Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nový stellplatz Uherské Hradiště: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nový stellplatz Uherské Hradiště

Poslední aktualizace před 6 let
R
RadasNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
otvíráme nové místo pro obytná auta a karavany v Uherské Hradišti. Jedná se o místo v bezprostřední blízkosti centra města - cca 800 m. Kaufland - 200 m, Aquapark - 300 m, Baťův kanál - cyklostezky směr Kunovice a Spytihněv 1 km, Park Rochus - 600 m skanzen lidové architektury. Voda a elektrický prod k dispozici, možnost výlevky WC. Souřadnice 49.069089, 17.477895. Vzhledem k umístění parkování v zahradě v blízkosti rodinné zástavby, vyžadujeme klidné chování a dodržování klidu po 22:00 hodině. Rezervace možná na tel. 602 890 673. Cena za obytný vůz/karavan 300,- Kč.
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Radas napsal:

Ahoj,
otvíráme nové místo pro obytná auta a karavany v Uherské Hradišti. Jedná se o místo v bezprostřední blízkosti centra města - cca 800 m. Kaufland - 200 m, Aquapark - 300 m, Baťův kanál - cyklostezky směr Kunovice a Spytihněv 1 km, Park Rochus - 600 m skanzen lidové architektury. Voda a elektrický prod k dispozici, možnost výlevky WC. Souřadnice 49.069089, 17.477895. Vzhledem k umístění parkování v zahradě v blízkosti rodinné zástavby, vyžadujeme klidné chování a dodržování klidu po 22:00 hodině. Rezervace možná na tel. 602 890 673. Cena za obytný vůz/karavan 300,- Kč.


SUPER - jen kdy takových míst bylo více :-))
R
RadasNováček
Přidáno před 6 let
Díky,budeme se snažit,aby jste byli všichni spokojeni....
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
Cena je za přenocování nebo za vylití WC. Je možné jen se zastavit, vylít WC a potom pokračovat v cestě? Pokud ano, je toto nějak zpoplatněno? Díky.

PS: ... a jak je to s vodó?
Knaus Van i650MEG, 2017
R
RadasNováček
Přidáno před 6 let
Nějak bychom se snad domluvili,každopádně to většinou bude možné až po 17:00. Voda je k dispozici a je to uvedeno hned v prvním příspěvku.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Radas napsal:

Nějak bychom se snad domluvili,každopádně to většinou bude možné až po 17:00. Voda je k dispozici a je to uvedeno hned v prvním příspěvku.


Takze kdyz prijedu dopoledne a budu nutne potrebovat udelat servis, musim cekat do 17 h ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
R
RadasNováček
Přidáno před 6 let
Nemusí to být pravidlo,proto jsem uvedl tel.číslo,na kterém bychom se domluvili. Budou jistě dny,kdy bude možné využít servisu i během dne.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Super, zapsáno do databáze. Otevření databáze se blíží.;)
Fun
Smile
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Radas napsal:

Nemusí to být pravidlo,proto jsem uvedl tel.číslo,na kterém bychom se domluvili. Budou jistě dny,kdy bude možné využít servisu i během dne.



A je to tedy skutečný stplz jako třeba na Rozkoši nebo ve Sněžníku, s výlevkou odpadní vody, chem. wc, čistou vodou a elektrikou, kde je možný příjezd
a odjezd kdykoliv během 24 h denně ? Pár fotek by nebylo ?

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
R
RadasNováček
Přidáno před 6 let
Nebyl jsem na stellplatzu na Rozkoši,ani na Sněžníku,tak nemohu srovnat. Není to klasický stellplatz,ale zahrada u rodinného domu, kterou je možné využít k zaparkování a nocování. Přístup k vodě i elektrice je,stejně jako možnost výlevky chemického WC. Sociální zařízení není k dispozici. Jak už jsem uvedl,příjezd je možný většinou po 17:00, ale uvedl jsem tel.číslo na kterém bude možná domluva. Odjezd možný samozřejmě kdykoliv. Vjezd na pozemek je uzpůsoben pro vozidla- je to vidět i na přiloženém obrázku.

Automatické sloučení 08.08.2018 18:52:
Omlouvám se a přikládám fotku,která se mi v předchozím příspěvku nezobrazila
Upravil Radas dne 08.08.2018 17:52, před 6 let
Radas Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Takže spíše do webu " www.bezkempu.cz "
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Stellplatz jsem zapsal do databáze. Tady si ho můžete prohlédnout. Popřípadě okomentovat i opravit co je potřeba. Bude-li zájem o přidání samostatné kategorie, řekněme "Soukromá stání" není problém ji přidat.

Klikněte zde: https://www.carav...tpl_id=284
;)
Fun
Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Radas, Meda Beda, DDT, JiPe Highlanders, Fun, Franta REZAC

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,364 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21507 sekund | Průměrně za: 0.21507 (0) sekund | Dotazy: 99 | Použitá paměť: 1.97MB/4MB