Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Truma Therme tt2: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Truma Therme tt2

Poslední aktualizace před 6 let
rohlicekjanrohlicekjanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj vsem,
mam v karavanu na ohrev vody zarizeni truma therme tt2, ktery ma ohrivat teplou vodu na 230V. Prolezl jsem cely karavan a nemohu najit ovladani ohrevu teple vody. Procital jsem manualy k tomuto vyrobku a vsude je na schematech ovladac teploty, ktery ja nemuzu najit . Je mozne, aby jsem ho nemel v karavanu instalovany a vzdy kdyz pripojit karavan na 230V, automaticky zacne ohrivat vodu?
diky za objasneni situace
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

rohlicekjan napsal:

Ahoj vsem,
mam v karavanu na ohrev vody zarizeni truma therme tt2, ktery ma ohrivat teplou vodu na 230V. Prolezl jsem cely karavan a nemohu najit ovladani ohrevu teple vody. Procital jsem manualy k tomuto vyrobku a vsude je na schematech ovladac teploty, ktery ja nemuzu najit . Je mozne, aby jsem ho nemel v karavanu instalovany a vzdy kdyz pripojit karavan na 230V, automaticky zacne ohrivat vodu?
diky za objasneni situace


Ahoj.Pokud není v bojleru voda,musí být možnost jej vypnout od napájení.Tak že někde musí být vypínač nebo termostat.
Hasky
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

hasky napsal:

Citovat

rohlicekjan napsal:

Ahoj vsem,
mam v karavanu na ohrev vody zarizeni truma therme tt2, ktery ma ohrivat teplou vodu na 230V. Prolezl jsem cely karavan a nemohu najit ovladani ohrevu teple vody. Procital jsem manualy k tomuto vyrobku a vsude je na schematech ovladac teploty, ktery ja nemuzu najit . Je mozne, aby jsem ho nemel v karavanu instalovany a vzdy kdyz pripojit karavan na 230V, automaticky zacne ohrivat vodu?
diky za objasneni situace


Ahoj.Pokud není v bojleru voda,musí být možnost jej vypnout od napájení.Tak že někde musí být vypínač nebo termostat.


Jojo, hledat vypínač. Já ho mám nad dřezem, vidět jen od spodu....
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
rohlicekjanrohlicekjanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

_P_H_ napsal:

Citovat

hasky napsal:

Citovat

rohlicekjan napsal:

Ahoj vsem,
mam v karavanu na ohrev vody zarizeni truma therme tt2, ktery ma ohrivat teplou vodu na 230V. Prolezl jsem cely karavan a nemohu najit ovladani ohrevu teple vody. Procital jsem manualy k tomuto vyrobku a vsude je na schematech ovladac teploty, ktery ja nemuzu najit . Je mozne, aby jsem ho nemel v karavanu instalovany a vzdy kdyz pripojit karavan na 230V, automaticky zacne ohrivat vodu?
diky za objasneni situace


Ahoj.Pokud není v bojleru voda,musí být možnost jej vypnout od napájení.Tak že někde musí být vypínač nebo termostat.


Jojo, hledat vypínač. Já ho mám nad dřezem, vidět jen od spodu....


budu hledat dal a poradne, je pravda, ze napajeci kabel od ohrivace sel pod drez.
zatim diky moc
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
Takisto som mal vypínač pri sporáku, nemal žiadne označenie.
Peter, Zuzka a deti
rohlicekjanrohlicekjanČlen
Přidáno před 6 let
tak nalezeno. Vypinac jsem mel primo na ocich umisteny u osvetleni sporaku a umyvadla. Bohuzel jsem se nejak vnitrne presvedcil,ze tento vypinac je pro zapinani/vypinani zasuvky na 230V taktez umisteneho vedle osvetleni sporaku a umyvadla.
Jak proste, diky vsem
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: rohlicekjan, hasky, _P_H_, PeterL

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,598,576 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14461 sekund | Průměrně za: 0.14461 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.82MB/2MB