Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zaskočený zámek vchodových dveří: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zaskočený zámek vchodových dveří

Poslední aktualizace před 6 let
V
vitosČlen
Přidáno před 6 let
Kdo poradí jak otevřít zámek vchodových dveří karavanu. Klíč nejde zastrčit úplně chybí asi 3 mm.
Má někdo podobnou zkušenost , jak toto řešit?
Děkuji předem za rady.
Eva
B
BeryČlen
Přidáno před 6 let
Nedalo by se nějak dostat dovnitř oknem ? Něco prostrčit kolem těsnění a odjistit tím páčky ?
Mě u Poláčku s neotvíracími okny nezbylo než zámek hrubě znásilnit vrtačkou a vyměnit, ale to mělo vložku stejnou jako běžnej přídavnej domovní zámek.
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let
Zkus do něj opatrně něčím tenkým zašťourat, jestli tam nějaký dobrák třeba něco nestrčil.
Zdraví
Luboš a Dáša
Petr a HanaPetr a HanaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,trošku jiná situace,při zavření dveří u hobby zaskočila vnitřní klička,domů dobrých 100 km pro náhradní klíče,takže jsem vyklepl čepy z pantů od spodní části silou vyklopil a pevnějším drátem odjistil kličku a byl jsem doma.
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let
Nejdříve zkus zámek promazat než začneš páčit dveře budou zatuhlá stavítka a nepustí klíč až na doraz.Prostříkat zámek a zastrčit klíč dovnitř a ven a stále dokola prostříkat a znova, stavítka povolí.I to,že ti nějaký dobrák narval sirku do zámku je možné ani tuto variantu bych nevylučoval.
Hanka a Pavel
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Tipuji ze se tam nejaky odbornik dobyval sroubovakem. Je tam sest hraditek a pokud pouzijes nasili treba sroubovakem tak se ponici tri hraditka. Pak se to opre o dalsi tri ale to uz ti odbornici moc casto nezvladnou tak jdou o dum dal.
Rozebrat a zkontrolovat vlozku.
Miloš
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Garda napsal:

Tipuji ze se tam nejaky odbornik dobyval sroubovakem. Je tam sest hraditek a pokud pouzijes nasili treba sroubovakem tak se ponici tri hraditka. Pak se to opre o dalsi tri ale to uz ti odbornici moc casto nezvladnou tak jdou o dum dal.
Rozebrat a zkontrolovat vlozku.



Ale to se musí nejdřív dostat dovnitř karavanu a to tak aby nezkurvil co se dá.
Hanka a Pavel
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Na to musi pusobit fantazie. Tedy kudy dovnitr ;)
Pak je varianta nejmensi zlo.
Nemaji nektere karavany dvirka kudy by se dalo prolezt dovnitr?
Miloš
T
tomas86Člen
Přidáno před 6 let
Můj karavan je tak měkkej, že mi onehdá stačilo strčit šroubovák mezi dveře a futro a mírně zapáčit. Bez jakýchkoli následků.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vitos, Bery, Lubos a Dasa, Petr a Hana, pachta, Garda, tomas86

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,238,702 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18195 sekund | Průměrně za: 0.18195 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.94MB/4MB