Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 lepit laminát na střechu ?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

lepit laminát na střechu ?

Poslední aktualizace před 4 roky
O
Ondra Auto RollerNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny, kdo nejsou na dovolené:-)
Koupil jsem nabouraný karavan AUTO ROLLER. Nějaký Frantík zbořil alkovnu a odstavil to do kopřiv.
Náraz prohnul celou střechu až po zadní koupelnu. Střechu dělám celou novou a chci na to dát laminát 1,5mm.
Aktuálně váhám jestli lamino nalepit přímo na konstrukci ( dřevěný rám vyplněný extr. polyst.) a nebo na to nalepit překližku, nebo sololit a lamino jen položit. Lepit jen po bocích.
Nikde jsem tu takové téma nenašel.

Díky za Vaše příspěvky.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
položiť priamo na konštrukciu, žiadny sololit ani preglejku. A upevniť len po obvode. Dalo by sa to nalepiť aj celoplošne, ale je to zbytočné. Jedine v mieste ohybu za alkovnou by so to asi nalepil.
Samozrejme, 1,5 mm laminát ťa neudrží, ak by si chcel niekedy v budúcnosti po streche chodiť.
O
Ondra Auto RollerNováček
Přidáno před 6 let
Myslel jsem, že laminát nalepím plošně. Vytvořím tím pevný sendvič.
Starý sendvič byl ve složení - překližka,dřevěná konstrukce s polystyrenem, sololit a na tom byl volně ložený 1mm AL plech. Hliníkový plech má, ale jinou roztažnost, než laminát a proto byl jen položený a přichycen po obvodu.
BanungBanungČlen
Přidáno před 4 roky
Poradí mi někdo, kde se dá laminát na střechu nebo i boky koupit?
Díky
pachtapachtaČlen
Přidáno před 4 roky
Izoterm Vysoké Mýto. Střechu každopádně celoplošně lepit jinak to na slunci nadělá strašné boule.Poslal bych přímo odkaz ,ale teď tady něco najít je katastrofa.
Hanka a Pavel
BanungBanungČlen
Přidáno před 4 roky
Díky moc, už jsem tam volal.
Prodává se to v rolích,šíře 1,8 až 3m po 10 cm. cena 280/m2 bez DPH.
operativecoperativecČlen
Přidáno před 4 roky
Také opravuji zateklou střechu na Adrii, při rozebrání byla dřevěná konstrukce vyplněná izolací, zespod i z vrchu překližka a laminát nahoře byl jen položen nalepen cca 1,5cm širokým pruhem po obvodu netuhnoucím lepidlem pouze na ohybu alkovny bylo občas na housenky laminát nalepen.
M
mariaČlen
Přidáno před 4 roky
před pár dny jsem posílal odkaz, jak to lze jednoduše udělat bez jakýchkoli znalostí laminátování. Pokud tě to zajímá, zkus pohledat - oprava střechy obytky.
Upravil maria dne 28.01.2020 22:08, před 4 roky
D
DadkaLČlen
Přidáno před 4 roky
Také jsem o víkendu nalepil laminát na opravovaný bok pro zákazníka,
mat. u Izoterm VM - ochota říznout na míru a dobrá cena..
DadkaL Připojili následující obrazek:
20200321_095445.jpg 20200321_103828.jpg 20200323_092605.jpg
M
MarianMČlen
Přidáno před 4 roky
Zkus folii GRP
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ondra Auto Roller, copy, Banung, pachta, operativec, maria, DadkaL, MarianM

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,634,150 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14304 sekund | Průměrně za: 0.14304 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB