Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 bez kempu: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

bez kempu

Poslední aktualizace před 6 let
T
TFeitČlen
Přidáno před 6 let
Nazdárek,
objevil jsem na netu stránky Bez kempu, kde se dá v různých částech ČR "kempovat" v klidných lokalitách ( zahrady, vinohrady, farmy atd ) Je to přes rezervaci, protože je to většinou pro tři až čtyři karavany nebo stany. Máte s tím někdo zkušenost ?? Je to opravdu taková idylka i přes červenec a srpen?? Líbí se mi ta myšlenka jak zase volně a bez porušení zákona přespat, podívat se po okolí a zase jet dál. Nejvíce mě láká ta lokalita okolí Mikulova, karavan mezi vinohradem mě připadá jako scifi.

Jinak já po minulém víkendu a návštěvě nejmenovaného kempu v ČR, odmítám s karavanem během prázdnin ještě vyjet a těším se na září. Mám pocit, že nás bydlíkářů je čím dál víc a kempy na to nejsou připravené a to nejen u nás.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Je to práce jednoho člena skupiny Milujeme karavaning na sociální síti.
Toto je funkční teprve pár měsíců. A jsou na to docela kladné odezvy.
Ale pro mě je to spíše starost. A to zejména s rezervací, respektivě člověk musí dopředu vědět kdy a kde bude. Předem se domluvit s pronajímatelem na vpuštění, popřípadě uvedení na pozemek. A to zhledem k mému stylu cestování není ani moc možné. Ale počin je to dobrý a už docela dobře i propracován systém.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Je otázkou, zda svazování s platbou předem bude mít rostoucí klientelu.
Z mého pohledu platba předem je překážka, ale jelikož jde o výdělečnou činnost, rozumím tomu, že obě strany chtějí své.
"Svět" je trochu jinde. Na prvním místě je servis, bezpečnost a flexibilita.
a) chybí mobilní aplikace s aktualizací dat
b) chybí tzv. chytré vyhledávání podle GPS, zrovna kde se nacházím
c) chybí data importu do navigací
d) chybí bezpečnostní ujednání (pojištění)
atd. ....

Lze předpokládat, že pronajímatelé nebo provozovatel aplikace neřeší pojištění nabízeného místa. Relativně problematická záležitost. Příklad: přijede (lépe cizinec) zaplatil a někdo ho vykrade, stane se úraz nebo ať je to silnější pro úvahu, vznikne na OA požár. V naší legislativní džungli by to bylo velmi zajímavé, ale nejsem si jist, že pronajímatel místa spor vyhraje. Předesílám, že je zásadní rozdíl, když někdo povolí na svém pozemku parkovat někoho a nebo parkuje na pozemku někdo kdo za to oficiálně platí a je to veřejné.
Neberte to jako kritiku autora řešení. Je to jen úvaha proč zrovna takto je to nastavené.
J
jimikČlen
Přidáno před 6 let
Vyzkoušeli jsme a bylo to super. Bydleli jsem skoro na vinici. Stejně když jedeme do kempu, tak si tam zavolám, jestli mají místo, hlavně o prázdninách. Takže pro nás je jedno, jestli udělám rezervaci v kempu, nebo na portálu bezkempu :)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: TFeit, Franta REZAC, hymer662, jimik

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,695,904 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12200 sekund | Průměrně za: 0.122 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/4MB