Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vedro: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vedro

Poslední aktualizace před 6 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let
Zajímalo by mně jak řešíte pobyt v karavanu při současných teplotách, když tedy zrovna nemáte klimatizaci, dnes jsem si chtěl po obědě "odpočinout v karavanu a vnitřní teplota 35°
mně to nedovolila !e
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, tak vzledem k teplotám, jaké panují jsme opustili sidlištní byt a přestěhovali se za Prahu do Kempu, odkud dojíždíme a budeme ještě týden dojíždět za prací do Prahy :)
Večer chládek, je tam velkej bazen s teplou vodou, takže super.
No na to jsi se ale neptal já vím.
A po obědě v karavanu máme horko, tak jako venku, přeci jen na něj praží celý den slunce, takže to řeším bazénem :)
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 6 let
Zdendo, já mám teplo rád a tak si v karavanu otevřu okna i dveře a lebedím si v průvanu. Dnes jsme se vrátili z dovči, v noci teploty i 24°C a nějak mi to ani nevadilo. Denní teploty jen okolo 30°C. V zeleném rybníku byla voda dost teplá, ale my se koupali v místním bazénu s teplotou 25°C, áááááááá..... !e!i!f:_
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
MontyMontyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, jak píše Zdenek - průvan, popř toto: Ventilátor do střešního okna z ALDI https://youtu.be/...
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 6 let
Mam na strese v mem ob.voze Klima na privlhcovani vzduchu vodni mlhou, ale kdyz to Klima nasava Horky vzduch 35'C i vice zvenci, tak zchladi
vzduch v obytne Kabine max. na 26-27'C, (lepe chladi pri jizde) nacez jsem koupil pojizdne Klima na samem principu, ktere je na 230V a ma
vykon 55W, je siroke 26cm,hluboke 29cm,a vysoke 70cm, a vazi 2kg, ma po cele vysce vpredu stelovaci zaluzie, mikrofiltr na nasavany vzduch
a zezadu suplik na 3Lvody, 3 rychlosti, funkce: Foukani vzduchu, foukani s chlazenim interval a tichy chod v noci, je velmi tiche a vychladi prostory
do 30m3, ja pridavam do vody 2-3 chladici patrony z lednice,ktere vydrzi tak 3 hodiny, zavru vsechny dvere a stresni okna, jen mirne pootevrene
stresni okno, a i kdyz je venku 35-36'C, vychladim vnitrek vozu na 23'C,(mam ale za ridicem pevnou isolovanou stenu s pruchchodovymi dvirky),
a kdyz zavru lamelove dvere mezi Kuchyni a sedaci casti, tak vychladim tu pulku ob. prostoru +alkovnu na 20'C, (9m3- celkovy ob prostor je 19m3)
Klima je na koleckach,ze se nemusi prenaset a stoji 80€ inkl. 2 chladicich Patron a koupi se taky v Baumarketu,Obimarketu a pod.
protoze je tam jen ventilator a pumpa na rozprasovani vody tak tak bezi na menic napeti s modifikovanym sinusem.
Honza
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Proste lehnu si pod markyzu :D
Miloš
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Discoverfun napsal:

Mam na strese v mem ob.voze Klima na privlhcovani vzduchu vodni mlhou, ale kdyz to Klima nasava Horky vzduch 35'C i vice zvenci, tak zchladi
vzduch v obytne Kabine max. na 26-27'C, (lepe chladi pri jizde) nacez jsem koupil pojizdne Klima na samem principu, ktere je na 230V a ma
vykon 55W, je siroke 26cm,hluboke 29cm,a vysoke 70cm, a vazi 2kg, ma po cele vysce vpredu stelovaci zaluzie, mikrofiltr na nasavany vzduch
a zezadu suplik na 3Lvody, 3 rychlosti, funkce: Foukani vzduchu, foukani s chlazenim interval a tichy chod v noci, je velmi tiche a vychladi prostory
do 30m3, ja pridavam do vody 2-3 chladici patrony z lednice,ktere vydrzi tak 3 hodiny, zavru vsechny dvere a stresni okna, jen mirne pootevrene
stresni okno, a i kdyz je venku 35-36'C, vychladim vnitrek vozu na 23'C,(mam ale za ridicem pevnou isolovanou stenu s pruchchodovymi dvirky),
a kdyz zavru lamelove dvere mezi Kuchyni a sedaci casti, tak vychladim tu pulku ob. prostoru +alkovnu na 20'C, (9m3- celkovy ob prostor je 19m3)
Klima je na koleckach,ze se nemusi prenaset a stoji 80€ inkl. 2 chladicich Patron a koupi se taky v Baumarketu,Obimarketu a pod.
protoze je tam jen ventilator a pumpa na rozprasovani vody tak tak bezi na menic napeti s modifikovanym sinusem.
Honza


Ahooj, to zní zajímavě toto řešení :-). Nemáš prosím odkaz někde? Prodává se toho mraky. Tuším chlazení se tu už rozebíralo někde... docela tam byly zajímavé triky a tipy. :-)
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 6 let
My jsme si mysleli, že před vedrem utečeme na sever. Jsme v Estonsku a teploty jsou přes den 30C. Za celou dobu, co tu jsme ani nekáplo. V Čudském jezeru chcípají ryby z horka a na ostrove Saaremaa jsem se dneska kopal Baltu, voda 27C. Ale cesta je krásná, hlavně že mám dovču :)!y!M
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Sever Německa právě teď 23C. Velká pohoda :-)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Zdenek a Alena, Valteracci, zdenek a Irena Lbc, Monty, Discoverfun, Garda, ZdendaZemda, PetrM, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,837,688 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18716 sekund | Průměrně za: 0.18716 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.96MB/2MB