Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Spouštěcí / sklápěcí postel: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Spouštěcí / sklápěcí postel

Poslední aktualizace před 6 let
S
SloniskoNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s výrobou spouštěcí postele na strop běžného auta? Něco jako dělají tihle borci. http://www.autohimmelbett.de/fahrzeug...-seit-2010
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Slonisko napsal:

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s výrobou spouštěcí postele na strop běžného auta? Něco jako dělají tihle borci. http://www.autohimmelbett.de/fahrzeug...-seit-2010


To kup, ne? 250e je cena, za kterou bych ani neuvažoval to vymýšlet a raději to koupil.

Automatické sloučení 06.08.2018 20:45:
Omluva, ono to je "trochu " za víc.

Tohle téma tu už je, zkus pohledat, cca 3 týdny zpět jsem do něj dával fotky, jak jsem to udělal já.
VW LT 35 maxi
Upravil Cibi dne 06.08.2018 20:45, před 6 let
LumajrLumajrČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, já udělal spouštěcí postel do dodávky o velikosti 140x140 (pro 2 děti) jako rám z ocelovýho vinglu 25x25 mm, do kterýho jsem vložil dřevěnou desku tloušťky 15 mm (zbytek dřevěné podlahy) a k vinglu ji přišrouboval pro zvýšení prostorové tuhosti. Dal jsem tam dvě tenký dětský matrace 70x140x7cm s kokosovým vláknem, které udělají pohodlné lůžko 140x140 - pro dvě děcka v poho, unese to i dospělýho. Ten rozměr 140x140 je myslím maximum, co při dané nosnosti cca 100 Kg je člověk sám schopen zvednout a zafixovat u stropu bez těch hydraulických pomocníků, který zvedaj třeba kufr u auta. Celé mi to visí v origo úchytech u stropu auta - závity na 6tky šrouby s očkem, na kterých jsou obyčejné popruhy spojené s rámem postele z vinglu v pevné vzdálenosti od stropu. Jo a fixuju to i v rohách toho rámu do boků k očkům v karoserii 4mi krátkými gumicuky s karabinkou, neb bez nich se to dost mlelo ze strany na stranu, když se děcka vrtěla ze spaní.

Foto tady nemám, ale je to prima spaní, složení nebo rozložení trvá max. minutu a nemusí se ani ustýlat a rozestýlat :)
Lumajr
S
SloniskoNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Lumajr napsal:

Ahoj, já udělal spouštěcí postel do dodávky o velikosti 140x140 (pro 2 děti) jako rám z ocelovýho vinglu 25x25 mm, do kterýho jsem vložil dřevěnou desku tloušťky 15 mm (zbytek dřevěné podlahy) a k vinglu ji přišrouboval pro zvýšení prostorové tuhosti. Dal jsem tam dvě tenký dětský matrace 70x140x7cm s kokosovým vláknem, které udělají pohodlné lůžko 140x140 - pro dvě děcka v poho, unese to i dospělýho. Ten rozměr 140x140 je myslím maximum, co při dané nosnosti cca 100 Kg je člověk sám schopen zvednout a zafixovat u stropu bez těch hydraulických pomocníků, který zvedaj třeba kufr u auta. Celé mi to visí v origo úchytech u stropu auta - závity na 6tky šrouby s očkem, na kterých jsou obyčejné popruhy spojené s rámem postele z vinglu v pevné vzdálenosti od stropu. Jo a fixuju to i v rohách toho rámu do boků k očkům v karoserii 4mi krátkými gumicuky s karabinkou, neb bez nich se to dost mlelo ze strany na stranu, když se děcka vrtěla ze spaní.

Foto tady nemám, ale je to prima spaní, složení nebo rozložení trvá max. minutu a nemusí se ani ustýlat a rozestýlat :)


A jak jsi řešil to spouštění? Dá se koupit nějaký hotový mechanismus, nebo sis to nějak svařil?

Automatické sloučení 08.08.2018 14:51:

Citovat

Cibi napsal:

Citovat

Slonisko napsal:

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s výrobou spouštěcí postele na strop běžného auta? Něco jako dělají tihle borci. http://www.autohimmelbett.de/fahrzeug...-seit-2010


To kup, ne? 250e je cena, za kterou bych ani neuvažoval to vymýšlet a raději to koupil.

Automatické sloučení 06.08.2018 20:45:
Omluva, ono to je "trochu " za víc.

Tohle téma tu už je, zkus pohledat, cca 3 týdny zpět jsem do něj dával fotky, jak jsem to udělal já.


Bohužel to nemůžu najít, poslal bys mi prosím odkaz. Díky moc
Upravil Slonisko dne 08.08.2018 14:51, před 6 let
LumajrLumajrČlen
Přidáno před 6 let
spouštěcí mechanismus jsem nedělal, mám jen svařenej rám postele a 6 děr se závitem na očka + popruh, 140x140 s matracema a peřinama zvednu a zafixuju sám bez těch hydraulických zvedačů.
Lumajr
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Slonisko, Cibi, Lumajr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,096,450 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14711 sekund | Průměrně za: 0.14711 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.84MB/2MB