Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Brennerský průsmyk: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Brennerský průsmyk

Poslední aktualizace před 6 let
J
JirkaFJRČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím,
chystáme se do Itálie a chtěl bych jet letos poprvé s bydlíkem a přívěsným vozíkem 750kg. Dá se tam jet přes Brennerský průsmyk po staré silnici? Mám takové tušení, že jsem tam viděl zákazové značky pro vozy s přívěsem ale nevím zda je to pro vozy s přívěsem nad 750kg. Tehdy mne to ještě nezajímalo.
Díky a hezké léto
M
mstrČlen
Přidáno před 6 let
Zakaz tam je, asi pro vsechny privesy, viz 4:13 na https://www.youtu...KAuWCdohsk a https://www.hobby...asse-b-182
ravykravykČlen
Přidáno před 6 let
Nechci se dohadovat, ale před dvěma roky jsem tuto cestu jel s karavanem, cesta byla naprosto v pohodě a x-krát mě míjeli i policajti a nic.
Na tom videu není zřetelný dodatkový text pod zákazem vjezdu přívěsů. Může tam být cokoliv od váhy až po stav vozovky či počasí...

Na druhou stranu, pokud bych Brenner příště jen projížděl a neměl tam záměr někde přebývat, asi bych zaplatil mýtné. Cesta i vyhlídky na kochání za to stály, ale časově se cesta neúměrně natáhla.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Je tam zakaz vjezdu s privesem. Pro jistotu nekolikrat za sebou :)
Miloš
J
JirkaFJRČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

ravyk napsal:

Nechci se dohadovat, ale před dvěma roky jsem tuto cestu jel s karavanem, cesta byla naprosto v pohodě a x-krát mě míjeli i policajti a nic.
Na tom videu není zřetelný dodatkový text pod zákazem vjezdu přívěsů. Může tam být cokoliv od váhy až po stav vozovky či počasí...

Na druhou stranu, pokud bych Brenner příště jen projížděl a neměl tam záměr někde přebývat, asi bych zaplatil mýtné. Cesta i vyhlídky na kochání za to stály, ale časově se cesta neúměrně natáhla.


Jo znám Brenner dobře (hlavně s motorkou) ale nejde jen o mýtné ale i o zbytečnou dálniční známku kterou se mi kvůli tomu nechce kupovat

Automatické sloučení 30.07.2018 12:29:

Citovat

Garda napsal:

Je tam zakaz vjezdu s privesem. Pro jistotu nekolikrat za sebou :)


Ano je tam zákaz ale jak píše kolega je tam dodatková tabulka na které nevím co je protože jsem to nesledoval-
Upravil JirkaFJR dne 30.07.2018 12:29, před 6 let
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 6 let
Projížděli jsme tam před 14 dny. Cesta bez problémů, potkali jsme i osobák s karavanem.
Projet se to dá bez obav, ale na značky si nepamatuji. Jezdí tam hodně motorkářů.
M
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 6 let
Značka zákaz jízdy s přívěsem tam je. Risknout to samozřejmě můžeš, ale občas tam policie chytá. Pokuta je taková, že se Ti to hrubě nevyplatí.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
R
RadovanČlen
Přidáno před 6 let
Ano,zákaz tam je,na dodatkovou ceduli si nepamatuju,ale sakra dobře si pamatuju dvě mladý policajtky v oktavii,který neváhaly se otočit,vydat za mnou a za jízdu s karavanem mě zkasírovat o 25 euro.
jo,taky jsem tam v minulosti projel bez problémů,ale to asi byla jen šťastná náhoda...
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
F
fifa32Člen
Přidáno před 6 let
Za 14 dnů Brennerem pojedu, tentokrát jenom osobákem bez přívěsu. Prosím, pokud bych jel po staré a ne tunelem, musím sjet už v Insbrucku, nebo se dá až někde před tunelem (ano, vím, že z Innsbrucku potřebuji rakouskou dálniční známku)
A o kolik času je cesta po staré silnici delší?
J
JirkaFJRČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fifa32 napsal:

Za 14 dnů Brennerem pojedu, tentokrát jenom osobákem bez přívěsu. Prosím, pokud bych jel po staré a ne tunelem, musím sjet už v Insbrucku, nebo se dá až někde před tunelem (ano, vím, že z Innsbrucku potřebuji rakouskou dálniční známku)
A o kolik času je cesta po staré silnici delší?


Najíždí se už v Innsbrucku u autobusového nádraží na B182 a po ní až nahoru na Brenner. O kolik je to delší nevím ale já to tak bez přívěsu vždy jezdil a není zapotřebí rakouskou dálniční známku a ani se neplatí mýto za most.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JirkaFJR, mstr, ravyk, Garda, Meda Beda, vsazavsky, Radovan, fifa32

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,229,577 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21497 sekund | Průměrně za: 0.21497 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 1.99MB/2MB