Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zkušenost s autobazarem Automex Bezděčín Bürstner 640-2.8 JTD-NOV.MODEL- SUPER: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zkušenost s autobazarem Automex Bezděčín Bürstner 640-2.8 JTD-NOV.MODEL- SUPER

Poslední aktualizace před 6 let
1
AnonymČlen
Přidáno před 6 let
Inzerují toto auto. Po zavolání jsem se od muže v telefonu dozvěděl, že "auto je moje". Inzerují jako nehavarované. Tak jsem se tam vydal, nemám to daleko. Už po příjezdu bylo jasný, že zákazníci nejsou vítáni, protože jsem byl upozorněn, ať si odjedu autem ven, co kdyby jim někdo přivezl auto na prodej, tak by neměl kam zajet. Sorry chlapci, tak trochu jste mohli tušit, že když bude vše OK, chci u vás utratit peníze, tak byste se mohli chovat trochu přívětivěji. Přeparkoval jsem tedy ven, byť jsem se tak trochu v myšlenkách vrátil k divokým devadesátým létům, potažmo pořadu Autobazar Monte Karlo. :-D K samotnému autu.... mladík mi sdělil, že je kolegovo a pořád s ním jezdí. No.... skoro to vypadalo, že tam bydlí. Když se má přijít podívat potencionální kupec, mohl alespoň ustlat a auto trochu poklidit. A teď k autu. Plasty předních blatníků byly tak nějak divně přitmelený, jinak, než plasty okolní. Pohled pod levý přední podběh to vysvětlil. Všude ve svárech a lemech neuměle napatlanej plastizol. V pravém poděhu nikoliv. Tak jsem byl trošku rozladěn, sdělil mladíkovi své zjištění, on říkal něco o tom, že jsem asi nikdy neviděl opravované auto. No tak jo, ale jestli si na svůj obytňák patlají zespodu tmely z dlouhé chvíle, tak přeji příjemný prodej takto zapatlaných prasáren.

Zde je odkaz:

https://www.tipca...84419.html
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: 1779-zrusen

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,257,964 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.47401 sekund | Průměrně za: 0.47401 (0) sekund | Dotazy: 52 | Použitá paměť: 1.65MB/2MB