Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 soukromé stání: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

soukromé stání

Poslední aktualizace před 6 let
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím ve spolek,

již před časem, jsem dával odkazy na databáze kempování na farmách v různých státech a před nedávnem, když tu byla snaha velitele fóra udělat seznam stání, které jsem teda úplně jako neměl za nejlepší nápad z hlediska množství lidí co momentálně jezdí a kempuje,
napadlo mně udělat seznam, nebo apku, na stání na soukromých pozemcích, zahradách nebo ve firmách.
Ne každý musí stát v první lajně u moře a ne každý se tam vejde autem. V dnešní době při výšce 3,8 a délce 9 a více metrů,
se s těmito auty nedá dost dobře parkovat v mini kempech.
Na druhou stranu se množí vykradení bydlíku a tím, že zaparkuji u někoho na zahradě, nebo ve firmě kde je vrátný,
mám hned lepší pocit, že alespoň trochu mám auto zabezpečené.
A za další všude přibývá zákazů parkování pro obytky.
Raději zaplatím někomu 10 EUR na den, že budu stát na jeho zahradě, nebo ve firmě, před firmou a pohlídá mi to vrátný, než abych riskoval že se vrátím večer k auto a ono bude vykradený a firma co sídlí hned vedle zámku, mi umožní parkování no to je bezva.
Dost často i taková firma bývá dostupnější a blíže centra, než oficiální parkoviště a i na některých parkovištích Ván bydlík vykradou.
Již několikrát jsem parkoval u firmy nebo u někoho u baráku a musím říct, že byla spokojenost.
V případě, že se uvede i email, nebo telefon, bylo by možné si toto dohodnout již dopředu, tak jak to funguje při kempování na farmách
a člověk může jet s jistotou, protože samo sebou, nemají tak velkou kapacitu na parkování třeba 10 obytek.
Na druhou stranu i v apce, by šla udělat, bukace daného místa a tím pádem vím, že je obsazeno a nepojedu tam.
Když pozoruji, kolik stojí kupříkladu PLA nebo roční Bürstner, je jasné že si ho může dovolit čím dál více lidí a situace se stáním bude čím dál složitější, neboť z logického hlediska jsou stání u moře kupříkladu v Chorvatsku již plná, nové moc nevznikají a i to místo na vybudování nového kempu u moře již není.
A stejně spousty lidí zajímají i památky, hrady, zámky, hory a jiné a ne jen to moře.

Sám si pohrávám s myšlenkou, že bych koupil barák ve Španělsku u moře se zahradou alespoň 4000m2 a s veškerým zázemím bych tam nechal parkovat třeba 3-5 obytek celý rok za nějakou přijatelnou cenu i přes zimu, když jsou kempy přeplněné ve španělsku.
Zvlášť když tam bude k dispozici osobní auto a třeba i skútr, samo sebou elektrika, internet a podobně.
Já osobně bych jel raději k někomu na zahradu, kde bude vše a bude nás tam pár, než do přeplněného kempu.
Jak jste na tom VY ?????
Co říkáte této myšlence ?????
Stojí za úvahu nebo realizaci ????
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Radku seznam se už zdárně buduje.

Zde můžeš přidávat:
https://www.carav...j_stpl.php

Výsleddky budou zpřístupněny doslova během hodin až dnů.

ps.: zkušební verze je už viditelná, jenom jsem zatím neprozradil kde.:D



Věřím, že tyto vlaštovky budou stále přibývat.

Ukázka z připravované databáze: https://www.carav...tpl_id=284


;)
Fun
Smile
Upravil Fun dne 08.08.2018 17:14, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: radek argos, Fun

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,721,686 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12253 sekund | Průměrně za: 0.12253 (0) sekund | Dotazy: 56 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB