Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vykradeny bydlik: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vykradeny bydlik

Poslední aktualizace před 6 let
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 6 let
Zdravim, tak nas dnes vykradli v Polsku mezi Mielnem a Lazy. Naštěsti je manžel vyrušil, takže ukradli " pouze" foťak,tableta dalekohled. Penize a dokllady nestačili vzit. Bohužel poškodili sitě na bočnim okně kterym se přes mikroventilace dostali dovnitř. Museli jsme odjet - bez siti se tam neda byt- šíleně moc komárů večer. Omlouvam se za případne chybky,pišu z mobilu. Teď jsme v Ustce a pokračujeme v dovoleny, jen trochu vyděšeny a smutny nad ztratou asi 3set fotek.
Iveta a Rosťa:^
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Bohuzel brzo prijde doba kdy bude lepsi mit zbran a tu ihned pouzit a az pak odjet jak jste to udelali vy. Ne jen zlodeje "vyrusit" ale eliminovat. Jen tak bude sance ze na tom samem miste bude jeste nekdy bezpecne prenocovat. Nazor je to mozna radikalni ale jediny mozny. Jinak bude jen hur a hur. Je mi lito ze vas vykradli. Zdravi Dan
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
mekiemekieČlen
Přidáno před 6 let
To si nevybereš. Nám nevykradli bydlíka, ale pro změnu když jsme byli s autem v Itálii, tak nám vykradli barák. Zloději zkrátka byli, jsou a budou. Nemyslím, že by se to nějak zhoršovalo. Ten blbej pocit , že se ti někdo cizí hrabal v tvých osobních věcech ale odeznívá dlouho. Když se pohybujeme s autem v cizím prostoru, tak je to jen otázka času, na koho to zrovna padne, ale jezdit kvůli tomu nepřestanu. Mějte se dobře a nenechte si zkazit dovolenou. Zážitky máte v sobě a ty vám nikdo nevezme.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Je to odvaha a zároven drzost vlézt někomu do vozu . Nám to zatím hlídá pes i když tam nejsme . Střelnou zbran ale jakou ? snad plynovou pistoli až nebudeme mít hlídače tak uvažuji o elektrickém vystřelovacím paralizeru ten je povolen všude snad. Už dlouho sháním 12V dosah 6m -venkovní čidla na alarm ,to by vyřešilo ten problém .
Žijeme jen jednou.
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 6 let
Dobrý je si nainstalovat na bok auta parkovací senzory,když se někdo přiblíží k autu v noci na 0,5m ,tak to začne vevnitř pípat a krásně tě to vzbudí.Měl jsem je na vestavbě a super věc,zapínal jsem je když jsme šli spát. Jinak souhlas s Danem - chce to větší tresty .
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 6 let
Moc všem děkujeme za podporu. Prvni dovolena s našim bydlíkem. Přejeme všem krásné cesty.
Iveta a Rosťa:^
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Škoda že hned na prvním výjezdu a taková zkušennost.
To bylo při přenocování na divoko?Táži se aby jsme se ostatní poučili a dali si pozor.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Smutné, smutné, smutné. Smutná výsada slovanských a jižanských národů. Vrátili jsme se nyní z Dánska. Neuvěřitelná země. Kromě toho v tom, že se tam nic nezamyká a co tam člověk venku ráno položí, to tam také večer najde. O ohleduplnosti, slušnosti jak v normálním životě tak v třeba v dopravě ani nepíšu. Týden si tu budu hořce zvykat...
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

TomTP napsal:

Smutné, smutné, smutné. Smutná výsada slovanských a jižanských národů. Vrátili jsme se nyní z Dánska. Neuvěřitelná země. Kromě toho v tom, že se tam nic nezamyká a co tam člověk venku ráno položí, to tam také večer najde. O ohleduplnosti, slušnosti jak v normálním životě tak v třeba v dopravě ani nepíšu. Týden si tu budu hořce zvykat...


Za pár let to tam taky skončí ...multikulti ...
NytrakNytrakČlen
Přidáno před 6 let
Mrzí mne vaše špatná zkušenost, zrovna v Polsku jsem strávil dva týdny kempování na divoko a bez jediného problému. Pravda, byli jsme až na výjimky na jednom místě jednu noc.
Nenechte se otrávit, určitě budete mít i tak fajn dovolenou. :)
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Škoda že hned na prvním výjezdu a taková zkušennost.
To bylo při přenocování na divoko?Táži se aby jsme se ostatní poučili a dali si pozor.
. Ano na divoko, rano od nas odjel bydlik němců. Je to k vzteku.
Iveta a Rosťa:^
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
To bylo ve spanku nebo jste byli mimo auto a meli mikroventilaci?
Knaus Van i650MEG, 2017
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

DDT napsal:

To bylo ve spanku nebo jste byli mimo auto a meli mikroventilaci?
. Mimo bydlik s mikroventilaci, bylo 38°C a staly jsme na sluničku.
Iveta a Rosťa:^
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roberto napsal:

Citovat

TomTP napsal:

Smutné, smutné, smutné. Smutná výsada slovanských a jižanských národů. Vrátili jsme se nyní z Dánska. Neuvěřitelná země. Kromě toho v tom, že se tam nic nezamyká a co tam člověk venku ráno položí, to tam také večer najde. O ohleduplnosti, slušnosti jak v normálním životě tak v třeba v dopravě ani nepíšu. Týden si tu budu hořce zvykat...


Za pár let to tam taky skončí ...multikulti ...


@Roberto

A pan je vizionar, jdi do haje s takovejma vizema.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 6 let
Pán není vizionář ale kolik Dánsko přijalo nových " Dánů " ? Budou takytak korektní a skvělí ? Zkus se projít dnes po velkých Evropských městech ve večerních hodinách ...
Staré pořádky přílivem "nových" evropanů končí jen si to mnoho lidi nechce připustit .
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roberto napsal:

Pán není vizionář ale kolik Dánsko přijalo nových " Dánů " ? Budou takytak korektní a skvělí ? Zkus se projít dnes po velkých Evropských městech ve večerních hodinách ...
Staré pořádky přílivem "nových" evropanů končí jen si to mnoho lidi nechce připustit .

Moje posledni prace byla 3 mesice v Lyonu, pracoval jsem venku a vetsinou v noci - to by ti jako reference mohlo stacit. A bylo to stejne jako vsude jinde, uz se nam nechce delat, bud smelit nebo statni kancelar, tahat uz davno nechceme. Frantika jsi tam makat nevidel, toliko k starym evropskym poradkum. A ted k multikulti - jdi s tim do haje, neni to ani 100 let, co se hrala stejna pisen s zidy - taky unisono. Uz by jsme se meli poucit z minulosti. Znam mnoho multikulti osobne, jsou to normalni lide jako my, take jsou mezi nimi pitomci, jako mezi nami. Tos tak.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Když už se tu nakouslo toto téma, není přeci velký problém kouknout na naše sousedy, kteří díky své nepřetržité vítačské aktivitě mají zkušeností již nasbíráno dost. Např.:

Oficiální zpráva Spolkového kriminálního úřadu (BKA) z roku 2016:
Počet cizinců podezřelých z trestné činnosti v Německu stoupl v roce 2016 oproti roku 2015 o 52,7%
Přistěhovalci se podílejí nejvyššími procenty na nejvážnější trestné činnosti: jde o krádeže (35,1%), znásilnění (14,9%) a vloupání 11,3%
Celkem 31% přistěhovalců bylo obviněno z více trestných činů.

Toto je prostě neoddiskutovatelný a holý fakt. Nechápu, co jiného, než obavu by to mělo způsobit. U mě tedy určitě jásot nevládne. Jen doufám, že až se do některého severského státu jednou vrátím, bude mi tam zase tak strašně dobře, příjemně a bezpečně jako bylo.

Zakladateli vlákna se omlouvám, ale mě to prostě nedalo a musel jsem. Jakýkoliv náznak zvýšení rizika (a toto zcela prokazatelně je), že budou třeba i naše karavany na místech, které jsou turisticky zajímavé, vykradeny, nebo bude na cestách způsobena jiná kriminální újma, mě klidným prostě moc nenechává.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

TomTP napsal:

Když už se tu nakouslo toto téma, není přeci velký problém kouknout na naše sousedy, kteří díky své nepřetržité vítačské aktivitě mají zkušeností již nasbíráno dost. Např.:

Oficiální zpráva Spolkového kriminálního úřadu (BKA) z roku 2016:
Počet cizinců podezřelých z trestné činnosti v Německu stoupl v roce 2016 oproti roku 2015 o 52,7%
Přistěhovalci se podílejí nejvyššími procenty na nejvážnější trestné činnosti: jde o krádeže (35,1%), znásilnění (14,9%) a vloupání 11,3%
Celkem 31% přistěhovalců bylo obviněno z více trestných činů.

Toto je prostě neoddiskutovatelný a holý fakt. Nechápu, co jiného, než obavu by to mělo způsobit. U mě tedy určitě jásot nevládne. Jen doufám, že až se do některého severského státu jednou vrátím, bude mi tam zase tak strašně dobře, příjemně a bezpečně jako bylo.

Zakladateli vlákna se omlouvám, ale mě to prostě nedalo a musel jsem. Jakýkoliv náznak zvýšení rizika (a toto zcela prokazatelně je), že budou třeba i naše karavany na místech, které jsou turisticky zajímavé, vykradeny, nebo bude na cestách způsobena jiná kriminální újma, mě klidným prostě moc nenechává.


Že už Evropa nebude nikdy jako před invazí a pokračující invazí se ale asi shodneme .
Co se týká lenosti , ano hodně přistěhovalců , maká .. mají podřadné práce co Evropan nechce . O těch tu ale není řeč .. ti jsou věšinou z východu a berou co se dá . Ti kluci z Afriky jdou ale za tím co kde dostanou zadara , za dávkama .Když nedostanou je zle a podpálí ubytovnu .. Čím víc jich bude tím líp pro ně ... Kdo to asi všechno a jak dlouho bude platit ?
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Není posláním tohoto webu rozdmýchávat xenofobii, vést po boku Putina hybridní protievropskou válku a šířít desinformace.

Držte se tématu karavaning. Toto téma uzavírám.
Fun
Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: IvetaK, floridan79, mekie, Laky, clintkr, bleriot11, TomTP, Roberto, Nytrak, DDT, Vajglon Hnuson, Fun

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,489 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24608 sekund | Průměrně za: 0.24608 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB