Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Max. hmotnost Peugeot J5: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Max. hmotnost Peugeot J5

Poslední aktualizace před 6 let
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat. vy co máte stroje na podvozku starých Citroenů C25, Peugeotu J5 nebo Fiata Ducato. Jakou máte max. povolenou hmotnost?
Já mám 2800kg. Dneska jsem byl na váze, mám asi 1/2 nafty, bez vody, bez flašky na plyn a měl sem 2480kg.
Pokud načepuju plnou nádrž, dám plyn a natankuju tak budu mít zhruba o 150kg víc. Takže mi zbejvá odhadem 170kg na náklad.
Jestli je popis dobře, tak tenhle má 3100kg.
https://www.truck...17485970/2

Myslíte že by to šla změnit maximální hmotnost, když jiné auto na tom samém podvozku jí má?
S
StrycfNováček
Přidáno před 6 let
Máme Ducato 1988- max. váha 3100.
M
Milan chebNováček
Přidáno před 6 let
Máme J5 Pilote a vahu 2650- 3100.Záleží na jakém podvozku je to postavené,bud dlouhý nebo krátký
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Ja mam u Kosmika 2860 a mival jsem 2200 s plnou naftou a vodou. Ted co mam vetsi motor a 4x4 jsem se radeji jeste nevazil. A tu vahu 2860 mam asi menenou protoze na stitku bylo vyrazene nemsi cislo a ti je pretukane xkama a vedle toho je vytukana takhle vaha.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 6 let
Mám 5,6 metru. Takže asi na krátkém?
S
StrycfNováček
Přidáno před 6 let
Máme 5.6 m/ max.3100kg
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
ja mam 5m presne takze kratka verze a tech 2860kg. A sorry za ty preklepy v minulem postu.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 6 let
A co s tím, myslíte, že má cenu psát do peugeotu, jestli povolí navýšení hmotnosti?
Nebo musím psát tomu, kdo to auto upravoval? V tomto případě Elnagh.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

dracekvo napsal:

A co s tím, myslíte, že má cenu psát do peugeotu, jestli povolí navýšení hmotnosti?
Nebo musím psát tomu, kdo to auto upravoval? V tomto případě Elnagh.


Ja myslim ze mi tu vahu taky upravoval az Weinsberg. Protoze je to navysene co si myslim prave o vahu te vestavby. Aby doloznost byla porad stejna, kdyz mam Ducato 10 tedy ma uvezt 1 tunu tak postavili prazdnou vestavbu a navysili doloznost prave o tu tunu. Pak samozrejme dali bojler, baterku, nadrze na vodu atd. a doloznost je tim padem kolem 600kg. Takze je to jen myslenka ale myslim si ze udelali nabytek a o to zvysili celkovou povolenou hmotnost.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: dracekvo, Strycf, Milan cheb, floridan79

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,541 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15263 sekund | Průměrně za: 0.15263 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.83MB/4MB