneme.
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let
Keď odchádzam, tak miesto po mne musí zostať čistejšie ako keď som tam prišiel. Basta.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Také toto základní pravidlo slušného cestování dodržujeme, včetně šedé vody, kterou si většinou odvezu domů. Se 100 litry vyjedu a se 100l i přijedu.
Fun
Smile
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Také toto základní pravidlo slušného cestování dodržujeme, včetně šedé vody, kterou si většinou odvezu domů. Se 100 litry vyjedu a se 100l i přijedu.



Nevidí žádný problém to vylít do kanálu u cesty ,pokud to nejde v kempu udělat . Je to zbytečná zátěž a doma to dáváte kam ?
Žijeme jen jednou.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Doma s tím zaliju trávník. Zvláště v těchto dnech je mi velice vděčný.
Fun
Smile
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Doma s tím zaliju trávník. Zvláště v těchto dnech je mi velice vděčný.


Tak ted uz chapu, proc maji tvoje kedlubny takove jarove aroma :-) :-) :-)
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:



Tak ted uz chapu, proc maji tvoje kedlubny takove jarove aroma :-) :-) :-)

To byly ředkvičky.:|
Fun
Smile
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Moje myšlenka tady trochu zmutovala, tak jen lehký refresh.
To že si člověk uklidí min. tolik odpadků kolik po něm zbylo je
samozřejmé.
Já mám ale na mysli poklidit v užším okolí i ty po čuňatech .-)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

To že si člověk uklidí min. tolik odpadků kolik po něm zbylo je
samozřejmé.
Já mám ale na mysli poklidit v užším okolí i ty po čuňatech .-)


Tak jipe nevim, ale kdyby bylo, jak pises “ samozrejme “ ze si clovek po sobe uklidi, tak by jsme prece nemuseli sami po sobe uklizet a vsude by melo byt uklizeno ?
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

To že si člověk uklidí min. tolik odpadků kolik po něm zbylo je
samozřejmé.
Já mám ale na mysli poklidit v užším okolí i ty po čuňatech .-)


Tak jipe nevim, ale kdyby bylo, jak pises “ samozrejme “ ze si clovek po sobe uklidi, tak by jsme prece nemuseli sami po sobe uklizet a vsude by melo byt uklizeno ?


jojo, vypadlo mi tam "trochu slušný" člověk .-) A označení "čuně" je v tomto případě velmi obecné , pro celé spektrum lidí. Od karavansty, přes motorkáře či cyklistu až
po námořníka co sype odpad přes palubu a ten pak skončí na pobřeží.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
A
AlumanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Mozna je moje myslenka totalni kravina, a pak to prosim nereste.
Casto, kdyz nekam, at je to kdekoliv, prijedu, tak v mem malem okoli posbiram vsechny ty plasty , sklo, papir a podobny odpad do pytle a donesu do sberne nadoby ap. Mam na mysli volne stani, ale ani kempy, kde se plati nejsou vylouceny.
Co je k tomu potreba ? Maximalne pytlik a rukavice a 15 min casu. Pro ty co jezdi s detmi to bude i vhodna forma zabavy a jiste i vychovy . Nejsem zadny grinpiz, jen tak mne napadlo, ze kdyz nas bude vic, bude to mit nejaky alespon malicky efekt.


Já to dělám taky a taky nejsem grinpiz, mně prostě jenom ten bordel hrozně s..e. a nechci vegetit v bordelu.
A není to až tak úplně neobvyklé, pár lidí karavanistů jsem už takhle potkal, dokonce aniž bych je přesvědčoval, tak to občas už dělají samy od sebe i moje už téměř dospělé děti.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
před měsícem jsem vařil v této scenérii ..... nešlo jinde, resp. se to moc nelišilo .... ani psíka jsem nemohl vypustit, neboť neznalý takového bordelu by mohl sežrat cosi nebezpečného ....
Je to z východu, tudiž díky jiným parametrům na pořádek se to nedá považovat za tragédii, ale byla a dost veliká, dokáže to značně znechutit stání.
Takže iniciativa úklidu se vítá, ale na stranu druhou, máme to v okolí vcelku uklizené.
4.114683,118.628756
sipadan Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JiPe Highlanders, PaMi, Klikos, Dudlajsaci, Dochtor, zemanekpetr, hymer662, JurajSK, Fun, Laky, Vajglon Hnuson, Aluman, sipadan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,045,404 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28028 sekund | Průměrně za: 0.28028 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB