Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mapy pro GPS XZENT X-302BT ?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mapy pro GPS XZENT X-302BT ?

Poslední aktualizace před 6 let
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj lidičkové,

pro kamaráda, který má v Giottiline 2-DIN XZENT X-302BT sháním mapy ...

při bližším zkoumání jsem narazil na zajímavost ... on to je klasický WinCE jako v navigacích a v něm je IGO Primo v2.0 s klasickým EXE souborem ...

jenže ... za 139,-USD je roční aktualizace s prominutím drahá ... nahrál jsem tam mapy jak to mám ve své klasické NAVON navigaci také s WinCE s samozřejmě i příslušné univerzální LYC soubory a ejhle ... nejde to :/ ač na všech možných MIO počínaje a noname čínou konče to valí v cajku

nemáte nějakou fintu FŇ ? předpokládám, že to zas tak neznámé rádio není a tak by to za zkoušku třeba stálo zkusit si nějak pomoci navzájem

děkuji za pomoc :D

P.S. jiný "mobilenavigator.exe" jsem neměl odvahu vyzkoušet z jiné navigace, protože přístup k autu nemám tak jak bych si představoval :( ... jednou za den a další pokus za den ... chjooo :(

díky
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
NajkyNajkyČlen
Přidáno před 6 let
Tak to to je stejné i u mne.Udělal jsem kopii abych nemusel vozit originál,po vložení mikro karty do přístroje se ukáže hláška...stou to licencí nelze navigaci spustit.Jo mají to dobře ošetřeno.
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 6 let
Výrobce tam má v mapě někde nějakou fintu aby Tě donutil si koupit mapy jen od něj za pořádnou cenu.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Najky, Radek Kaplan, vsazavsky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,271,148 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12896 sekund | Průměrně za: 0.12896 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB