Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sicilie září 2018: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sicilie září 2018

Poslední aktualizace před 6 let
JmcicaJmcicaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj všem,
v půlce září bych chtěl vyrazit obytkou na Sicilii.
Pár míst mám vybraných, byl jsem tam několikrát lodí.
Mám i pár dotazů.
trajekt camping on board odkud a jaká společnost zkoušel jsem objednat, ale nepovedlo se.
Nějaký pěkný kemp. Plánuji z Palerma na Capo san Vito a po pobřeží na jih. Kempů jsem našel dost, ale manželce se moc nelíbili.
Dále chceme vyjet na Etnu. Dá se přenocovat zde?: 37°41'57.65"S 15° 0'2.62"V
Nějaká pěkná místa ve vnitrozemí?
Co běženci, když jsem tam byl naposledy 2015, tak jich tam bylo celkem dost. Hlavně Palermo, Marsala.
Předem děkuji za odpovědi.
Jirka 40,Bára 32,Šimon 7,Amálka 3
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Teď jsem z tama přijel.Pod Etnou z jižní strany jsou velká parkoviště,obytky nocujou běžně,my dvě noci.Musíš ale zaplatit parkovné 12E v baráku označeném Tiket.My neměli zaplaceno,kontrola 2 ks policajtky plus 1ks výběrčí,korektní upozornění,zaplacení.Mimo sezónu už tam možná nebudou.Netopýři žádní,ale je pravda že jsme se velkým městům vyhýbali.Na jihu prolítávaly přes den i v noci voj.vrtulníky nad pobřežím,asi kontrola divokého vyloďování.Kempy nevím tři měsíce nadivoko.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jmcica, zemanekpetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,272,144 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15786 sekund | Průměrně za: 0.15786 (0) sekund | Dotazy: 57 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB