Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 jakou ledničku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

jakou ledničku

Poslední aktualizace před 6 let
R
RicoČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím,
rád bych se zeptal, zda máte někdo radu, jakou ledničku vybrat. Rozhoduji se mezi značkou Domertic a Thetford

Thetford N3080 E
https://www.kobra...rd+N3080+E

Lednice Dometic RM 5380
https://www.svetk...-5er-serie


Díky za postřehy :)
R.
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím,
od roku 2008 do 2016 jsem měl v obytném autě lednici s mrazákem Dometic s automatickým přepínáním režimů. Fungovala bez problémů. Nyní máme v jiném autě Thetford s mrazákem, chladí super, ale dle mého zjištění ve stejných kempech, kde Dometic jel na 220 V, Thetford při sebemenším poklesu elektrické energie přepíná na plyn. Jistý odborník z C24 mi na to řekl, že Thetford je šrot. Toť moje zkušenost:)
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Asi jako ve všem - záleží jaký kousek "chytíš".Měl jsem dvakrát Electrolux,dvakrát Dometic a nyní Thetford.U Dometicu a Thetfordu přidány ventilátorky a "makali"tak jak měli.
Hasky
Upravil hasky dne 01.08.2018 09:06, před 6 let
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Laciga napsal:

Nyní máme v jiném autě Thetford s mrazákem, chladí super, ale dle mého zjištění ve stejných kempech, kde Dometic jel na 220 V, Thetford při sebemenším poklesu elektrické energie přepíná na plyn. Jistý odborník z C24 mi na to řekl, že Thetford je šrot. Toť moje zkušenost:)



Já ten šrot (Thetford 3150) mám třetí rok a maká jak má. Doplnil jsem větráčky a nemůžu si stěžovat. Problém s přepínáním jsem nezaznamenal. Přijde mi, že není tak citlivá na vodováhu. Chladí dobře i v mírném náklonu.
Upravil Majli dne 01.08.2018 10:00, před 6 let
krakenkrakenČlen
Přidáno před 6 let
Já s tím šrotem od Thetfordu zatím také žádný problém nemám. Větráčky jsem ještě nemontoval, protože zatím jsem ji nemusel dávat ani na plný výkon.
V předchozím karavanu jsem měl Dometic a rozdíl ve funkčnosti chlazení nevidím. Dometic měl hezčí osvětlení a akustické upozornění při špatně dovřených dveřích. Domnívám se že to někdy pípalo zbytečně, možná to bylo příliš citlivé.
R
RicoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
děkuji všem co zareagovali :)

Nám zřejmě umřela Dometic Elektrolux (i když jsi nejsem úplně jistý - v těhle vedrech, už spíš topila a byl cítit plyn, chladila jen malinko, ale jak říkám jsou vedra), počítám že byla stará asi od narození vestavby, tzn. cca 14 let..? Takže asi už měra nárok na odchod :)

Ty větráky mě zajímají, sám jsem si říkal, že za tou lednicí je dost místa a uvažoval jsem o tom že bych udělal min. nějaký šoupací otvírací dno pod lednicí, aby to luftovalo ven. Nebo bych tam nějaký větráček přidal. Co by jste doporučili? Co používáte? Nějaký větrák od počítače?

A nasměrovat to zespoda nahoru do větracích výdechů?

Díky za další postřehy :)
R.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Vetráčky dej do horní mřížky tak,aby teplý vzduch odtahovali ven.Použil jsem ventilátorky z počítače.
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rico, Laciga, hasky, Majli, kraken

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,035,365 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15022 sekund | Průměrně za: 0.15022 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB