Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zvýšení počtu míst: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zvýšení počtu míst

Poslední aktualizace před 6 let
M
Musher1986Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, mám dotaz zda-li někdo neřešil změnu počtu míst v autě, mám Ford transit 3,místný ale potřeboval bych změnu na 4 místa, jde mě o legislativu a zápis do technického průkazu , děkuji Tomáš
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 6 let
ahoj,stačí chvilku hledat na fóru a najdeš odpovědi na svojí otázku.
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
řekl bych, že budeš měnit N1 na M1 a o tom tady bylo napsáno hodně tak pohledej - máš to čtení na několik večerů ....................
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Ověř si nejprve u zastoupení forda, zda ti to povolí. Pokud ne, je to na jiné auto....

To jsem řešil i s firmou tom-car pana Kahouna.
VW LT 35 maxi
tomkeitomkeiNováček
Přidáno před 6 let
Ano, vše už tady bylo psáno a je to čtení na více večerů. Já to nechal provést v Drásově od firmy co mi to i zapsala do TP. Kategorii auta mám ovšem stále nákladní jen počet míst 3-5. Cena: sedačka 12000,- za kus, okno 5000 za kus. Finančně by se vyplatilo koupit už 9ti místný bus, já ale kápnul na zachovalou plechovku z jistotou km a nepřetěžování tak jsem to řešil takhle.
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
s 9-ti místným busem je potom problém s placením dálnic a některých mýtných poplatků. Platí se víc. Je to rozděleno do 7-mi a nad 7.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Musher1986, clintkr, Joza, Cibi, tomkei, maria

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,591,210 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13141 sekund | Průměrně za: 0.13141 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.79MB/2MB